Loading...
btc
BTC
-3.45%
Bitcoin
67.139,82 USDT
eth
ETH
-4.87%
Ethereum
3.489,29 USDT
bch
BCH
-5.42%
Bitcoin Cash
443,67 USDT
xrp
XRP
-3.21%
Ripple
0,48 USDT
ltc
LTC
-3.41%
Litecoin
76,95 USDT
bnb
BNB
-2.67%
Binance Coin
608,41 USDT
sol
SOL
-6.77%
Solana
148,29 USDT
avax
AVAX
-2.86%
Avalanche
31,36 USDT
ada
ADA
-4.42%
Cardano
0,42 USDT
dot
DOT
-1.03%
Poladot
6,44 USDT
doge
DOGE
-5.31%
Doge Coin
0,14 USDT
shib
SHIB
-6.65%
Shiba Inu
0,00 USDT

Shiba Inu yatırımcıları endişeli – Shiba yükselişi buna bağlı!

Shiba Inu yatırımcıları endişeli - Shiba yükselişi buna bağlı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Shiba Inu’nun son zamanlarda sergilediği düşüķ performans, meme coin yatırımcılarını endişelendiriyor. Çünkü büyük ölçekli bir geri dönüş olasılığı neredeyse her gün artıyor. Ancak, piyasadaki en son hamleler, henüz savaşın bitmediğini gösteriyor.

Shiba yükselişi nasıl başlayacak?

Shiba Inu (SHIB)’daki en son ralli girişimi başarısızlıkla sonuçlandı. Çünkü popüler meme tokeni, yatırımcılardan yeterli satın alma desteği bulamadı ve direnç seviyesinin üzerinde bir tutunma şansı bulamadan geri çekildi.

Fakat iyi haber şu ki, desteği tamamen kaybetmedi. Trend çizgisi direnci etrafında konsolidasyona başladı ve kayda değer bir süre boyunca yatay bir trendde hareket etti. Ki bu da varlığın soğumasına ve yukarıda belirtilen direnç seviyesinin üzerine çıkmak için başka bir girişimde bulunmasına izin verecek önemli bir faktör haline gelebilir.

İlginizi çekebilir:

 

Shiba Inu yatırımcıları endişeli - Shiba yükselişi buna bağlı!

 

Son altı gün içinde SHIB, önemli bir destek görevi görebilecek 200 günlük hareketli ortalamadan sıçradıktan sonra, yaklaşık %10 değer kazandı. Ancak ne yazık ki, boğaların şu an için popüler meme tokeni, direnç seviyesinin üzerine çıkarmak için yeterli fon bulup bulamayacağı belli değil.

İlginizi çekebilir:

Peki Shiba yükselişi nasıl başlayacak?

Geçtiğimiz günlerde, çok sayıda borsadaki Shiba Inu paritelerinde, ortalamaya kıyasla %500’den fazla bir hacim artışı kaydedildi. Fakat hacimdeki bu kadar büyük bir artış, SHIB’i trend çizgisinin üzerine çıkarmak için yeterli değildi.

Şimdi Shiba Inu’nun bunu başarması için yalnızca yüksek miktarda kaldıraçlı pozisyonla desteklenen piyasa çapında bir ralli gerçekleşmesi gerekiyor. Nitekim kurumsal yatırımcıların henüz piyasaya dahil olmadığı göz önüne alındığında, tek başına perakende satışların, SHIB gibi varlıklar için bile piyasada önemli hareketlere neden olacak kadar yeterli fon sağlaması pek olası değil.

Yazımızı yayına hazırladığımız sırada CoinMarketCap verilerine göre, Shiba coin 0,000012 dolardan işlem görüyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.