1. Anasayfa
  2. Cavanşir Gadimov

Cavanşir Gadimov

Gazeteci ve akademisyen. Son 3 yıldır Bitcoin, altcoinler, kripto para ve blockchain teknolojisi alanına ilgi duyan yazarımız, sektörün en güncel gelişmelerini KoinMedya üzerinden paylaşıyor.

Ekonomik resesyon Bitcoin’in yararına olacak: Fidelity Investments analisti açıkladı

Dev yatırım şirketi analisti, Bitcoin fiyatının ekonomik resesyondan faydalanabileceğini söylüyor. Analistin açıklaması ve BTC için öngörülerinin ayrıntılarına bakalım.

Origin Protocol (OGN) fiyat tahmini 2023-2025 ve gelecek beklentileri

Güncel Origin Protocol (OGN) fiyat tahminleri 2023-2025 ve gelecek yıllar için ne gösteriyor? Uzman ve analiz şirketlerinin OGN fiyat beklentileri ve öngörülerinin ayrıntılarına bakalım.

Origin Protocol fiyatında %15 keskin yükseliş: OGN için sırada ne var?

Origin Protocol (OGN) fiyatı yeni bir keskin yükselişle dikkat çekiyor. Güncel Origin Protocol teknik analizi ile OGN için kritik destek ve direnç seviyelerine bakalım.

Bitcoin 10.000 dolara çöker mi? Ünlü analistten önemli BTC açıklaması

Ünlü kripto para analisti, Bitcoin fiyatının yüzde 60’dan fazla düşebileceğini söylüyor. Analistin BTC için neden 10.000 dolara çöküş öngördüğünü ve bahsettiği katalizörün ne olduğuna bakalım. İşte, ayrıntılar.

Güncel Bitcoin fiyat tahmini 2023-2025 ve BTC gelecek beklentileri

Bitcoin (BTC) fiyat tahminleri 2023-2025 ve gelecek yıllar ne gösteriyor? Uzun vadeli BTC fiyat öngörüleri ve ünlü analistlerin Bitcoin yorumlarının ayrıntılara bakalım. Güncel Bitcoin fiyat tahminleri: 2023 – 2025 BTC gelecek beklentileri Dünyanın en büyük kripto parası Bitcoin (BTC) fiyatı 10 Kasım 2021’de 68,789.63 dolarda (CoinMarketCap verilerine göre) yeni tüm zamanların en yüksek değerini (ATH) […]

Solana fiyatı kritik seviyeye yükseldi: SOL için sırada ne var?

Solana (SOL) fiyatı yüzde 5’i aşan yükselişle kritik 20 dolar seviyesine kadar geldi. Güncel Solana teknik analizi ile SOL için kritik destek ve direnç seviyelerine bakalım. Solana teknik analizi: SOL coin fiyatı ne kadar olur? Solana (SOL) fiyatı son birkaç günde pozitif bir havanın etkisiyle önündeki kritik dirence doğru yükseldi. SOL fiyatı dün 4,50’lik büyük bir […]