fbpx
  1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. İşte DOGE’nin Ay’a çıkışının önündeki kritik engel!

İşte DOGE’nin Ay’a çıkışının önündeki kritik engel!

İşte DOGE’nin Ay’a çıkışının önündeki kritik engel!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dogecoin fiyatı Ay’a çıkmaya haılanıyor! DOGE boğalarının gözlerini diktiği bu kritik seviye aşılırsa, büyük bir yükseliş trendi başlayabilir.

Dogecoin teknik analizi ve DOGEUSD fiyat grafiği

Dogecoin fiyat paterni, mart ayından bu yana giderek büyük bir yükselen üçgene dönüştü. Ancak günlük kapanış bazında, şubat ayındaki düşüşün %50 Fib geri çekilme seviyesi olan 0,0675$’ı kırmayı başaramadı. Bugün itibariyle 0,0636 dolar civarında önemli bir destek oluştu.

Dogecoin teknik analizi: fiyatı son zamanların zirvesini görecek

DOGE yeniden yükselişte!

Şubat ayının en düşük seviyesinden bu yana, DOGE fiyatı yükselen bir üçgen oluşturdu. Boğalar, üst trend çizgisine sayısız dokunuş gerçekleştirse de her seferinde başarısız oldu. Direncin üzerinde sürdürülebilir bir ivme yakalayamamak, medya abartısı ve somut temel gelişmeler mevcut görünümü belirsizliğe mahkum etti. Fakat şimdi, mevcut IOMAP verilerine göre bundan sonra DOGE’de düşüş eğilimine yer yok.!

dogecoin teknik analizi İşte DOGE’nin Ay’a çıkışının önündeki kritik engel!
DOGE IOMAP Grafiği

Ayrıca IntoTheBlock’un IOMAP (In / Out of the Money Around Price) verileri, üçgenin alt trend çizgisinde bir çöküşü önleyecek bir dizi önemli desteği net bir şekilde gösteriyor. Buna karşılık, şu anda zararda olan ve daha fazla yükselişe direnç gösterecek çok fazla yatırımcı yok.

Son birkaç günden farklı olarak, yatırımcılar önemli ölçüde daha yüksek fiyatları sürdürebilmesi için, DOGE’nin günlük bazda %50 düzeltme oranının üzerinde kapanması gerekiyor. Bu durumda bir sonraki önemli direnç, 0.0739$’da yer alan %61.8 geri çekilme seviyesi olacak. Ardından haftalık en yüksek kapanış olan ve DOGE’nin müthiş bir pump yapmasının önündeki kritik engel olan 0.0781$ geliyor.

Haftalık 0,0781$’ın üzerinde gerçekleşecek kapanış, 0,0916$ olarak belirlenen hedefe, doğru yaklaşık %40’lık bir artış sağlayacak. Ve bu da nihayetinde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,0943$’a giden yolu açacak.

dogecoin teknik analizi İşte DOGE’nin Ay’a çıkışının önündeki kritik engel!
Günlük DOGEUSD grafiği

Grafik, üçgenin alt trend çizgisinin ayılar için ilk test yeri olduğunu ve burayı da 25 Mart’ın en düşük seviyesi olan 0,0483$’ın takip ettiğini açık bir şekilde gösteriyor. Satış baskısı 25 Mart’ın en düşük seviyesinin altında hızlanabilir. Bu da fiyatı, 0,0428 dolardaki ocak ayının yükselişinin %61,8’lik düzelmesine ve şubat ayının en düşük seviyesi olan 0,0408 dolara götürebilir.

 

Kaynak

koinmedya_telegram_coinsignal
Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.

koinmedya_brave