1. Home
  2. İnceleme
  3. Auctus nedir?

Auctus nedir?

Auctus nedir?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Auctus, kripto para birimlerinden yararlanarak özelleştirilmiş bireysel emeklilik fonu oluşturmanıza olanak tanıyan dünyanın ilk platformudur.


Auctus nedir?

Serbest bırakılan platform, insan danışmanlığı pazarında topluluk tarafından oluşturulan portföy önerileri arasından seçim yapabilirsiniz. Hedeflerinizi ve profilinizi göz önünde bulundurarak size özel bir portföy öneren bir robo danışmanı tarafından desteklenmenizi sağlar.

Serbest bırakılan platform, projenin arkasındaki ekibin nereye yöneldiği konusunda bir fikir verir.

Projedeki CTO’dan Daniel Duarte şunları söyledi: “İşlerin gidişatında çok heyecanlıyız. Serbest bırakılan platform, dünya genelindeki topluluğumuzdan piyasa geri bildirimi almamızı sağlıyor. Toplanan tüm geri bildirimler ekiple, danışmanlarımızla ve avukatlarımızla değerlendirilecek ve daha sonra Ethereum mainnet’te gerçekleşecek olan dört beta sürümümüzün stratejisini belirleyeceğiz ”.

Proje kısa süre önce çeşitli ortaklıklarla ve Enterprise Ethereum Alliance’a olan üyeliği nedeniyle manşetlerde kendine buldu. Son çıkan platform sürümlerinden ayrı olarak, 27 Mart’ta bir token satışı da yapacaklar.Teknik listesi şu anda açık, ancak belirtilen zamanda kapanması bekleniyor.

tags: