BTC : 19.14 ₺ ETH : 81117 ₺ XRP : 68.06 ₺ LTC : 0.00646 ₺ USDT : 43.98 ₺ XLM : 521.9 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Top Altcoinler 2019, 2019’da gözler bu Altcoinlerde olacak…

Top Altcoinler 2019, 2019’da gözler bu Altcoinlerde olacak…

Top Altcoinler 2019, 2019’da gözler bu Altcoinlerde olacak…
0

En uzun ayı piyasasının sonlarına doğru yaklaşıyoruz. Sırada en iyi kazancı verecek bazı ” Top Altcoinler 2019 ‘u ” tespit etmek var. Hatırlayacağınız gibi 2018 sonuna kadar neredeyse bütün Altcoinler hatırısı sayılır bir değerlenme gördü. Elbette bazı kriptolar daha sağlam kazançlar bıraktı. Bu Altcoinlerin tespitinde bir kristal küre kullanmayacağız. Genel olarak kripto para ortaklıkları üzerinde duracağız. Bununla birlikte kripto para piyasasında biraz şansa da ihtiyacanız var. Biz şansımızı aşağıdaki nedenlerden dolayı, BNB, BTT, TRX ve BAT‘tan yana kullanacağız.


 Top Altcoinler 2019 – Gözlerinizi Bu Altcoinlerden Ayırmayın!

Top Altcoinler 2019 listesinde hangi coin ve tokenler bulunuyor?

Şubat ayının sonlarına doğru yaklaşıyoruz. Kripto para piyasalarında şu anda yeşil renk hakim ve %5 ile %30 arasında kazanımlar elde edilmiş durumda. Beklenen kripto para rallisi henüz gelmesede şu an ki kazanımlar kayda değer rakamlar.

Son haftalarda en çok konuşulan Altcoinler arasında BNB, BTT, TRX ve BAT bulunuyor. Bu paraları biraz değerlendirip önümüzdeki haftalarda ve yıl sonuna kadar beler olduğunu beraber değerlendirelim. Neden ” Top Altcoinler 2019 ” başlığında verdiğimizi açıklamaya çalışalım.

koinmedya_brave

 

* Binance Coin (BNB)

Binance Coin son birkaç hafta içinde ve birkaç nedenden dolayı yükselişte. Şu sıralar 10.43 dolardan işlem görüyor. Peki BNB’deki bu yükselişin arkasında ne var?

Binance borsasında parite para olması, Binance borsasının gücünü ve geleceğini hakkında bir fikir vermesi açısından çok önemli. Tüccarlar için işlem maliyetlerini minimize etmesi, Popüler olmasını etkilemekle birlikte, CZ’nin medyatik duruşuda BNB’yi sürekli gündemde olmasını sağlıyor. BNB’nin başarısı Binance’ın başarısı ile doğru orantılı dolayısıyla en büyük risk olarak bu gösterilebilir. Uzmanlar ”Top Altcoinler 2019” arasında rahatlıkla BNB’yi gösteriyor ki, bizimde kanaatimiz o yönde. BNB Coin piyasalardaki yükselişi koklayan ilk kripto paralardan biri olacaktır. BNB’nin günlük işlem hacminin sürekli takip edilmesinde fayda olduğunu düşünüyoruz. Binance şu aralar Ripple’ın xRapid ağına dahil olmaya çalıyor. Binance güçlendikçe BNB bundan nasibini fazlasıyla alacaktır. Bu nedenden dolayı BNB sürekli takip edilmeli ve doğru bir başlangıç yapılmalı. Şöyle bir örnek verelim; Bitcoin 10.000 dolar seviyelerinde olsaydı, hesaplamalar BNB’nin 25-30 dolardan işlem göreceğini gösteriyor. Bu da BNB’nin geleceği hakkında bir fikir verecektir. BNB yılı ilk 5’de kapatacaktır. 10 milyon müşteriye hitap eden borsanın geleceği parlak olduğu sürece, borsaya ait token de başarılı olacaktır.

 

* BitTorrent (BTT)

BitTorrent (BTT), Top Altcoinler 2019 listesinde neden olmalıdır?

Daha önceki yazılarımızda paylaştığımız gibi BTT doğrudan BitTorrent ekosistemi için tasarlanan bir TRON tabanlı bir token.
Proje, 28 Ocak 2019’da başlatıldı ve hemen herkesin beklediğinden daha fazla dikkat çekti. Tüm tokenler 18 dakikadan daha kısa bir sürede bitti. Token satışının yapıldığı platform yatırımcıların yoğun talebi üzerine teknik aksaklıklar yaşadı. Satıştan sonrada ilgi azalmadı. Şubatın ilk haftası kayda değer yükseliş yaşadı. Günlük işlem hacmi 200 milyon dolara kadar çıktı. Yakın zamanda çeşitli airdrop proğramları başlatıldı. İlk Airdrop 11 şubatta gerçekleşti. Bu ödül proğramları 2025 yılına kadar devam edecek.

Önümüzdeki 6 yıl içinde BTT tokenlerinin %10.1’i TRON yatırımcılarına dağıtılması planlanıyor. Şu anda BitTorrent kullancısı BTT’ye ilgi duymuyor. Ancak Justin Sun’ın bu sorunu aşacağına inanıyoruz. Elbette bu durum zaman alacak. Bununla birlikte BTT tokenleri değerlenmeye devam edecek.

 

*TRON (TRX)

TRON, BTT’ye olan ilgiden de faydalanacaktır. TRX, BitTorrent tokeni duyurusu yapıldığında zaten yeterince nemalandı. TRX’in yükseliş trendi 18 Aralık 2018 den beri devam ediyor. Bu dönemde piyasalar kan revan içindeyken TRON yatırımcıları bayram havasındaydı. 404 Sats’tan başlayan yükseliş 848 Sats’a kadar devam etti. TRON ekosistemin dApps (merkezi olmayan uygulamalar) projeleri ile geliştikçe TRX tokeni değer kazanmaya devam edecektir. TRX ayı piyasasında en başarılı tepkiler veren kripto paralar arasında yer alıyor. Önümüzdeki aylarda TRX ekosistemi daha da gelişicek bu nedenle, bu zamanlar TRX’e yatırım yapmak için doğru zaman olduğu söylenebilir.

*Basic Attention Token (BAT)

Basic Attention Token (BAT), Top Altcoinler 2019 listesinde neden yer aldı?

Binance borsası TRON ve BitTorrent’i desteklemeye karar verdikten sonra, benzer adımlar diğer borsalarda görülmeye başlandı.

Büyük olasılıkla ABD merkezli en büyük kripto para borsası olan Coinbase’in 6 Şubat’ta yeni bir girişim olan Coinbase EARN’i aşıklamasının nedenlerinden biri. Projenin amacı BAT token ile birlikte, projeden destek alan Brave Browser’i desteklemek. Bu açıklama bile BAT tokeni üzerinde oldukça etkili oldu ve %30 artışa neden oldu. BAT token şu an 0.1366 dolardan işlem görüyor.  Açıklamanın yapıldığı gün 4 milyon dolar olan işlem hacmi 21.2 milyon dolara çıktı.

Coinbase’in yeni girişimi sayesinde hem Brave hem de BAT çok daha fazla talep görecektir. İstatistikler BAT tokenin en fazla hold edilen paralar arasında olduğunu gösteriyor. Coinbase Earn’ın sayfasında yayınlanan eğitim içeriği, BAT’ın kullanımını daha da artıracak. BAT tokeni Brave’deki reklamları izleyerek ya da eğitim içeriğini görüntüleyerek elde edilebileceği gerçeği, birçok yeni kripto kullanıcısını cezbedebilir. Coinbase tarafından sağlanan destek, BAT’ın kripto para piyasasındaki pozisyonunu güçlendirecek ve kripto paranın daha da yükselmesine neden olacaktır.

NOT: Ayrıca takip edilmesi gereken ve ” Top Altcoinler 2019” arasında; Holochain (HOT), VeChain (VET), Hydro, Zilliqa, Stellar da bulunmalıdır.

Etiketler: