1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Memecoinlerde yükseliş! Shiba rakibi Floki pump yaptı!

Memecoinlerde yükseliş! Shiba rakibi Floki pump yaptı!

Memecoinlerde yükseliş! Shiba rakibi Floki pump yaptı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Memecoinlerde büyük hareketlilik! Shiba Inu’ya rakip olarak geliştirilen Floki (FLOKI), son 24 saat içinde büyük bir ralli başlattı.

Memecoinler yükselişe başlıyor

Shiba Inu’ya rakip olarak geliştirilen Floki (FLOKI), DAO’nun onaylaması durumunda büyük miktarda token yakmaya hazırlanıyor. Ekip tarafından alınan bu önemli kararın ardından, son 24 saat içinde Floki pump yaparak, büyük bir ralli başlattı.

Popüler memecoinlerden biri olan FLOKI, son 24 saatte %48,26 artarak 0,00001684 dolara yükselirken, haftalık bazda %51’lik artış kaydetti. Bu arada traderlerin son volatilite artışını fırsata çevirmesi ile birlikte, 24 saatlik işlem hacmi de %386 arttı.

İlginizi çekebilir:

 

Memecoinlerde yükseliş! Shiba rakibi Floki pump yaptı!

 

 

Esasen bugünkü hareket, Singapur merkezli MEXC borsasının Floki’nin vadeli işlemlerde ilk kez listeleneceğini açıklamasının ardından geldi.

MEXC borsası, 28 Ocak saat 05:30 (UTC) itibarıyla FLOKI/USDT vadeli işlemlerini başlatacağını duyurdu. Floki ekibi bu listelemeyi Twitter’da şöyle kutladı: 

“FLOKI vadeli işlemleri MEXC’de başlatıldı. Bu FLOKI’nin ilk vadeli işlem listesi. İlgilenen kullanıcıların MEXC borsasında 20 kata kadar kaldıraçla FLOKI alım satım ilemlerinden faydalanmasına olanak sağlıyor.”

 

 

İlginizi çekebilir:

4,97 trilyon FLOKI yakılabilir!

27 Ocak’ta FLOKIUSDT fiyatı, 0,0000106$’lık günün en düşük seviyelerinden 0,0000177$’a yükselirken, büyük bir yeşil günlük mum yaktı.

Bu, FLOKI ekibinin en son DAO teklifinin ayrıntılarını paylaşmasının ardından gerçekleşti. Eğer kabul edilirse, Floki köprüsünde 4.97 trilyon FLOKI tokeninin (54.670.000$ değerinde) yakılacağı bu teklif ile birlikte, Floki alım/satım işlem vergisi %0,3’e düşürülecek.

Esasen FLOKI tokeni, BNB Chain’e geçmeden önce, başlangıçta toplam 10 trilyonluk token arzıyla Ethereum blok zincirinde piyasaya sürüldü. Bunu takiben, toplam 10 trilyon token arzı ile BNB Chain üzerinde başka bir sözleşmesi daha vardı.

Bu arada, FLOKI’nin herhangi bir zamanda toplam dolaşımdaki arzının, FLOKI’nin maksimum dolaşımdaki arzı olan 10 trilyon tokeni asla geçmemesi sağlandı. Ayrıca kullanıcıların tokenlerini ETH zincirinden BNB Zincirine ve tersi yönde senkronize etmelerini sağlamak için bir zincirler arası köprü başlatıldı.

 

 

Ekibe göre, bu köprü şu anda FLOKI’nin toplam dolaşımdaki arzının %55,7’sine sahip olduğundan, ana zincirler arası köprüdeki bir açığın kötüye kullanılmasının proje üzerinde feci bir etkiye sahip olacağını söylüyor. Bu doğrultuda ekip, ana zincirler arası köprüyü kalıcı olarak devre dışı bırakmayı ve DAO’nun lehte oy kullanması durumunda köprüdeki tokenleri yakmayı amaçlıyor.

( CoinMarketCap verilerine göre, yazımızı yayına hazırladığımız sırada FLOKI coin fiyatı 0.0000167$’dan işlem görüyor.)

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.