Dogecoin vs. Shiba Inu: Hangisi yatırımcısına daha fazla kazandırdı?

shiba Inu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Lider blockchain analiz şirketi IntoTheBlock, Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) ile ilgili yeni bir rapor yayımladı. Burada hangisinin yatırımcısına daha fazla kazandırdığı görülüyor.


Dogecoin vs. Shiba Inu: Hangisi yatırımcısına daha fazla kazandırdı?

Blockchain ve kripto analiz şirketi IntoTheBlock, Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) sahiplerinin ne oranda kazançlı ya da zararda olduğu ile ilgili yeni bir rapor hazırladı. Buna göre, meme coin DOGE’un yatırımcısının çoğu, daha kesin söylersek yüzde 63’ü şu an kazançlı. Geri kalanlardan yüzde 35’i zararda.

Diğer yandan Shiba Inu yatırımcılarının sadece yüzde 45’i yeşil bölgede. SHIB sahiplerinin yüzde 47’si zararda. Böylece DOGE sahiplerini çoğu kazançlı durumdayken, SHIB yatırımcılarında zararda olanlar çoğunlukta.

Dogecoin 0,0936 dolardan işlem görüyor. Shiba Inu ise 0,000014 dolardan işlem görüyor.

İlgili – Shiba Inu, Ripple (XRP) ve Luna Classic (LUNC): Altcoin teknik analizi

DOGE ve SHIB’e artan ilgi

memecoin

Her iki köpek temalı token son zamanlarda artan oranda ilgi görüyor. Dogecoin boğa fiyat hareketleri görüyor. Özellikle de DOGE destekçisi olarak bilinen milyarder Elon Musk ile ilgili haberlerden sonra. Bu haberlere göre, ünlü girişimci Musk, Twitter’e kripto ödemelerini getirmek için artık resmi adımlar arıyor.

Ayrıntılar: Dogecoin (DOGE) rallisinin arkasında Elon Musk bağlantılı sebep


Diğer yandan Shiba Inu ise yakında Shibarium protokolünü başlatmayı planlıyor. Shibarium, Ethereum üzerinde kurulan, Polygon (MATIC) benzeri bir katman 2 ağ.

Bitcoin ve Ethereum’da durum nasıl?

Öte yandan piyasa değerine göre dünyanın en büyük iki coini olan Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) sahiplerinin çoğunluğu kazançlı konumdalar.

IntoTheBlock’ın verilerine göre, Bitcoin sahiplerinin yüzde 61’i kazançlı ve yüzde 35’i kırmızı bölgede.

Lider akıllı sözleşme platformu ETH yatırımcılarının yüzde 62 kârda. Zararda olanların oranı ise yüzde 36.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Dogecoin vs. Shiba Inu: Hangisi yatırımcısına daha fazla kazandırdı?
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.