1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Dev kripto cüzdanlarından Shiba Inu Shibarium projesine önemli destek!

Dev kripto cüzdanlarından Shiba Inu Shibarium projesine önemli destek!

Dev kripto cüzdanlarından Shiba Inu Shibarium projesine önemli destek!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

En büyük kripto para donanım cüzdanlarından ikisi, Shiba Inu’nun blockchain projesine yaptığı büyük yükseltmeyi destekleyeceğini açıkladı. İşte Shiba Inu Shibarium projesine destek veren cüzdanlar…

Ledger ve Trezor Shiba Inu Shibarium yükselmesine destek veriyor

Önde gelen bir kripto para donanım cüzdanı sağlayıcısı Ledger, Shiba Inu‘nun blockchain projesine yaptığı büyük yükseltmeyi desteklemeyi planlıyor.

Ledger ekibi, bu yıl piyasaya sürülmesi beklenen Shiba Inu Shibarium 2. katman blok zincirini entegre etme planlarının halihazırda devam ettiğini söylüyor.

Dev kripto cüzdanlarından Shiba Inu Shibarium projesine önemli destek!

 

İlginizi çekebilir:

Bu iki analiste göre Dogecoin (DOGE) büyük bir patlamaya hazırlanıyor!

Ledger’in Twitter’da yayınladığı yeni “Ask Us Anything” programı sırasında bir Shibarium destekçisi şirkete şöyle bir soru yöneltti:

“Yeni ETH katman 2 Shibarium için destek/hesap sağlayacak mısınız?”

 

 

Ledger’in bu soruya yanıtı ise şöyle oldu:

“Evet bu bizim yol haritamızda var. Yeni gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin.”

Başka bir donanım cüzdanı şirketi olan Trezor da Shabrium’u destekleme planları olduğunu doğruladı:

“Merhaba, Ethereum katman-2 ağlarını desteklediğimiz için, Shibarium’un da doğal olarak Trezor aygıt yazılımında desteklenmesi gerekir.”

 

 

Bu arada Dogecoin (DOGE)’in en güçlü rakibi yılı 0,00000803$ ile açtı. Ve 21 Ocak’a kadar yaklaşık %72’lik bir artışla 2023’ün en yüksek seviyesi olarak, 0,0000138$’a ulaştı.

( CoinMarketCap verilerine göre, yazımızı yayına hazırladığımız sırada SHIB coin fiyatı 0.0000117$’dan işlem görüyor.)

İlginizi çekebilir:

Yakın tarihli bir açıklamada proje ekibi, Shibarium’un ne zaman başlatılacağı konusunda belirli bir tarih vermese de çok yakında piyasaya sürüleceğini söylüyor.

Shibarium, ölçeklenebilirlik, daha hızlı işlem süreleri ve daha düşük gaz ücretleri sağlamak için tasarlanmıştır.

 Ayrıca Ethereum (ETH) blok zincirinin üzerinde çalışacak olan Shibarium, geliştiricilerin Shiba Inu blok zincirinde DApps olarak bilinen merkezsiz uygulamalar oluşturmasını kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Shibarium geliştiricileri daha önce de Bone ShibaSwap (BONE)’in blockchaini çalıştırmak için kullanılan resmi dijital varlık olacağını ve blok zincirindeki her BONE işleminin, SHIB tokenlerini yakacağını duyurmuştu.

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.