Doğru Bitcoin tahminiyle ünlü analistten 2 altcoin için yükseliş açıklaması

altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin tahminleri ile ünlü bir analist, bu sefer 2 önemli altcoinde yükselişler beklediğini söylüyor. Analistin açıklaması ve altcoin analizlerine bakalım.


Doğru Bitcoin tahminiyle ünlü analistten 2 altcoin için yükseliş açıklaması

Geçen sene Bitcoin (BTC) boğa piyasasının bitmesini doğru bir şekilde bilen kripto para analisti, şimdi de iki altcoinin yükseleceğini tahmin ediyor. Analistin işaret ettiği altcoinler blockchain ölçekleme çözümü Polygon (MATIC) ve akıllı sözleşme protokolü Avalanche (AVAX).

İlgili – Büyük kripto çöküşlerini bilen analistten heyecan veren Bitcoin fiyat tahmini

Pentoshi takma adını kullanan analist, Twitter’de 671.300 takipçisine yaptığı açıklamada, MATIC’in boğa göründüğünü söylüyor. Ayrıca mevcut seviyeden başlıca direnç bölgesine ralli için hazırlık yaptığını söylüyor. Şöyle açıklıyor:

“Grafikteki en önemli noktalardan biri 1,30 dolar bölgesi. Burası bir sonraki büyük harekete odaklanmak için muhteşem bir yer. Eğer üç günlük grafikte bu seviyenin üzerinde kapanış yapabilirse, o zaman öncesi aralığa döneceğiz. Ret alırsa o zaman yer diplerin gösterdiği alana geri döner.”

Doğru Bitcoin tahminiyle ünlü analistten 2 altcoin için yükseliş açıklaması

Kaynak: Pentoshi/Twitter

MATIC şu an 1,14 dolardan işlem görüyor ve son bir günde yatay bir görünüme sahip.


İlgili – Balinalardan dev transferler: 4 kripto para dikkat çekiyor!

Analist daha sonra Ethereum’un (ETH) rakibi AVAX’a bakıyor. Ona göre şu an 20 doların üzerinde işlem gören Avalanche, buradan yüzde 36’lık bir yükselişe göz kırpıyor. Şöyle açıklıyor.

“İşte, Amazon kriptoya geliyor, AVAX ile ortak oluyor ve NFT [non-fungible token] girişimini duyuruyor (ancak henüz Avax tarafından doğrulanmadı). Adımlar atıldı. Bence buradan önümüzdeki aylarda 28 dolara bir ralli gelebilir.”

Bu ayın başında çıkan haberlere göre, Amazon AVAX geliştiricisi Ava Labs ile iş birliği yapmaya başladı. Buna göre bu ortaklık üzerinden çok farklı alanlarda blockchain teknolojisinin benimsenmesi hızlandırılacak.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Doğru Bitcoin tahminiyle ünlü analistten 2 altcoin için yükseliş açıklaması
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.