Loading...
btc
BTC
1.05%
Bitcoin
67.359,20 USDT
eth
ETH
0.57%
Ethereum
3.523,82 USDT
bch
BCH
1.63%
Bitcoin Cash
397,66 USDT
xrp
XRP
3.76%
Ripple
0,59 USDT
ltc
LTC
0.15%
Litecoin
73,51 USDT
bnb
BNB
0.54%
Binance Coin
596,59 USDT
sol
SOL
2.73%
Solana
173,74 USDT
avax
AVAX
2.23%
Avalanche
28,79 USDT
ada
ADA
-0.34%
Cardano
0,44 USDT
dot
DOT
0.09%
Poladot
6,34 USDT
doge
DOGE
7.55%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
2.47%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Ünlü CEO’ya göre kurumsalların kriptoya yatırım için beklediği boğa sinyal

Ünlü CEO’ya göre kurumsalların kriptoya yatırım için beklediği boğa sinyal

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Galaxy Digital CEO’su ünlü yatırımcı, Bitcoin ve kripto para piyasasına kurumsal ve büyük yatırımcıların geri dönmesi için bu kesimin beklediği önemli bir sinyal var. Açıklamasının ayrıntılarına bakalım.


Ünlü CEO’ya göre kurumsalların kripto almak için beklediği boğa sinyal

Galaxy Digital’in patronu Mike Novogratz, büyük oyuncular kripto para sektörüne yeniden yatırım yapmak için önemli bir sinyali beklediğini söylüyor.

Real Vision’dan Raoul Pal’a röportaj veren ünlü CEO ve kıdemli kripto yatırımcı, kurumsalların bu aşamaya kadar ev ödevi olarak yapabilecekleri şeyleri yaptığını söylüyor. Şimdi ise ilk önce bireysel yatırımcıların piyasaya daha fazla adım atmasını bekliyor. Şöyle açıklıyor:

“Kripto piyasası özellikle bireysel katılımcıların topluğa geri dönmesini bekliyor. Alım yapmak, inanmak, fiyata yöne vermek için. Çünkü kurumsalların da geri dönmesini sağlayacak şey işte bu. Kurumsallar bu sektöre bilgi yönüyle yaklaşıyor. Blockchainin Bitcoin ve onun da Ethereum karşısındaki durumunu iyi analiz ettiler. Kurumsallar ödevlerini yaptı. Ancak çok uzaktan seyrediyorlar. Sektöre adım atmaları için fiyatın biraz daha hareketlenmesi gerekiyor.”

Yine bir kripto borsası olayı

Geçen hafta ABD Adalet Bakanlığı, çok az bilinen bir borsa Bitzlato ile ilgili yasal işlem başlattığını duyurdu. Ancak basın açıklamasına kadar bu borsanın ismini açıklamamıştı. Novogratz ise özellikle Binance ile ilgili böyle bir yasal işlemin olmaması için dua ettiğini söylüyor. Çünkü ona göre, bu borsanın başarısı bireysel yatırımcılar için ve genel olarak da kripto sektörü için kritik öneme sahip.

Dünyanın en büyük ikinci borsası FTX’in geçtiğimiz aylarda çökmesi kripto sektörüne büyük bir darbe vurdu. Bundan dolayı Binance’in başarılı olması sektör için büyük önem arz ediyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.