fbpx
 1. Anasayfa
 2. Koin HaberleriEOS Haberleri
 3. En gerçekçi EOS coin fiyat tahmini ve fiyatı etkileyen önemli başlıklar

En gerçekçi EOS coin fiyat tahmini ve fiyatı etkileyen önemli başlıklar

En gerçekçi EOS coin fiyat tahmini ve fiyatı etkileyen önemli başlıklar
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

En gerçekçi EOS coin fiyat tahminine göre, 2021-2022 yılları EOS için iyi bir yıl olacak. EOS coin önce 5 dolara ve ardından 10 $’a ulaşacak.


En gerçekçi EOS coin fiyat tahmini

EOS 1 Haziran 2018’e kadar ERC20 tokeni tokeniydi. 1 Haziran 2018’de kendi Mainnet ağına geçti. Borsalarda listelendiği ilk haftada ise top 10’a giren, beklentilerin oldukça yüksek olduğu bir kripto paradır. $4,033,381,898 milyar dolarlık market değeri ile 29. sırada yer alıyor.

EOS fiyatını yükseltebilecek o kritik hamle geldi

EOS’a yatırım yapmalı mıyım?” sorusunu cevaplayabilmek için fiyatı etkileyecek bütün faktörleri gözden geçirmekte fayda var. Kripto para piyasalarının manipülasyona açık olduğunu hepimiz biliyoruz. Fiyatları olumlu veya olumsuz etkileyebilecek faktöreleri dengeli bir şekilde ele alalım.

EOS coin fiyat tahmini bu kriterlere göre değişebilir!

 • Talep

En önemlisi tabiki EOS tokenlerinin topluluk tarafından talep görmesi ve satın alınmasıdır. İlk token satışı 26 Haziran 2017 de gerçekleşti. Sadece ilk 5 günde, 200 milyon token kullanıcılara satılırken, Toplamda ise 2 milyon token dağıtıldı. Bu talebin ve ilginin devam etmesi fiyatı olumlu etkileyecektir.

 • Finansman

Token satışı gerçekleşirken, aynı anda EOS tokenleri bir çok borsada listelenmeye başladı, doğal olarak satın almayı olumlu etkileyecek bir erişilebilirlik ortamı sağlandı. Hızlıca borsada  listelenmesi EOS projesinin kitleler tarafından tanınmasına neden oldu. Bu satın alma çılgınlığı aynı zamanda EOS’un gelişimi için gerekli olan finansmanı da kazanmasına neden oldu.

En güncel EOS tahminleri: Dev teknoloi şirketi ile anlaşma
 • Dan Larimer’ın projenin başında olması

EOS kurucusu Dan Larimer, daha önce Steemit ve Bitshares’i kurmuş, kripto para endüstrisinde bilinen, saygı duyulan bir geliştiricidir. Projenin başında bulunması en önemli artılardan biri olarak kabul ediliyor.

 • Platform potansiyeli

EOS platformu, merkezi olmayan uygulamaların, dikey ve yatay ölçeklendirilmesi, kullanıcı ücretlerinin kaldırılması dahil olmak üzere çok çeşitli özellikler ve avantajlar sunmayı amaçlıyor. Platformun potansiyel avantajları saymakla bitmeyecek kadar fazla, dolayısıyla EOS’un hedefini tam olarak ne olduğunu anlamak için Whitepaper‘a bakmanızda fayda var.

 • Aktif topluluk

EOS, çok aktif bir topluluk ve sosyal medya tarafından destekleniyor. Telegram grubunu, Facebook, Twitter veya Steemit sayfalarını incelendiğinde dünyanın her yerinden heyecanlı bir kitlenin EOS’u desteklediğini görebilirsiniz.

 • Teknoloji puanı

Kripto para derecelendirme kuruluşu Weiss Ratings, EOS’u inceledikten sonra  B derecesi verdi. Aynı notu alan tek diğer kripto ise Ethereum’du. Toplamda incelenen 74 paradan hiçbiri  A notu alamadı.

 • Ortaklıklar

EOS merkezi olmayan borsa EOSfinexi inşa etmek için Bitfinex ile EOS ortaklık kurmuştur. Projenin amacı kripto para ticaretini daha hızlı daha şeffaf ve güvenilir hale getirmektir. Bunun için belirtilen resmi bir tarih yoktur.

EOS coin fiyatını olumsuz etkileyecek dezavantajlar neler?

Talep riski, rakipler gibi bazı nedenler, Eos coin fiyatını olumsuz etkileyebiir.

 • Talep Riski

EOS sunmuş olduğu avantajlara rağmen merkezi olmayan uygulamalar için cazibe merkezi olamaz ise EOS tokenlerine talepte azalacaktır. Halihazırda bir çok proje EOS platformu üzerinde  tasarlanmaya başlanmıştır. EOS platformunun talep görmesi tokenlere olan talebi arttıracağından bu konuyla doğrudan ilintilidir.

 • Rakipler
EOS fiyat tahmini

EOS potansiyel bir  “Ethereum katili” olarak görülmesine rağmen, Ethereum platformu büyümeye devam ediyor ve dünyanın en büyük ikinci kripto parasıdır. Bununla birlikte aynı iddiayla gelen ve EOS’un rakibi olacak birçok proje ile rekabet etmesi gerekiyor.

eos coin fiyat tahmini En gerçekçi EOS coin fiyat tahmini ve fiyatı etkileyen önemli başlıklar

Burada örnek olarak, DeFi projelerinden bahsedilebilir. Yukarıda paylaşılan infografikten de anlaşılacağı üzere; 2016 DeFi projesinden yalnızca 22 tanesi EOS platformunu kullanıyor.

 • Dan Larimer’ın Projeyi Terk Etmesi

EOS’a mesafeli duran bazı yatırımcıların en büyük eleştirilerinden biri, (haklı veya haksız) Dan Larimer’in daha önce kurmuş olduğu projeleri bırakması. Dan Larimer Steemit’i ve Bitshares’i terketmiş olması benzer riskin EOS için de geçerli olduğunu gösteriyor. Bu sadece EOS’un değil, neredeyse bütün kripto paraların temel sorunudur.

EOS coin ne işe yarar?

“EOS, üzerinde merkezsiz uygulamaların oluşturulduğu bir akıllı sözleşmeler platformudur.

EOS coin fiyat tahmini, bu gerekçeler göze alarak yapıldığında, 4 dolar ile 911 dolar arasında çeşitli öngörüler ortaya çıkıyor.

2021 EOS coin fiyat tahminleri 

En gerçekçi EOS coin fiyat tahmini ve fiyatı etkileyen önemli başlıklar

WalletInvestor’un EOS coin fiyat tahmini; Yatırımcılar EOS’u uygun bir yatırım seçeneği olarak görüyor. EOS’un fiyatının 2023’e kadar 911 dolara ulaşacağına inanıyor. Bu olumlu tahmini, EOS platformundaki son gelişmelere ve farklı endüstrilerde artan kabul göremeye bağladılar. Bunlar Bunlar EOS’un başarısının temel unsurlarıdır.

Investopedia’nın EOS coin fiyat tahmini:

EOS bugün mevcut kripto paralardan en umut verici kriptolardan biri olarak karşımızı çıkıyor. Site, EOS’un diğer kripto paralara göre daha fazla ölçeklenebilirlik sunduğunu ve EOS’un madenciliğinin olmaması en önemli avantajlarından biri olarak görüyor. EOS’un başarılı olmasının önündeki diğer bir unsur ise çok merkezi olması gösteriliyor.

Crypto-rating EOS coin fiyat tahmini

EOS’un şu anki fiyatı 4.25$, dolaşımdaki arzı 952,081,203 EOS. Algoritmaya ve geçmiş verilere dayanarak EOS fiyatının 1 ay sonra 8 dolar olacağı öngörülüyor.

2021’de Eos coin kaç dolar olacak?

1 Aralık 2021’e kadar 14$’a ulaşabilir.

2022 Eos coin fiyat tahmini nedir?

5 dolar.

2023 Eos coin fiyat tahmini nedir?

8 dolar.

2024’te Eos coin ne kadar olabilir?

2024’te Eos coin, 10 dolar olabilir.

2025’te Eos coin ne kadar olabilir?

2025’te EOS’un 10 dolar olacağı tahmin ediliyor.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.