1. Anasayfa
  2. Özlem Kurt

Özlem Kurt

Uzun yıllardır kripto paralar ve blockchain teknolojisi ile ilgilenen yazarımız, 2018 yılından bu yana KoinMedya.com'da bu alanda yaptığı araştırmaları ve yazdığı makaleleri bizlerle paylaşıyor.

Bitcoin fiyatı 27.000 dolar kritik seviyesinde: Güncel BTC teknik analizi

Bitcoin fiyatı yeni bir yükselişle kritik 27.000 dolar seviyesinin üzerine sıçradı ve burayı kırma girişiminde bulunuyor. BTC/USD paritesindeki son gelişmeler ile önemli destek ve direnç seviyelerine bakalım. Güncel Bitcoin teknik analizi: BTC fiyatı ne olur? Bitcoin (BTC) fiyatı yeni bir boğa momentumla son günlerdeki düşüşlerden sonra yönünü yukarı çevirdi. BTC fiyatı düşüş sırasında 25.977 dolara […]

Güncel Ripple (XRP) fiyat tahminleri 2023-2030 – XRP yükselecek mi?

Analist ve kripto para analiz platformlarının 2023-2030 Ripple (XRP) fiyat tahminleri ve gelecek beklentileri ne gösteriyor? Önümüzdeki yıllar için XRP coin fiyat öngörülerinin ayrıntılarına bakalım. Güncel Ripple (XRP) fiyat tahminleri 2023-2025-2030 ve gelecek beklentileri: İnceleme ve analiz XRP/USD paritesi, son yıllarda etkileyici bir performans sergileyememiş olsa da bazı analistler, XRP’nin uzun vadede yeniden büyük bir […]

Shiba Inu boğaları kararlı! – SHIBDOGE’de yeni ralli hedefi!

Shibarium kripto topluluğunun odak noktası haline gelirken; teknik göstergeler, Shiba Inu için Dogecoin karşısında yeni bir %40’lık ralliye işaret ediyor.

Elliot analizi ile ünlü analistten Bitcoin boğalarına kritik uyarı!

2018’de Bitcoin’in dip noktasını doğru bir şekilde tahmin eden popüler bir kripto analisti, yeni bir analiz paylaştı. Ve BTC’nin kısa vadeli gidişatı hakkında Bitcoin boğalarını tedirgin edecek kritik bir uyarıda bulundu.

Üç büyük Bitcoin ve Ethereum balinası harekete geçti: Sadece 3 işlemde…

Bitcoin 23.000 doların üzerinde işlem görürken, bu üç büyük Bitcoin ve Ethereum balinası dikkatleri üzerine çekti.

2023 Bitcoin rallisini bilen analist 3 büyük kripto için hedef verdi!

2023 Bitcoin rallisini doğru bir şekilde tahmin eden popüler bir analist Bitcoin, Ethereum ve Litecoin fiyatları için ileriye dönük yol haritasını paylaştı.