Pi coin nedir? PI/USD yorum ve geleceği

Pi Network coin yorum: Kaç TL - dolar? Son durum nedir?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Pi Network coin nedir? PI coin yorumları nasıl? PI coin geleceği ve fiyat tahminleri umut vadediyor mu? PI coin ile ilgili gelişmeler bu yazımızda.

Pi Network coin yorum

 

PI/USD – 1 Pi coin kaç dolar?

Pi Network coin yorumlarına geçmeden önce bu kripto para projesinin ne olduğuna bakalım.

Pi Network coin nedir?

Pi Network, mobil cihazlar üzerinden kripto para madenciliği yapmayı amaçlayan bir sosyal kripto para birimi ve geliştirici platform. Pi Network, kullanıcılarına akıllı telefonları ile pil gücünü tüketmeden veya çevreye zarar vermeden Pi coin kazanma imkanı sunar. Ayrıca, geliştiricilerin kullanıcılara gerçek hayatta kullanabilecekleri hizmetler ve ürünler sunabilecekleri dünyanın en erişilebilir ve yaygın uygulama platformunu oluşturmayı hedefler.

Pi Network, 35 milyondan fazla aktif kullanıcısı ve herkesin akıllı telefonundan doğrudan Pi coin kazanmasına izin veren yeni nesil madencilik mekanizması ile gerçek gücü kitlelere geri getirmeyi amaçlıyor. Pi’nin blockchain ağı, topluluk geliştiricilerin milyonlarca kullanıcı için merkezsiz uygulamalar (dApp’ler) oluşturabileceği tam bir Web 3.0 deneyimini de güvence altına alır.

Pi Network, kripto para birimi sektörünü herkes için daha erişilebilir ve demokratik hale getirme potansiyeline sahip yenilikçi bir proje. Türkiye’de de Pi Network’e olan ilgi son dönemde artıyor.

 

Pi coin son dakika haberleri

Pi Network, bir blog yayını üzerinden Pi coin ile ilgili son gelişmeleri 9 Ekim 2023 tarihinde paylaştı. Buna göre, Pi Network ekibi, iki aşamada yayınlanacak olan Pi Network ürünleri ve programları için bir yol haritası yayınlayacağını duyurdu. İlk sürüm, Ekim ayının ortalarından sonuna kadar yayınlanacak ve Pi Network’ün geçmiş ve şimdiki başarılarına odaklanacak. İkinci sürüm ise Aralık ayında yayınlanacak ve Pi Network’ün gelecek planlarını içerecek.

Pi Network’ün yol haritası, topluluğa Pi Network’ün geleceği hakkında daha fazla şeffaflık sağlamak için hazırlandı. Yol haritası, Pi Network’ün Açık Ana Ağ’a geçişinden önce gerçekleştirmeyi planladığı önemli kilometre taşlarını belirliyor.

Pi Network’ün yol haritası, Pi Network’ün geleceği hakkında olumlu bir sinyal olarak görülüyor. Pi Network’ün topluluğa verdiği sözleri yerine getirmeye kararlı olduğu açık. Pi Network’ün yol haritasını yakından takip ederek Pi Network’ün geleceğine dair daha fazla bilgi edinebiliriz.

Pi coin fiyat grafiği yorumu

Pi coin grafiğine bakarak bu kripto para projesi ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olabiliriz. CoinMarketCap verilerine göre Pi coin hem en yüksek seviyesini hem de en düşük seviyesini aynı gün gördü. Şimdi ATH zirvesinden yüzde 90 düşüşle işlem görüyor.

  • Pi coin tüm zamanların en yüksek seviyesi: 330.65 dolar (30 Aralık 2022)
  • Pi coin tüm zamanların en yüksek seviyesi: 3.96 dolar (30 Aralık 2022)

Pi Pi coin nedir? PI/USD yorum ve geleceği

Pi coin grafiği

Pi coin, bir kanal içerisinde yükselmeye çalışıyor. Kripto para 29 tarihli analizimize göre, 200 günlük EMA’nın altınd. Yükselişini sürdürebilmesi için öncelikle bu seviyeyi aşmalı ve kanalın en azından üst kısmında yolculuğuna devam etmeli.

Pi Pi coin nedir? PI/USD yorum ve geleceği

5 Aralık tarihli Pi coin grafiğine baktığımızda, var olan analizimizin geçerliliğini koruduğunu belirtiriz.

Pi Pi coin nedir? PI/USD yorum ve geleceği

9 Aralık tarihli Pi coin grafiğine baktığımızda, kripto paranın hedefine doğru ilerlediğini görüyoruz.

Pi coin geleceği ve fiyat tahmini

Yıl Taban Tavan
2024 $ 31.95 $ 259.19
2025 $ 92.95 $ 223.46
2026 $ 67.48 $ 112.33
2027 $ 73.85 $ 181.74
2028 $ 156.86 $ 177.19
2029 $ 169.26 $ 319.01
2030 $ 180.26 $ 228.16

Pi coin geleceği ve bir uyarı!

Pi coin fiyatının geleceği, Pi Network’ün gelecekte nasıl gelişeceğine bağlı olarak şekillenecek. Ancak CoinMarketCap’te Pi coin ile ilgili bir uyarı dikkat çekiyor. Şöyle deniliyor:

“Elde ettiğimiz bilgilere göre, Vietnam Siber Güvenlik ve Yüksek Teknoloji Suçları Önleme Bakanlığı, Pi Network hakkında bir soruşturma başlattı. Ana ağın henüz başlatılmadığını ve aşağıda belirtilen bazı borsalar için görüntülenen fiyatın IOU’ların değerini yansıttığını ve borsalar bu fiyatın olmayabileceğini unutmayın. Daha fazla bilgi edinin ve kendi araştırmanızı yapın.”

Bundan dolayı şu an PI coin ile ilgili henüz bir fiyat tahmini paylaşamıyoruz. PI coin ile ilgili gelişmeleri takip ederek yazımızda paylaşmaya devam edeceğiz.

Pi Network – PI coin haberleri

Pi Network  ve PI coin güçlü bir topluluğa sahip kripto para projelerinden biri. Projenin resmi X hesabının 2.7 milyon takipçisi var. Buradan son yapılan duyuruda, PI Blockchain’in ekoloji dostu, düşük ücretli bir ağ olarak cazip fırsatlar sunduğuna dikkat çekiliyor.

1
be_endim
Beğendim
1
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Pi coin nedir? PI/USD yorum ve geleceği
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.