2023’te balinaların en çok alım yaptığı 4 kripto para: Litecoin,…

2023'te balinaların en çok alım yaptığı 4 kripto para: Litecoin,...
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler bir kripto analiz platformu, bu 4 kripto paraya ilişkin balina işlemlerinde inanılmaz bir artış olduğunu ortaya koydu.

Balinaların yoğunlaştığı 4 kripto para

Kripto analiz platformu Santiment tarafından paylaşılan yeni veriler, balina işlemlerinin Litecoin (LTC), Polygon (MATIC) ve Ethereum (ETH) tabanlı iki kripto para üzerinde yoğunlaştığını ortaya koyuyor.

2023'te balinaların en çok alım yaptığı 4 kripto para: Litecoin,...

Piyasa analiz firmasına göre, Bitcoin (BTC)‘e alternatif olarak geliştirilen Litecoin, balina aktivitesinde, %30’dan fazla fiyat artışıyla sonuçlanabilecek bir canlanma yaşıyor.

İlginizi çekebilir:

 

https://twitter.com/santimentfeed/status/1618453883029970945

 


“Litecoin’de büyük balina işlemlerinde müthiş bir artış oldu. Balina faaliyetleri, 1 milyon dolar ve üzerindeki işlemlerin yeniden canlandığını gösteriyor. Benzer büyüklükteki son iki balina artışının ardından, fiyatlar %37 ve +%33 arttı.”

İlginizi çekebilir:

İşte 2023 Ethereum boğa koşusunu tetikleyecek faktör!

CoinMarketCap verilerine göre, yazımızı yayına hazırladığımız sırada, Litecoin 87.29 dolardan işlem görüyor. %30’luk bir fiyat artışı, Litecoin’i yaklaşık 114$’lık bir fiyat seviyesine taşıyacak.

Santiment ayrıca, katman-1 protokolü Aave (AAVE), merkezsiz borsa DyDx (DYDX) ve popüler ölçekleme çözümü Polygon ağlarının balina işlemlerinde büyük bir artış olduğunu ve bu doğrultuda fiyatlarda da büyük artışlar görüldüğünü ekliyor.

“ Son 30 günde AAVE %56, MATIC %35) ve DYDX %94 olmak üzere, kendi ağlarındaki balina işlemlerinin miktarında çarpıcı artışlar gördü. Bu varlıklara yönelik büyük adreslerin artan ilgisini, yakından takip etmek gerekir.”

(Yazımız yayına hazırlanırken, DyDx 2,51$’dan, Aave ve Polygon sırasıyla 87,33$ ve 1,17’dan işlem görüyor.)

Kripto analiz platformu, genel olarak altcoinlerin yeni yıla güçlü bir ralli ile başladığını ve yükselişin devam edebileceğini belirtiyor.

“Altcoinler, birkaç kayda değer varlığın %20 veya daha fazla artış elde etmesiyle etkileyici bir koşuya daha çıkıyor. Beş günlük bir düşüşten sonra fiyatlar çok az direnç görüyor. Sosyal medyanın kripto duyarlılığındaki ani yükselmeler ve FOMO (kaçırma korkusu) kriptoları zirveye götürebilir veya traderler bu ralliyi ciddiye almaz (rallilerin devam etmesine izin verir).

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
2023’te balinaların en çok alım yaptığı 4 kripto para: Litecoin,…
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.