1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriBitcoin Haberleri
  3. Üç büyük Bitcoin ve Ethereum balinası harekete geçti: Sadece 3 işlemde…

Üç büyük Bitcoin ve Ethereum balinası harekete geçti: Sadece 3 işlemde…

Üç büyük Bitcoin ve Ethereum balinası harekete geçti: Sadece 3 işlemde…
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin 23.000 doların üzerinde işlem görürken, bu üç büyük Bitcoin ve Ethereum balinası dikkatleri üzerine çekti.

Üç büyük Bitcoin ve Ethereum balinasından şaşırtan transferler

Bitcoin 23.000 doların üzerinde seyrederken, bu üç büyük Bitcoin ve Ethereum balinası dikkatleri üzerine çekti. Toplamda, balinalar yalnızca üç işlemde 743 milyon dolar gibi devasa miktarda kripto taşıdı.

Büyük bir Bitcoin balinası, cuma günü bilinmeyen bir cüzdandan bir diğerine 311 milyon dolar değerinde 13.369 BTC göndererek ilk hamleyi yaptı.

BitInfoCharts‘a göre bu işleminin ardından, alıcı konumundaki cüzdan kayıtlardaki en büyük 65. Bitcoin cüzdanı haline geldi.

İlginizi çekebilir:

 

https://twitter.com/whale_alert/status/1621672525074780160

 

Hafta sonuna gelindiğinde, bir Ethereum balinası, 309 milyon dolar değerinde 186.009 ETH’yi bilinmeyen bir cüzdandan bilinmeyen başka bir cüzdana taşıdı.

Birkaç saat sonra Whale Alert, kripto borsası Gate.io’dan bilinmeyen bir cüzdana 123 milyon dolar değerinde 5.278 BTC gönderen ikinci bir Bitcoin balinasını takip etti.

Bir yatırımcı yakın tarihli bir satın alma işleminden sonra, bu işlem ile, fonlarını borsadan soğuk bir cüzdana aktarmış olabilir. Ya da işlemi gerçekleştiren kişi, güvenlik amacıyla mevcut fonlarını soğuk depoya taşımaya karar veren biri de olabilir.

 

Üç büyük Bitcoin ve Ethereum balinası harekete geçti: Sadece 3 işlemde...

 

Volatil bir haftanın ardından Bitcoin son 24 saat içinde nispeten sessiz kaldı. Yazımızın yayına hazırlandığı sırada BTC CoinMarketCap verilerine göre, 23.374 dolardan işlem görüyor.

Ethereum ise, son 24 saatte %0,65 artışla 1.656 dolardan işlem görüyor.

İlginizi çekebilir:

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.