1. Anasayfa
  2. Perizat Urfalı

Perizat Urfalı

Finans ve teknoloji alanında deneyimli olan yazarımızın aynı zamanda yayınlanmış kitap çevirileri vardır. Yüksek lisans mezunu olan yazarımız blockchain ve kripto paraların ekonominin geleceği olduğu inancıyla, kripto para piyasası gündemini de yakından takip ederek siz değerli okuyucularımıza bilgi ve deneyimlerini aktarmayı görev bilmiştir.

Stellar XLM coin nedir, geleceği nasıl? Güncel XLM haber ve gelişmeler

Stellar XLM coin nedir ve nasıl çalışır? XLM coinin geleceği nasıl? Stellar coin nasıl alınır? Stellar Lumens hakkında merak edilen birçok sorunun cevabını bu yazıda bulacaksınız. Stellar XLM coin nedir, geleceği nasıl? XLM nereden ve nasıl alınır? Stellar XLM coin farklı para birimleri arasında hızlı sınır ötesi işlemlerin gerçekleşmesine imkan veren, merkeziyetsiz bir ödeme protokolü […]

Hello world

Welcome to wiki This is your first post. Edit or delete it, then start blogging!

OKB coin nedir? Nasıl alınır, geleceği var mı?

OKB coinin dünyaca ünlü OKEx borsasının yerel tokeni olduğunu söyleyerek yazımıza başlayalım. OKEx’in yerel hizmet tokeni OKB’ye bir göz atalım. Şirket geniş ticaret ortakları havuzunu genişletmeye devam ederken, varlığın kripto para piyasasındaki özelliklerini, arzını ve fiyat performansını inceleyelim.

Tezos (XTZ) nedir? XTZ coin nasıl alınır? Geleceği var mı?

En gözde POS tokenlerinden biri olan Tezos coin (XTZ), geliştiricilerin sansürlenemeyen ve üçüncü kişiler tarafından kontrol edilemeyen merkezsiz uygulamalar ve akıllı sözleşmeler oluşturmalarına izin veren, açık kaynaklı bir blockchain platformudur.

Tron TRX coin nedir? Nereden ve nasıl satın alınır? Geleceği var mı?

Tron TRX coin  akıllı sözleşmeleri  ve yüksek oranda ürün hacmini destekleyen merkeziyetsiz bir blockchain platformudur. Düşük ve hızlı transfer gerçekleştirebilen blockchain altyapısı sayesinde Tron, ödeme aracı olarak da talep görüyor.  Tron TRX coin nedir? Tron blockchain tabanlı merkeziyetsiz bir dijital platformdur ve kendi coini TRX ile çalışır. 2017 yılında Sinagpur’da kâr amacı gütmeyen bir kuruluş […]

Güncel Dent coin rehberi: Dent coin nedir? Yatırım yapılır mı?

Dent coin nedir? Dent coin (DENT) Wireless Limited firmasının geliştirdiği blockchain tabanlı bir projenin resmi kripto parasıdır. Dent coinin oluşturulma amacı ise, veriye depolanma, dağıtılma, veri için ödeme alma ve veriyi satışa çıkarma gibi alanlarda yeni kullanım alanı açmak.