Loading...
btc
BTC
-1.51%
Bitcoin
65.766,38 USDT
eth
ETH
-1.55%
Ethereum
3.415,35 USDT
bch
BCH
-3.77%
Bitcoin Cash
415,40 USDT
xrp
XRP
-2.19%
Ripple
0,47 USDT
ltc
LTC
-2.32%
Litecoin
77,31 USDT
bnb
BNB
-0.5%
Binance Coin
596,77 USDT
sol
SOL
-3.65%
Solana
141,91 USDT
avax
AVAX
-3.45%
Avalanche
29,92 USDT
ada
ADA
-3.99%
Cardano
0,40 USDT
dot
DOT
-4.24%
Poladot
6,09 USDT
doge
DOGE
-4.15%
Doge Coin
0,14 USDT
shib
SHIB
-4.41%
Shiba Inu
0,00 USDT

Hangi meme coin yatırımcısı daha kazançlı? 6 meme coinle ilgili yeni rapor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Hangi meme coine yapılan yatırımlar daha kazançlı? Analiz şirketinin açıkladığı yeni rapor bu soruya cevap veriyor. 6 meme coinin analiz edildiği raporla ilgili ayrıntılara bakalım.

En kazançlı meme coin açıklandı: İşte, 6 meme coinle ilgili yeni rapor

Blockchain veri analizi platformu IntoTheBlock, yeni bir rapor yayımladı. Burada popüler meme coin Dogecoin yatırımcılarının yüzde 42’sinin kazançlı olduğu verisi yer aldı. Rapor 6 meme coinle ilgili verileri kıyaslıyor. Buna göre kazanç durumuna göre DOGE yatırımcıları en yüksek orana sahip.

İlgili – Dogecoin ve Shiba Inu yatırımcıları dikkat! Ünlü analist ne yapılması gerektiğini açıkladı

IntoTheBlock (@intotheblock), sosyal medya platformu X’de yaptığı açıklamada şöyle diyor:

“Hiç meme coinlerin önemli metriklerde nasıl rekabet ettiklerini merak ettiniz mi? 6 popüler meme coinin performansını analiz ettiğimiz, coin sahiplerinin kazançlarını ve balina konsantrasyonunu ele aldığımız en son bilgileri içeren info-grafiğimize bakın. #Dogecoin #Pepe #LEASH #SHIB #FLOKI #ELON.”

Hangi meme coin yatırımcısı daha kazançlı? 6 meme coinle ilgili yeni rapor

Kaynak: IntoTheBlock / X

Meme coinleri inceleyen rapor, Dogecoin (DOGE), Pepe (PEPE), Doge Killer (LEASH), Dogelon Mars (ELON), Shiba Inu (SHIB) ve Floki (FLOKI) olmak üzere en iyi 6 meme coini analiz ediyor. Rapor, ayrıca her coinle ilgili balina konsantrasyonuna da odaklanıyor.

Rapora göre, DOGE tokenlerin %44’ü balinalar tarafından kontrol ediliyor. Piyasa değerine göre 8. sırada yer alan ve en büyük meme coin olan DOGE. CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte%0.38’lik mini bir değer artışı kaydetti. Ancak işlem hacmi %15 düştü.

İlgili – Pepe fiyat tahmini 2023-2025 ve PEPE token gelecek beklentileri

Rapora göre, PEPE tokenlerinin %21’i kazançlı. Ayrıca, tokenlerin %49’u balinalar tarafından kontrol ediliyor. Rapor, Doge Killer’ın %19’luk oranının kazançlı pozisyonda olduğunu ve tokenlerin %42’sinin balinalar tarafından kontrol edildiğini de ortaya koyuyor. Ancak token, son günlerde ağır kayıplar kaydetti. Fiyat grafiği verileri, LEASH’in işlem hacminin son 24 saat içinde %77 düştüğünü gösteriyor.

Rapor, Dogelon Mars ve Shiba Inu’yu, kazançlı olan yatırımcı sayısına göre dördüncü ve beşinci meme coinler olarak listeliyor. Dogelon’un %14’ü, Shiba Inu’nun ise %11’i kazançlı pozisyonda. Floki’nin ise %10’u kazançlı ve tokenlerinin %59’u balinalar tarafından kontrol ediliyor.

Shiba Inu ekibinin son çabalarına rağmen, token son zamanlarda kayda değer bir performans göstermede zorlandı.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.