1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Shiba Inu, Ripple (XRP) ve Luna Classic (LUNC): Altcoin teknik analizi

Shiba Inu, Ripple (XRP) ve Luna Classic (LUNC): Altcoin teknik analizi

Shiba Inu, Ripple (XRP) ve Luna Classic (LUNC): Altcoin teknik analizi
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasasında bazı altcoinler işlem hacmi ile öne çıkıyor. Bu altcoinlerden Shiba Inu (SHIB), Ripple (XRP) ve Luna Classic (LUNC) fiyat analizlerinin ne gösterdiğine bakalım.


Altcoin teknik analizi: Shiba Inu, Ripple (XRP) ve Luna Classic (LUNC) ne kadar olur?

Türk kripto para borsalarında son 24 saatte 3 altcoin yüksek işlem hacmi ile dikkat çekiyor. Bu altcoinler Shiba Inu (SHIB), Ripple (XRP) ve Luna Classic (LUNC). Bu kripto paraların fiyat analizlerinin ne gösterdiğine bakalım.

Shiba Inu (SHIB) fiyatı için kritik seviyeler

Shiba Inu (SHIB) fiyatı Ocak ayının son haftası yüzde 60 ralli yaptı. Bu ralli sonucu 0,00001295 dolarda zirve gördü. Ancak ardından gerileyerek bir dizi destek ve direnç seviyelerinden oluşan işlem aralığı oluşturdu. Son olarak 50 SMA ve 100 SMA basit hareketli ortalama çizgilerinin bulunduğu 0,00001192 dolar seviyesinden destek alarak yeniden 0,00001299 dolara ulaşana kadar yükseldi. Şimdi bir miktar geriledi ve 0,00001266 dolardan direnç görüyor.

Altcoin teknik analizi: Shiba Inu, Ripple (XRP) ve Luna Classic (LUNC) ne kadar olur?SHIB/USD 4 saat grafiği Kaynak: TradingView

İlgili – Yeni ATH yapan Ethereum ölçekleme altcoini ve rallinin sebebi

Ripple (XRP) fiyatında yatay seyir

Ripple (XRP) fiyatı belirli seviyeleri koruyarak yataya benzer bir görünümle işlem görüyor. XRP fiyatı şimdi 0,4160 dolar bölgesinde dirençler karşı karşıya. Ancak kısa süre önce 0,43 dolar seviyesinin üzerine çıkarak haftanın en yüksek seviyesini görmüştü. Ancak şimdi 4 saat grafiğindeki basit hareketli ortalamalar 50 SMA ve 100 SMA çizgileri 0,40 dolar civarında fiyata destek sağlıyor.

Altcoin teknik analizi: Shiba Inu, Ripple (XRP) ve Luna Classic (LUNC) ne kadar olur?

XRP/USD 4 saat grafiği Kaynak: TradingView

İlgili – Bitcoin fiyat yükselişini ne tetikliyor? On-chain analist Willy Woo açıkladı

Luna Classic (LUNC) fiyatı fırladı

Luna Classic (LUNC) fiyatı son 24 saatte dikkat çeken dikey bir yükseliş kaydediyor. Bu yükseliş 200 SMA basit hareketli ortalama çizgisinde başladı. Yüzde 25’lik ralli sonucu LUNC fiyatı 0,00021107 dolarda zirve yaptı. Şimdi bir miktar gerileyerek bu rallinin düzeltmesi ile 0,0002 dolar seviyesinin çok az altında işlem görüyor.

Altcoin teknik analizi: Shiba Inu, Ripple (XRP) ve Luna Classic (LUNC) ne kadar olur?

LUNC/USD 4 saat grafiği Kaynak: TradingView

Etiketler: