fbpx
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Yüzde 200 pump yapan Floki Inu nedir? Güncel FLOKI haber ve gelişmeleri
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Yüzde 200 pump yapan Floki Inu nedir? Güncel FLOKI haber ve gelişmeleri

Yüzde 200 pump yapan Floki Inu nedir? Güncel FLOKI haber ve gelişmeleri
0

Floki Inu (FLOKI), tıpkı Shiba Inu ve Dogecoin gibi köpek temalı meme coin. Ancak öyle görünüyor ki Elon Musk’ın son tweetlerinde “Floki” isminin geçmesi coinin fiyatına pozitif etki yaptı.


Floki Inu nedir ve geleceği nasıl?

Floki Inu (FLOKI), köpek temalı meme kripto paralardan biri. Tıpkı Shiba Inu ve Dogecoin gibi. Tesla CEO’su Elon Musk’ın bu tür kripto paralara ilgisinden ilham alınarak oluşturulan bir proje.

Floki Inu, sahibinin topluluk olduğu bir kripto platformu olduğunu iddia ediyor. Ayrıca Elon Musk’ın kardeşi Kimbal Musk tarafından yürütülen Million Garden Movement projesi ile ortaklığı var. Ev bahçıvanlarının en kritik küresel sorunlardan bazılarıyla çevrimiçi olarak ilgilenmelerine yardımcı olma amacını taşıyor.

Elon Musk etkisi ile Floki Inu (FLOKI) fiyatındaki yükseliş

Elon Musk’ın Twitter hesabı kripto topluluğunda çok ünlü. Çünkü tek bir tweeti bile bir coini yükseltebileceği gibi tüm piyasayı da çöktürebilir. Aynı şey Floki Inu için de geçerli. Milyarder girişimci kısa süre önce yeni köpeğine “Floki” ismini vermişti. Sonuçta bu köpek temalı meme coin FLOKI yeni zirvelere koştu.

Son tweet ise 4 Ekim’de atıldı. Burada Musk’ın yavru köpeği “Floki” bir Tesla arabada görünüyor.

Floki Inu nedir ve geleceği nasıl? Güncel FLOKI haber ve gelişmeleri

İlgili – Elon Musk gene rahat durmadı!

Güncel FLOKI haber ve gelişmeleri

Musk’ın tweetinden sonra FLOKI fiyatı 3 Ekim’de yükselerek 0.00007509 dolarda (CoinMarketCap verilerine göre) tüm zamanların en yüksek değerini (ATH) kaydetmişti. Tabii ardından bir miktar düşüş geldi. Ancak yine de FLOKI coin Ağustos 2021’den bu yana dikkat çekici bir yükseliş sergilemiş. Aşağıdaki grafik de bunu gösteriyor.

Floki Inu nedir ve geleceği nasıl? Güncel FLOKI haber ve gelişmeleriFLOKI fiyat grafiği Kaynak: CoinMarketCap

Buna ek olarak Floki Inu (FLOKI) fiyatı 28 Ekim’de yüzde 200’lük bir ralli yaptı sadece 48 saat içinde.  FLOKI fiyatı bu rallide 0.00017 dolara kadar çıktı. Son 2 gündeki ani sıçramayı daha net gösteren grafik.

 

Floki Inu nedir ve geleceği nasıl? Güncel FLOKI haber ve gelişmeleri

Floki Inu (FLOKI) sadece 3 ay önce (Ağustos 2021) piyasaya çıkan bir coin ama şimdiden değeri 120 kattan fazla büyüdü. Tabii bunun başlıca sebebi coine olan topluluk desteği. Floki Vikings isimli topluluk sosyal medya platformları üzerinden kripto paraya büyük destek sağlıyor.

Floki Inu (FLOKI) nasıl çalışıyor?

Floki Inu, Ethereum blockchain üzerinde çalışmaya başladı. Ancak şimdi bu meme coin Binance Smart Chain (BSC) üzerinde de bulunuyor. Sonuçta çok zincir (multi-chain) protokol özelliği olan birkaç kripto paradan biri.

Kaynak

Daha fala coin incelemesi

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.