1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ripple ve Dogecoin balinalarından tedirgin eden hareketler! Neye hazırlanıyorlar?

Ripple ve Dogecoin balinalarından tedirgin eden hareketler! Neye hazırlanıyorlar?

Ripple ve Dogecoin balinalarından tedirgin eden hareketler! Neye hazırlanıyorlar?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ripple ve Dogecoin, performans bakımından Bitcoin’in gerisinde kalmaya devam ederken; balinalar beklenmedik transferlerle ortaya çıktı.

Ripple ve Dogecoin balinaları harekete geçti!

Kripto paraların bir çoğu performans bakımından Bitcoin (BTC)’in gerisinde kalmaya devam ederken, dev balinalar aniden bakiyelerindeki Ripple ve Dogecoin (DOGE)’lerin yerini değiştirdi.

Son 24 saat içinde, BTC 23.000$ seviyesinin üzerinde işlem görürken, büyük balinalar 145 milyon$ değerinde XRP tokeni taşıdı.

 

Ripple ve Dogecoin balinalarından tedirgin eden hareketler! Neye hazırlanıyorlar?

 

İlginizi çekebilir:

Balinalar tarafından yapılan bu transferlerden birinde, bilinmeyen cüzdanlar arasında yüklü miktarda XRP taşındı. Diğer üç işlem de ise, altıncı en büyük altcoin olan DOGE, kripto borsaları ve bilinmeyen cüzdanlar arasında transfer edildi.

 

 

Şöyle ki;

  • 103,64 milyon dolar değerinde 253,94 milyon XRP, kimliği bilinmeyen cüzdandan bilinmeyen başka bir cüzdana aktarıldı.
  • Kripto borsası Bitso’dan bilinmeyen bir cüzdana 16,20 milyon dolar değerinde 39,5 milyon XRP aktarıldı.
  • 13.65 milyon$ değerinde 33 milyon XRP, yine anonim bir cüzdandan kripto borsası Bitstamp’a aktarıldı.
  • 12.40 milyon$ değerinde 30 milyon XRP, bilinmeyen cüzdandan Bitso’ya aktarıldı.

İlginizi çekebilir:

https://twitter.com/whale_alert/status/1619120448725286912

 

Esasen bu tarz borsalara fon girişleri genel olarak satış baskısının göstergesidir. Soğuk cüzdandan bir borsaya kripto para aktarılıyorsa, çoğunlukla böyle bir işlemin amacı bu fonları satmaktır.

Yazımızı yayına hazırladığımız sırada CoinMarketCap verilerine göre, XRP 0,411 dolardan işlem görüyor. Blockchain tabanlı ödemeler ağının yerel tokeni, 2023’e 0,338 dolarlık bir fiyatla başladıktan sonra, bu yıl %22 oranında artış kaydetti. Bu yılki ralliye rağmen, XRP, Ocak 2018’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesinden hala yaklaşık %88 düşüş gösteriyor.

Bu arada dev bir Dogecoin balinası da hareket halinde. Değeri 5,25 milyon dolara tekabül eden 60,32 milyon DOGE’yi kaynağı bilinmeyen bir cüzdandan kripto borsası Coinbase’e taşıdı.

En büyük meme coin olan DOGE, şu anda 0,088$’dan işlem görüyor. 2023’ün başından bu yana 0,070$’dan %25 artış elde etti. Bu ralliye rağmen, en büyük meme coin, Mayıs 2021’de kaydedilen tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık %88 düşüş gösteriyor.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.