1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Yükselişleri ile dikkat çeken 3 kripto para: Altcoin teknik analizi

Yükselişleri ile dikkat çeken 3 kripto para: Altcoin teknik analizi

Yükselişleri ile dikkat çeken 3 kripto para: Altcoin teknik analizi
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasasında son bir haftada yükselişleri ile dikkat çeken 3 kripto para Ankr (ANKR), Aptos (APT) ve Audius (AUDIO) fiyat analizi ve grafiklerinin ne gösterdiğine bakalım. Altcoin teknik analizleri.


Altcoin teknik analizi: Ankr (ANKR), Aptos (APT) ve Audius (AUDIO)

Kripto para piyasasında genel olarak yükseliş trendi düzletme aşamasına geçse de bazı altcoinlerde münferit sıçramalar devam ediyor. Son bir hafta içinde yükselişe devam eden ve Türk kripto para borsalarında da yüksek işlem hacmine sahip 3 altcoine bakalım.

Ankr (ANKR) fiyatı ne kadar olur?

Ankr (ANKR) fiyatı ayın başından bu yana yüzde 90 oranında değer kazandı. ANKR grafiğinde 8 Ocak’tan bu yana oluşan yükselen bir kanal dikkat çekiyor. Bu ralli sonucu altcoinin fiyatı 24 Ocak’ta 0,03159 dolara kadar çıktı. Şimdi düzeltme yapıyor ve yükselen kanalın alt sınırına yaklaşıyor. Bu kadar yükselişten sonra kanalın alt sınırının kırılması çok yakın olabilir. Aşağıda muhtemel ilk destek 0,024 – 0,025 dolar bölgesinde. 50 SMA çizgisi de bu bölgede ek destek sağlayabilir. Daha aşağıda 0,022 – 0,023 dolar bölgesi var.

Altcoin teknik analizi: Ankr (ANKR), Aptos (APT) ve Audius (AUDIO)

Ankr (ANKR) fiyat grafiği Kaynak: TradingView

İlgili – Ünlü analist, yükseliş beklediği XRP ve 2 kripto parayı açıkladı

Yüzde 350 yükselen Aptos (APT)

Aptos (APT) fiyatı son bir ayda yüzde 350 oranında değer kazandı. Son birkaç günde boğa bayrağı formasyonu oluşturan APT fiyatı bugün buradan yukarı yönlü kırılma ile çıktı. Sonuç olarak 16,49 dolarda yeni bir yerel zirve kaydetti. Şimdi 16,20 dolar civarında kısa süreli dirençle karşı karşıya. Son 24 saatteki yüzde 20’yi aşan yükselişten sonra burada bir süre konsolide olabilir. Ocak ayı başında 3-4 dolar civarında işlem yaptığını dikkatte alırsanız buradan dikkat çeken bir ralli yaptığını söyleyebiliriz.

Altcoin teknik analizi: Ankr (ANKR), Aptos (APT) ve Audius (AUDIO)

Aptos (APT) fiyat grafiği Kaynak: TradingView

İlgili – Dev kripto koruma fonu: Bir sonraki boğa rallisini bu coinler başlatacak

Audius (AUDIO) fiyatı düzeltmeye geçti

Audius (AUDIO) fiyatı son bir haftada dikkat çeken bir ralli yaptı. Bu ralli sonucu dün 0,3650 dolara kadar çıktı. Bu seviyeden sonra ise yüzde 30 oranında düzeltme geldi. Şimdi 0,26 dolar civarında düşüşü durdurarak destek oluşturmaya çalışıyor. Bundan dolayı son birkaç saat içinde 0,29 dolara kadar yeni bir sıçrama var. Bu sıçramaya rağmen AUDIO fiyatındaki düzeltme sona ermemiş olabilir.

Altcoin teknik analizi: Ankr (ANKR), Aptos (APT) ve Audius (AUDIO)

Audius (AUDIO) fiyat grafiği Kaynak: TradingView

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.