1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Hangi meme coin yatırımcısı daha kazançlı? 6 meme coinle ilgili yeni rapor

Hangi meme coin yatırımcısı daha kazançlı? 6 meme coinle ilgili yeni rapor

Hangi meme coin yatırımcısı daha kazançlı? 6 meme coinle ilgili yeni rapor
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Hangi meme coine yapılan yatırımlar daha kazançlı? Analiz şirketinin açıkladığı yeni rapor bu soruya cevap veriyor. 6 meme coinin analiz edildiği raporla ilgili ayrıntılara bakalım.

En kazançlı meme coin açıklandı: İşte, 6 meme coinle ilgili yeni rapor

Blockchain veri analizi platformu IntoTheBlock, yeni bir rapor yayımladı. Burada popüler meme coin Dogecoin yatırımcılarının yüzde 42’sinin kazançlı olduğu verisi yer aldı. Rapor 6 meme coinle ilgili verileri kıyaslıyor. Buna göre kazanç durumuna göre DOGE yatırımcıları en yüksek orana sahip.

İlgili – Dogecoin ve Shiba Inu yatırımcıları dikkat! Ünlü analist ne yapılması gerektiğini açıkladı

IntoTheBlock (@intotheblock), sosyal medya platformu X’de yaptığı açıklamada şöyle diyor:

“Hiç meme coinlerin önemli metriklerde nasıl rekabet ettiklerini merak ettiniz mi? 6 popüler meme coinin performansını analiz ettiğimiz, coin sahiplerinin kazançlarını ve balina konsantrasyonunu ele aldığımız en son bilgileri içeren info-grafiğimize bakın. #Dogecoin #Pepe #LEASH #SHIB #FLOKI #ELON.”

Hangi meme coin yatırımcısı daha kazançlı? 6 meme coinle ilgili yeni rapor

Kaynak: IntoTheBlock / X

Meme coinleri inceleyen rapor, Dogecoin (DOGE), Pepe (PEPE), Doge Killer (LEASH), Dogelon Mars (ELON), Shiba Inu (SHIB) ve Floki (FLOKI) olmak üzere en iyi 6 meme coini analiz ediyor. Rapor, ayrıca her coinle ilgili balina konsantrasyonuna da odaklanıyor.

Rapora göre, DOGE tokenlerin %44’ü balinalar tarafından kontrol ediliyor. Piyasa değerine göre 8. sırada yer alan ve en büyük meme coin olan DOGE. CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte%0.38’lik mini bir değer artışı kaydetti. Ancak işlem hacmi %15 düştü.

İlgili – Pepe fiyat tahmini 2023-2025 ve PEPE token gelecek beklentileri

Rapora göre, PEPE tokenlerinin %21’i kazançlı. Ayrıca, tokenlerin %49’u balinalar tarafından kontrol ediliyor. Rapor, Doge Killer’ın %19’luk oranının kazançlı pozisyonda olduğunu ve tokenlerin %42’sinin balinalar tarafından kontrol edildiğini de ortaya koyuyor. Ancak token, son günlerde ağır kayıplar kaydetti. Fiyat grafiği verileri, LEASH’in işlem hacminin son 24 saat içinde %77 düştüğünü gösteriyor.

Rapor, Dogelon Mars ve Shiba Inu’yu, kazançlı olan yatırımcı sayısına göre dördüncü ve beşinci meme coinler olarak listeliyor. Dogelon’un %14’ü, Shiba Inu’nun ise %11’i kazançlı pozisyonda. Floki’nin ise %10’u kazançlı ve tokenlerinin %59’u balinalar tarafından kontrol ediliyor.

Shiba Inu ekibinin son çabalarına rağmen, token son zamanlarda kayda değer bir performans göstermede zorlandı.

Kaynak