fbpx
  1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Güncel Dogecoin fiyat tahmini: Dogecoin kaç Dolar olur?

Güncel Dogecoin fiyat tahmini: Dogecoin kaç Dolar olur?

Güncel Dogecoin fiyat tahmini: Dogecoin kaç Dolar olur?
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

DOGE coin, Snoop DOGE ve Kevin Jonas tweetlerinden sonra yükselişe geçti.

DOGE coin güncel fiyat tahmini, 8 Şubat 2021

DOGE coin, ünlülerin Twitter’dan verdiği destek sonrası oldukça pozitif durumda.

Gün içerisinde %36’ya varan artışlar gören DOGE coin, şu an itibareiyle son 24 saate %20 oranında artmış durumda.

DOGE coin fiyatı bu artış sürecinde 0,0888 dolara kadar yükselirken şimdilerde 0,0709 dolardan işlem görüyor.

Yatırımcıların DOGE coin fiyat tahmini 0,1 dolar.

Dogecoin, Snoop Dogg, Kevin Jonas ve Gene Simmons’tan destek aldıktan sonra olağanüstü yükseliş göstedi ve Dogecoin fiyat tahmini daha da olumlu hale geldi. Dogecoin’e verilen muazzam ünlü desteği, aşırı satın alımı gösteren teknik verilere rağmen DOGE coini zirveye taşıdı.

DOGE coin hakkında, repçi Snoop Dogg, pop star Kevin Jonas ve veteran rock yıldızı Gene Simmons, tweetleri son derece olumlu bir hava oluşturdu.

DOGE/USD 4-Saat grafiği yeşil gösteriyor

Dogecoin price prediction: DOGE explodes to $0.088 after Snoop DOGE and Kevin Jonas tweets 2
DOGE/USD TradingView

Dogecoin teknik göstergeleri yeşil mum formasyonlarından başka bir şey değil. fiyat artışı satıcılara yer bırakmadan ilerliyor. 0,070 dolar civarında yaşanan “short- squeeze” boğaların elini güçlendirmiş durumda. Bu olumlu havanın fiyatı bir sonraki direnç noktası olan 0,10 dolar seviyesine taşıması beklenebilir.

Fib göstergesi, trendin zirvesi olarak 0,126 doları gösteriyor. Şu anki fiyat trendinin konsolidasyon aşamasını da oldukça geride bıraktığını söylememiz gerekir. Dün ortaya çıkmaya başlayan kama formasyonu da iptal oldu.

Dogecoin’de hemen hemen bütün göstergeler, aşırımı alım sinyali veriyor.

Büyük yükseliş trendine rağmen, tarihi verilere baktığımızda DOGE/USD paritesinin manipülasyon aşamasında olduğunu söylemek gayet mümkün. Bu nedenle DOGE coinin düzeltmesi oldukça sert olabilir. 0,050 dolar civarındaki destek noktası mutlak suretle savunulmalı, aksi durum çok daha büyük kayıplar getirebilir.

Kaynak

Dogecoin coin nedir?

Dogecoin-fiyat-tahmini

Dogecoin 2013 yılında Litecoin blockchani esas alınarak tasarlandı. Dogecoini temsil eden kripto para ise ”DOGE’dir. Doğal olarak Litecoin güncellemeleri, Dogecoin için de geçerli oluyor. Dogecoin simgesinde ise içsel düşünce ve monoloğu temsil eden Shiba Inu cinsi köpek resmi bulunuyor. Dogecoin’nin Litecoinden farkı ise blokların çok daha hızlı oluşuyor.

Ayrıca, madencilik zorluğu her yeni blok oluştuktan sonra optimize ediliyor. Sabit ödül modeli, madencilerin operasyonlarını devam etmesini sağlıyor.

Dogecoin’nin bu kadar popüler olmasının ve ona karşı oluşan sempatinin kaynağı sosyal medya. DOGE’yi bu kadar sevimli kılan şey elbette blockchain teknolojisi değil. Bu projeye olan sevgi alışverişlerde bir ödeme aracı olarak kabul edilmesine bile neden oluyor.

Yolculuğuna 2013 yılında başlayan Dogecoin, sosyal medyanın da desteği ile gücüne güç katmaya devam ediyor. ilk 50 de olması da ayrıca bunu kanıtlıyor.

Dogecoin Fiyat Tahmini 2020

2020 yılı kripto paraların tamamı için çok çok iyi geçmedi. Bir çoğu zaten miadını doldu. Bir kısmı ise hayatta kalma mücadelesi veriyor. Dogecoin fiyat tahmini yapmak, bu anlamda çok riskli.

Bununla birlikte, bu yıl dünyayı yakıp kavuran pandemi de kripto paralar, fiyat paralara göre daha başarılı bir sınav verdi. Başta Bitcoin olmakla birlikte, bir çok kripto para Mart ayındaki kayıplarını telefi etme imkanı buldu.

Dogecoin fiyat tahmini Güncel Dogecoin fiyat tahmini: Dogecoin kaç Dolar olur?

Ana akımın ödemeler de artan kripto para talebinden, Dogecoin de nasibini aldı. AllGamer ve eGifter online platformlarda DOGE kullanılıyor.

Dogecoin’in benseme mantık ve stratejisi IOTA ve TRON’a oldukça benziyor. Bu kripto paraların stratejisi onların ilk 25 de kalmasına katkı sağladı. Hadi şimdi Dogecoin fiyat tahmini yapalım.

Dogecoin şu an  borsalarda 0,002579  Cent’ten işlem görüyor. Market sırası ise 32. Dogecoin’nin kısa vade de ilk hedefi, 0,0284. Kripto paranın orta vade de max. hedefi 0.03 Cent.

Dogecoin de diğer kripto paraların kaderini paylaşıyor. Kullanım alanı artıkça paranın önümüzde ki yıllarda değeri farklı olabilir.

ilgili yazılar: Güncel Bitcoin BTC Fiyat Tahmini: Uzmanların Mayıs-Haziran ve 2020-2025 beklentileri

ilgili yazılar: Güncel Ripple fiyat tahminleri: Uzmanların 2020-2025 XRP fiyat tahmini

ilgili yazılar: 2020 Cardano fiyat tahmini: Güncellemeler ADA coini nereye taşır?

ilgili yazılar: EOS coin fiyat tahmini: EOS fiyatını etkileyen önemli başlıklar

Şimdi farklı kripto para uzmanlarının 2020 ve sonrası için Degecoin fiyat tahmini hakkında ne düşündüklerini sizlerle paylaşalım.

Cryptoground’ın 2020 ve ötesi Dogecoin fiyat tahmini

6 ay sonra: 0.0026  % 1,10
1 yıl sonra: 0.0033  % 25.83
5 yıl sonra : 0.0126  %384,35

Gov.capital’in 2020 Dogecoin fiyat tahmini:

31 Aralık 2020 itibari ile en fazla 0.005152, en az 0.003808 ve ortalama olarak 0,00448 cent

DigitalCoin 2020 Dogecoin fiyat tahmini

Aralık 2020 fiyatı : % 129,56  artışla 0,00600305 olarak kabul ediliyor.

Doge 1 dolar olur mu?

Dogecoin fiyatı 1 dolar olma potansiyeline sahiptir. Degecoin’in arkasında ki destek topluluğu ve hayran kitlesi artar ise bu beklenti gerçekleşebilir.

Ancak 2018’de ki kripto para boğada, %513.66 oranında artarak, 0,018773’ü görmüştü. Bu fiyat baz alındığında Doge fiyatının  1 dolar olması için USD paritesinde 50 kattan daha fazla bir değer kazanması gerekiyor.

Dogecoin’in 1 dolar olmasını destekleyen diğer bir konu ise elbette aktif cüzdan sayısıdır. Dogecoin’in arkasında ki topluluk paraya sahip çıkacak ve 1 dolar beklentisinin zemini hazırlayacak yada ”0” değerinde olacak.

Dogecoin Fiyat Tahmin 2025

5 Yıl sonra ki bir kripto paranın değer tahminini yapmak elbette kolay değildir. Piyasada ki değişkenlerin sayısı çok fazla olduğu gibi, 5 yıl sonra ki fiyatı etkileyecek çok özel gelişmeler de hayli mümkün.

Dogecoin canlı fiyat linki
Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.