1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Milyar dolarlık fonun yatırım uzmanının seçtiği 3 kripto para

Milyar dolarlık fonun yatırım uzmanının seçtiği 3 kripto para

Milyar dolarlık fonun yatırım uzmanının seçtiği 3 kripto para
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitwise Investments’in baş yatırım görevlisi Matt Hougan, kripto paralardan tercih ettiği 3 coini açıklıyor. Uzman analistin neden bu coinleri seçtiği açıklamasının ayrıntılarına bakalım.


Milyar dolarlık fonun yatırım uzmanının seçtiği 3 kripto para

Yatırım uzmanı Matt Hougan, Stansberry Research’e verdiği yeni röportajında, yatırımcıların portföyünde olmasını gereken iki önemli kripto paranın Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) olduğunu söylüyor. Şöyle açıklıyor:

“Şu an dikkatimi çeken üç kripto para ile ilgili konuşacağım.

Bence Bitcoin hala en kritik kripto varlıklardan biri. Kurumsalların alma konusunda rahat olduğu coinlerden biri.

Para politikası hatalarına karşı bir koruma görevi görüyor. Bence söz konusu hatalar hala büyük riskler içeriyor. Şu an Avrupa’da enflasyonun potansiyel ikinci ayağını görüyoruz. Bundan dolayı bunun ABD’ye de etkisi olabilir. Yani Bitcoin bu açıdan iyi bir koruma perspektifine sahip. Bence bu alana para akışının devamını göreceğiz.

Aynı zamanda Ethereum konusunda da heyecanlıyız. Şu an bence en azından Bitcoin ve Ethereum’u bulundurabiliriz. Bunlar kripto portföylerde olması gereken iki büyük coin.”

Uzman yatırımcı, özellikle Ethereum eko sisteminde devam eden teknolojik gelişmelere dikkat çekiyor. Burada çok sayıda geliştirici olmasını önemli buluyor. Ayrıca ETH’de hızla düşen işlem ücretlerinden bahsediyor. Bundan dolayı Ethereum konusunda heyecanlı olduğunu söylüyor.

İlgili – Dogecoin vs. Shiba Inu: Hangisi yatırımcısına daha fazla kazandırdı?

Bitwise Investments yatırım uzmanına göre, yatırımcıların düşünmesi gereken başka kripto para Cosmos (ATOM).

“Şu an yatırım yapmak için tercihim olan üçüncü kripto para ise Cosmos. Bu da bir tür ETH rakibi olan proje ancak farklı bir mimari tezle geldi. Cosmos konusunda da çok heyecanlı şeyler oluyor.”

Uzmana göre, eğer iki büyük coinin ötesine geçerek yatırım yapmak için bir seçenek arıyorsanız Cosmos (ATOM) şu an iyi bir fırsat sunuyor.

İlgili – Ünlü CEO’ya göre kurumsalların kriptoya yatırım için beklediği boğa sinyal

İlgili röportaj ve açıklamaları içeren video:

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: