1. Home
  2. Koin Haberleri
  3. Bitcoin Haberleri
  4. Elliot analizi ile ünlü analistten Bitcoin boğalarına kritik uyarı!

Elliot analizi ile ünlü analistten Bitcoin boğalarına kritik uyarı!

Elliot analizi ile ünlü analistten Bitcoin boğalarına kritik uyarı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

2018’de Bitcoin’in dip noktasını doğru bir şekilde tahmin eden popüler bir kripto analisti, yeni bir analiz paylaştı. Ve BTC’nin kısa vadeli gidişatı hakkında Bitcoin boğalarını tedirgin edecek kritik bir uyarıda bulundu.

Bitcoin boğaları ‘Dikkat!’ – Son bir düzeltme daha galebilir…

Sosyal medyada kendisini Smart Contracter olarak tanıtan analist, Bitcoin boğalarını tedirgin edecek bir analiz paylaştı.

Analist, Bitcoin (BTC)’nin geri çekilmeye hazır göründüğünü ve bu yüzden piyasadan çekildiğini söylüyor.

Elliot analizi ile ünlü analistten Bitcoin boğalarına kritik uyarı!

İlginizi çekebilir:

Elliot dalga teorisini kullanan popüler analist, BTC’nin kısa vadede kolayca 22.000 dolara düşebileceğine inanıyor.

“Boşver gitsin! Şimdilik dışarıdayım ve satbil coinlerde bekliyorum. Aylık iyi bir başlangıç yaptı, ancak BTC’nin 22.000 dolara düşeceğini tahmin ediyorum. Ve kim bilir, bu düşüş sonrası altcoinler ne kadar düşer. “

 

 

Smart Contracter ayrıca, tarihi bir destek ve direnç seviyesinin üzerine çıkan ABD dolarının potansiyel gücüne de dikkat çekiyor.

Bu arada analist Michaël van de Poppe ise, Bitcoin’in mantıksal olarak 20.000 dolara kadar düzeltme yapmanın sağlıklı bir yolunu bulabileceğini söylüyor.

Ancak Poppe, piyasaların en çok acı verecek yönlere kayma eğiliminde olduğu fikrine dayanarak, BTC’nin yukarı yönlü kırılmaya devam edebileceğinin de altını çiziyor.

“Teorik olarak konuşursak, 20.000$’a doğru bir düzeltme çok mantıklı. Ve Bitcoin için harika bir satın alma fırsatı olacaktır.

Ancak, büyük bir kesim kenarda beklediği için insanların çoğu bu düzeltmenin olmasını bekliyor. Bu bakımdan yukarı doğru devam etmek maksimum acıyı da beraberinde getirecek.”

 

 

İlgili: Bitcoin fiyatında boğaların koruması gereken kritik seviye! – Güncel BTC teknik analizi

Kasım ayında 16.000 doların altına düştükten sonra, Bitcoin geçtiğimiz hafta çarşamba günü 24.182 dolara ulaşarak yerel bir zirve kaydetti. Yazımızı yayına hazırlandığı sırada CoinMarketCap verilerine göre 23.330’$dan işlem görüyor.