Loading...
btc
BTC
0.21%
Bitcoin
64.276,74 USDT
eth
ETH
-0.47%
Ethereum
3.502,03 USDT
bch
BCH
0.27%
Bitcoin Cash
383,98 USDT
xrp
XRP
-0.37%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-0.29%
Litecoin
73,95 USDT
bnb
BNB
-0.35%
Binance Coin
584,09 USDT
sol
SOL
0.4%
Solana
135,14 USDT
avax
AVAX
-3.72%
Avalanche
26,46 USDT
ada
ADA
-0.43%
Cardano
0,37 USDT
dot
DOT
-0.57%
Poladot
5,58 USDT
doge
DOGE
0.02%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
0.6%
Shiba Inu
0,00 USDT

Dent coin nedir? DENT/USD yorum, geleceği ve haberler

Güncel Dent coin rehberi: Dent coin nedir? Yatırım yapılır mı?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dent coin nedir? DENT coin yorumları nasıl? DENT coin geleceği ve fiyat tahminleri umut vadediyor mu? DENT coin ile ilgili gelişmeler bu yazımızda.

DENT coin yorum

 

DENT/USD – 1 DENT kaç dolar?

Dent coin yorumlarına geçmeden önce projeyi tanıyalım.

DENT coin nedir?

Yakında, uluslararası yüklü telefon faturalarının, sık seyahat edenlerin almak zorunda olduğu birden fazla yerel SIM ve numaraların ve kullanıcıların yurtdışındaki çevrimiçi verilere erişmesi için fahiş fiyatlar talep eden telefon şirketlerinin günlerinin geride kaldığı zamanları görebiliriz. Bu, DENT Wireless sayesinde ya da halk arasında basitçe “DENT” olarak bilinen sistem sayesinde olabilir.

DENT, “yeni dijital ve küresel mobil operatörünüz” olmayı hedefliyor. DENT ağı aracılığıyla, dünyanın her yerinden herkes, DENT Exchange aracılığıyla mobil dakikaların ve veri paketlerinin tokenizasyonuna ve ticaretine erişebilir. Bu, blockchain teknolojisi ve yerel DENT tokeni sayesinde mümkün olmaktadır. 

Güncel Dent coin rehberi: Dent coin nedir? Yatırım yapılır mı?

Bu yazıda, DENT Wireless ekosisteminin derinliklerine dalacağız. DENT Network aracılığıyla sunulan hizmetlere göz atacağız ve DENT Exchange’i keşfedeceğiz. Ayrıca, DENT tokeninin bu kadar popüler olmasının nedenlerini araştıracağız.

DENT coin nedir?

Dent coin (DENT) Wireless Limited firmasının geliştirdiği blockchain tabanlı bir projenin resmi kripto parasıdır. DENT, Ethereum blockchain üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan bir uygulamadır (dApp). 

DENT Wireless nedir? 

DENT Wireless veya DENT, küresel bir mobil ve veri ağı oluşturarak mobil veri pazarını serbestleştiriyor. DENT’in benzersiz satış noktalarından biri, tek bir mobil ağ olan DENT ağıdır.

Kullanma ve veri dolaşım ücretleri veya yerel SIM kart satın alma endişesi olmadan dünya çapında özgürce seyahat etme yeteneği sağlıyor. DENT, blockchain teknolojisi kullanılarak oluşturulan yeni bir mobil veri altyapısı etrafında inşa edilen eSIM’i tasarladı.

DENT verinin depolanma, dağıtılma, veri için ödeme alma ve veriyi satışa çıkarma gibi alanlarda yeni yollar açıyor. Proje, mobil veri ağları için merkezi olmayan şeffaf bir model sunuyor. Ayrıca, kullanıcı DENT Exchange aracılığıyla kişiselleştirilmiş mobil paketleri seçebiliyor. 

DENT Kablosuz ekosistemi, ERC-20 tabanlı yerel DENT tokeni tarafından desteklenmektedir. DENT tokeni, DENT Exchange’de temel token olarak kullanılır ve ağ içindeki varlıklar için ödeme yapmak için para birimi olarak kullanılır. Buna mobil dakikalar ve veri paketleri dahildir. Ek olarak, DENT, veri tahsisatlarını token haline getirerek, mobil verilerin takibi ve ticareti için yeni bir şeffaf topluluk modeli yaratıyor. 

Güncel Dent coin rehberi: Dent coin nedir? Yatırım yapılır mı?

DENT coin neden popüler?

Bir kripto para projesinin başarısını hesaplamaya çalışırken, genellikle ona birkaç açıdan yaklaşmak gerekir.

İlk olarak, DENT güçlü temelleri olan ve tokenize edilmiş, takas edilebilir mobil verilerle merkezi olmayan bir küresel mobil ağın ilk hamle avantajına sahiptir. Ek olarak, DENT’in arkasındaki ekip, 2021/2022 boyunca lansmanı yapılacak proje için birçok geliştirme ve güncelleme üzerinde yoğun bir şekilde çalışıyor.

  • İkincisi, markanın arkasındaki topluluğa ve pazarlamaya bakmak lazım. DENT, Twitter, Telegram ve Instagram dahil olmak üzere çeşitli sosyal platformlarda aktif ve büyüyen bir topluluğa sahip.

Ayrıca DENT, dünyanın en büyük borsasında (ticaret hacmine göre) listelenmeden önce, Binance Araştırma projeleri raporunda yer almıştır. Bu, Binance’in izleyicilerinin projeyle ilgili eğitim materyallerinin yanı sıra DENT’le ilgili önceden haberdar olduğu anlamına geliyordu. O zamandan beri DENT, birkaç Binance ‘BNB Coin’ pazarlama kampanyasında yer aldı. 

  • Son olarak; teknik analiz, piyasa psikolojisinin alım satım grafiklerinde nasıl oynadığını gösteriyor. Genel bir bakış olarak, DENT tokeni Haziran 2017’nin başlarında yaklaşık 0,0044 dolardan piyasaya sürüldü. 2018’deki boğa koşusu sırasında DENT, Binance Exchange’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan yaklaşık 0,09 dolara ulaştı. Bununla birlikte, ayı piyasası ile birlikte fiyat %95’in üzerinde düştü ancak 2020 yaz döneminde eğilim tersine döndü.

 

DENT Wireless ekosistemi

DENT Wireless, geniş bir hizmet yelpazesi sunan çok geniş bir alana yayılmıştır. Aşağıda DENT ağının bazı temel özellikleri görülmektedir.

DENT eSIM

DENT eSIM, kullanıcılara 80’den fazla ülkede 365 gün geçerli internet bağlantısı sağlar. DENT eSIM, çoğu büyük operatör gibi pahalı dolaşım ücretleri talep etmiyor ve başlamak ücretsiz. Ayrıca DENT eSIM, sözleşmeye gerek kalmadan tek bir uygun fiyata esnek bir hizmet sunuyor. 

Güncel Dent coin rehberi: Dent coin nedir? Yatırım yapılır mı?

Ayrıca, DENT eSIM, kullanıcıların yurtdışına seyahat ederken SIM kartlarını veya telefon numaralarını değiştirmelerine gerek olmadığı anlamına gelir. Dünyanın dört bir yanındaki herkesi DENT Ağına bağlayacak tek bir küresel operatör ile bu, mobil verilerin geleceğinde inovasyon için bir katalizör olabiliyor.

DENT eSIM, Google Play veya Apple App Store’dan indirilebiliyor.

DENT ekipleri

DENT Teams, aile, arkadaşlar ve iş arkadaşlarının mobil verileri paylaşmasına olanak tanıyor.  Ayrıca, veriler tek bir cihaz üzerinde satın alınabilir ve dünyanın herhangi bir yerindeki birden fazla cihazda birkaç kişi arasında paylaşılabilir özellikte. DENT Wireless ekosistemini genişleten yeni web uygulamasını indirmek ücretsizdir, kullanıcılar yalnızca veri için ödeme yapar. Ayrıca, DENT Teams, kullanıcıların herhangi bir eSIM uyumlu cihazla veri paylaşmasına olanak tanıyor. 

Kullanıcılar, doğrudan DENT uygulamasından DENT Teams ile bir dünya çapında veri planı satın alabilir. DENT Teams, üyelerin mobil verileri herhangi bir cihazda düşük maliyetli bir şekilde paylaşabilmeleri için eklenmesine olanak tanıyor.

Ayrıca bu, ebeveynlerin çocuklarıyla veri paylaşmalarını ve internet kullanımlarını takip etmelerini sağlıyor. Ayrıca bu, iş arkadaşlarının, oda arkadaşlarının ve işletmelerin maliyetten tasarruf etmesine ve veri ödenekleri tahsis etmesine olanak tanımakta. Ayrıca, veri hacmi DENT Ağının diğer kullanıcıları arasında satın alınabilir ve satılabilir özelliği var. 

DENT Exchange

Güncel Dent coin rehberi: Dent coin nedir? Yatırım yapılır mı?

Projenin temel özelliklerinden biri DENT Exchange’dir. Bu platform, verileri ve dakikaları metalaştırmak için oluşturuldu. Ve bu, endüstri lideri telekomünikasyon şirketi Telco.em ile ortaklaşa olarak mobil veri ve arama süresi için ilk kez pazar yeri haline geldi ve blockchain tarafından desteklenen ticarete konu varlıklara dönüştü. 

Tıpkı diğer emtialar gibi, DENT de verileri ve dakikaları elektrik, petrol ve fosil yakıtlara benzer şekilde görüntülemekte. DENT Exchange, her işlem için temel varlık olarak DENT tokeni kullanarak verilerin küresel olarak alınıp satılmasına olanak tanıyor. Ayrıca, DENT Exchange, kullanıcıların diğer birçok popüler kripto para borsası gibi çalışan basit bir şekilde emirleri yerine getirmelerine ve portföylerini yönetmelerine olanak tanıyan bir uygulama. 

Güncel Dent coin rehberi: Dent coin nedir? Yatırım yapılır mı?

DENT uygulaması

DENT mobil uygulaması şu anda yayında ve birçok geliştirme devam ediyor. iOS ve Android’de mevcut olsa da, ekosistemin henüz iOS kullanıcıları tarafından kullanılamayan çeşitli yönleri var. Aşağıda, DENT uygulamasının çeşitli yönlerine baktık ve her bir işletim hizmetinde bulunan farklı yönleri sizler için “tanımlamaya” çalıştık. 

DENT kazançları

Şu anda yalnızca Android’deki DENT uygulaması aracılığıyla kullanılabilen DENT Earn, bazı ücretsiz DENT tokenlerini toplamanın yenilikçi bir yoludur. Her gün uygulamaya giriş yapan kullanıcılar, üç günlük bir serinin ardından özel bonus ödülleri kazanabilirler. Ayrıca, anketleri okuyan ve anketleri yanıtlayan kullanıcılar, dakikalar veya veri satın alımları için harcayabilecekleri ücretsiz DENT tokenleri ile  ödüllendirilebilirler.

DENT kazanç uygulaması ayrıca kullanıcıları, bağlantılarını arkadaşlarıyla paylaştıkları için ödüllendirir ve kaydolduktan sonra ücretsiz DENT alırlar. Ek olarak, uygulama, kullanıcıların görevleri ve zorlukları tamamlayarak ücretsiz DENT kazanabilecekleri çeşitli oyunlara sahiptir. Bu, video izlemeyi ve uygulama içi mini oyunları tamamlamayı içeriyor. Kullanıcılar ücretsiz DENT tokenlerini DENT Exchange’de mobil veri ve dakika paketlerinde harcayabilme imkanına sahipler.

Yüklemeler

Verileriniz tükendi ve bir sonraki aylık yüklemenize kadar beklemek istemiyor musunuz? Artık beklemek zorunda değilsiniz! DENT uygulamasıyla, istediğiniz zaman kontör gönderebilir veya alabilirsiniz! Dahası, uygulama mobil veri paylaşımını kolaylaştırarak kullanıcıların dünya çapındaki aile üyelerine, arkadaşlarına veya iş arkadaşlarına veri ödenekleri göndermesine olanak tanır.

DENT uygulaması, mobil veriye mi yoksa dakikaya mı ihtiyacınız olduğunu ele alıyor ve ondan sonra yardımcı oluyor. DENT, bir kişinin cep telefonu numarasını girerek hangi şebeke operatörünü kullandığını otomatik olarak tespit etme olanaklarına sahip. Bu noktada DENT, istenen telefon şebekesine en uygun olan farklı paketlerin bir listesini sunuyor. DENT Network, 50’den fazla ülkede bulunan 200’den fazla telekomünikasyon ağı taşıyıcısını destekler. Yükleme özelliği hem Apple AppStore’da hem de Google Play’de mevcut. 

DENT satış merkezleri

DENT Android mobil uygulamasındaki yeni bir gelişme, DENT Marketplace’tir. DENT, tamamen mobil veri ve dakika paketlerinin satışına, satın alınmasına ve ticaretine adanmış merkezi olmayan bir pazar yeri oluşturmuştur. Ayrıca, bu paketler alıcı tarafından kullanılabilir veya arkadaşlara, aileye veya iş arkadaşlarına hediye olarak satın alınabiliyor. 

DENT, “sınırsız paket varlıkları” imkanı sunuyor. Bu, mobil paketlerin son kullanma tarihi olmadığı ve istediğiniz kadar kullanabileceğiniz anlamına geliyor. Belki birkaç aydır belirli bir veri paketini kullanıyorsunuz, o zaman koşullardaki bir değişiklik veya daha fazla seyahat etmenizi ve dolayısıyla verileri daha sık kullanmanızı gerektiriyor. DENT mobil paketinizi kişisel durumunuza uygun olduğu zaman değiştirebilir ve değiştirebilirsiniz. Ek olarak, DENT uygulamasındaki tüm varlıklar senkronize edilir. Bir kullanıcı DENT Marketplace’ten varlık satın aldığında, bu varlıklar otomatik olarak DENT Exchange hesabında görünecek ve büyük bir sorunu çözmüş olacaktır.

DENT Afterburner

DENT, DENT Android uygulamasının ve DENT Exchange’in sadık kullanıcılarına DENT Afterburner aracılığıyla ödüller, ikramiyeler ve indirimler kazanma fırsatı sunuyor. Kullanıcılar, özel avantajlardan yararlanmak için DENT tokenlerini Afterburner kasasında 30 gün boyunca kilitleyebiliyor. Günlük ödüller ve tavsiye bonusları, tokenleri kilitledikten hemen sonra da kullanılabilir. Kullanıcıların tokenlerine erişmesi gerekiyorsa, bunu 30 günlük kilitlenme döneminden sonra herhangi bir kayıp olmadan da yapabiliyorlar.

Avantajlarını kısaca örneklersek, bir “White Card’”seviyesi için en az 30.000 DENT tokeni ile başlayan üyelik seviyesine bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Hiyerarşinin daha yukarısında, minimum 200.000 DENT hissesi olan “Red Card” ve minimum 1 milyon DENT gerektiren en üst düzey “Black Card”’ yer alıyor. Ödüller arasında iki haftada bir ücretsiz konuşma dakikaları, işlem ücreti indirimleri, günlük %56’ya varan ödüller ve %56’ya kadar tavsiye bonusları yer alıyor. 

DENT yol haritası

DENT ekibi son birkaç yıldır yorulmadan çalışıyor ve 2021’de çalışmalarının meyvelerini görmeye başladılar. 2021’in başlarından itibaren DENT’ten yeni heyecan verici ürün ve hizmetleri piyasaya sürmeden önce marka bilinirliğini artıran küresel bir pazarlama hamlesi geldi. Birincil pazar odakları uluslararası pazarlar ve gezginleri olarak görülüyor. 

2021’in ilk yarısında, DENT, Windows 10 dizüstü bilgisayarlar ve tabletler için DENT eSIM’in etkinleştirilmesi de dahil olmak üzere yoğun bir yayın takvimine sahip oldu. Ayrıca DENT, hem web hem de mobil uygulamalarda DENT Exchange’de eSIM için Veri Ticareti tesislerini başlatma çalışmaları yapıyor.

DENT ekibi, Tokyo Olimpiyat Oyunları için cihaz ve ağ bağlantısı geliştirmek için çalışıyor. Ayrıca, DENT eSIM için küresel pakete 20’den fazla yeni ülke eklemeyi planlıyorlar. DENT Exchange, mobil cihazlarda da kullanıcı ticaret deneyiminde bir yükseltme gösterme planlaması yapıyor.

Peki, Dent amacına ne kadar yakın?

Dent coin nedir? Daha önemlisi Dent coin DENT’e yatırım yapılır mı? Bu yazımızda Dent Coin ile ilgili bilmeniz gereken tüm detaylara ulaşacaksınız.

Şu ana kadar DENT yavaş ama kararlı adımlarla yürüdü. Hindistan ve Brezilya’da mobil erişim sistemleri kurarak bu 2 ülkeden 40 milyon kullanıcıyı kendine çekmeyi başardı. Bu görünüşte küçük bir adım ama büyük bir piyasa kârı getirdi. Ayrıca bu zaman zarfında dolaşıma daha fazla DENT girdi ve sonuç olarak bu kripto paranın sahip olduğu birim başına fiyatı artırmış oldu.

Projenin bir sonraki hedefi mobil veri değişim platformunu ve kripto bağlantı altyapısını ABD’ye ve Meksika’ya kurabilmek. Eğer bu hamle başarıyla sonuçlanırsa kripto paranın bilinirliği ve benimsenme oranı yükseleceğinden sisteme giren kullanıcı sayısı milyonlardan milyarlı sayılara yükselebilir. Bu olasılığın gerçekleşmesi demek açıkça DENT’in fiyatının ciddi oranda artması demek olacak.

 

Dent coin madenciliği var mı?

Yapısı gereği Dent coin madenciliği olan bir kripto para değil. Bunun için Dent coin sahibi olmak isteyenler bu kripto para işlemleri sağlayan borsalardan kriptoyu satın alabilirler.

Bu arada Dent coin aldıktan sonra bir dizi cüzdanda muhafazasını yapabilirsiniz. Dent’i destekleyen kripto para cüzdanları ise şu şekilde:

  • MyEtherWallet
  • Ledger Wallet
  • Trezor Wallet
  • Ethereum Mist
  • DApp
  • MetaMask
  • Parity

Bunların dışında DENT’in yerel mobil uygulaması da bu kripto parayı muhafaza etmek için kullanılabilir.

 

 

1
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.