1. Home
  2. İnceleme
  3. NoLimitCoin (NLC2) nedir?

NoLimitCoin (NLC2) nedir?

NoLimitCoin (NLC2) nedir?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para, blockchain ve fantazi sporların anlamlı bir şekilde bir araya gelmesi sadece bir zaman meselesi gibi görünüyor. NoLimitCoin, kendini fantazi sporları için dünyanın ilk kripto para birimi olarakkonumlandırıyor. Her ne kadar başarısı garanti edilmese de, dikkat edilmesi gereken oldukça ilginç özelliklere sahiptir.


NoLimitCoin (NLC2) nedir?

Fantezi sporları popüler olmasına rağmen, Bitcoin ve diğer kripto projeler bu konuda henüz büyük bir etki oluşuramadı. NoLimitCoin, bu sektöre göre daha uygun olan teknik özellikleriyle, piyasadaki diğer para birimlerinden daha fazlasını değiştirmek istemektedir. Bu özel alana girmek kolay olmayacak, ama kesinlikle keşfedilmeye değer.

 Teknik Özellikleri

Bu endüstri üzerinde anlamlı bir etki yaratmak için NoLimitCoin’in insanların dikkatini çekmesi gerekecek. NL2 para birimi anında transferlere sahiptir, bu da şu anda olduğu gibi başka bir kripto para biriminin güvenilir bir şekilde sunamayacağı bir şeydir. İşlem ücretleri de oldukça düşüktür ve çoğu transfer Bitcoin, Ethereum veya Litecoin’den çok daha ucuzdur.İşlemler 0.0001 NLC2 veya daha düşük bir maliyetle tamamlanabilir.

Diğer kripto para birimlerinin aksine, NoLimitCoin, kanıtlama algoritmasını benimsemektedir. Kullanıcılar, jetonlarını uyumlu bir cüzdanda tutmasına karşılık yılda % 4 faiz kazanacaklardır.NoLimitCoin, güç işlemlerine özel olarak NLC2 kullanan kendine ait dünya çapında fantezi spor platformuna sahiptir. Bu platform futbol, ​​Amerikan futbolu, ​​hokey, basketbol ve MMA dahil olmak üzere tüm popüler sporları kapsamaktadır.

Son olarak, NLC2, herhangi bir fantezi spor platformunun en düşük komisyon ücretlerinden birine sahiptir. Rakiplerinin çoğuyla karşılaştırıldığında, NoLimitCoin’in komisyon ücretleri % 75 daha düşük, hatta daha fazla. Bu kendi içinde oldukça önemli, ancak gelecekte benzer girişimleri görebileceğimizi gösteriyor. Fantazi sporlar gelişmekte olan bir endüstridir ve kripto para birimleri bu sektöre damgasını vurmaya başlaması sadece zaman meselesidir.Bunu, NoLimitCoin gibi yeni paralar mı yoksa belirlenmiş kripto para birimleri mi başaracağını hep birlikte göreceğiz.

Yol Haritası

Proje için bazı büyük gelişmeler gerçekleşti. Proje geçtiğimiz yıl futbol, ​​NFL ve hokey hizmetlerini başarıyla başlattı. Bu çeyrekte, basketbol entegrasyonu tamamlanacak ve MMA da çok yakında gelecek. Bu yıl ufukta kriket ve beyzbol dahil olmak üzere daha fazla spor var. Her şey plana uygun giderse, 2018 yılının sonuna kadar yerli bir NLC2 bankamatik kartı göreceğiz..

 

tags: