1. Home
  2. İnceleme
  3. Render (RNDR) Token Nedir?

Render (RNDR) Token Nedir?

Render (RNDR) Token Nedir?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Render Token, tüm dünyada kullanılmayan GPU gücünü kullanmak isteyen ve bilgi işlem gücünü başkalarına kiralayarak para kazanmalarını sağlayan projelerden biridir. Bu nedenle, projeye bağlı 3D varlıkları merkezi olmayan bir ekonomi yaratır.

Arkasındaki Teknoloji

Beklendiği gibi, böyle bir proje, her şeyden önce yenilikçi teknolojiyi gerektirir. Render Token, milyonlarca eş düzey GPU cihazının dağıtılmış bir küresel ağını oluşturmak için bulut oluşturma teknolojisindeki en son atılımları kullanır. Bu ağ akıllı telefonlardan televizyonlara ve AR cihazlarına kadar geniş bir cihaz yelpazesinden oluşacaktır.

Render Token gibi belirgin projelerin de birçok zorlukla karşı karşıya kalacağı açıktır. Şu anda, en yeni grafiklerin yazılması ve yayınlanması o kadar kolay değil. Her ne kadar iş modeli çok sağlam ve endüstri şu an itibariyle patlıyor olsa da, yaratıcı çözümler bulmak her zamankinden daha önemli. Render Token, birkaç yıl önce bu özel proje için kullanışlı olacak bir patent aldı.

Render Token ekosistemi akıllı sözleşmeler, dApps ve hatta bir pazardan oluşacaktır. Herkes bu ağa GPU gücüne katkıda bulunabilir. Yerli token, pazar yerinin gelecekte mevkisini bulmasına yardımcı olmak için kullanılacaktır. Bu projenin, geliştiricilerin vaadlerini yerine getirebileceği varsayımıyla çok fazla potansiyeli vardır.

RNDR TOKEN

Merkezi olmayan bir GPU oluşturma ağı, kendi özel ikonu olmadan mevcut olamaz. Bu durumda, bu fikir, dijital fikirleri, varlıkları ve uygulamaları finanse etmek için yeni bir pazar yaratmak için kullanılacak olan RNDR token olarak bilinir. RNDR aynı zamanda ABD doları ile birlikte iş maliyetlerini ölçmek için de kullanılacak ve bu da kesinlikle yeni fırsatlar doğuracaktır.

ÖNDEKİ YOL

Şimdiye kadar, geliştiriciler bu platformun sadece 1 özelliğini açıkladı. Yakın gelecekte, tokenler ORC platformundaki OctaneBench işleri için kullanılabilir. Önümüzdeki aylarda da birkaç yeni fonksiyonu da tanıtılacak. Unity oyun geliştiricileri bile, Render Token’e ilgi gösterebilir.

Kaynak:themerkle

 

tags: