1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. THEKEY (TKY) Nedir? Geleceği Var mı?

THEKEY (TKY) Nedir? Geleceği Var mı?

THEKEY (TKY) Nedir? Geleceği Var mı?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

THEKEY (TKY) nedir sorunun cevabını vermeye çalışacağız. Dijital kimlik hizmetleri sağlamaya odaklı giderek artansayıdaki blok zincir projeleri gördük. THEKEY, kimlik doğrulama araçlarının merkezi olmayan bir ekosistemi oluşturmak isteyen böyle bir projedir. Görünüşe göre bu girişim şimdiden Çin hükümetinin de dikkatini çekti.


THEKEY (TKY) Nedir ve Nasıl Çalışır?

THEKEY,çevrimiçi kimlik yönetimi sorununa değerli bir çözüm sunar. Şu an itibariyle, konuştuğumuz gibi blok zincir sektöründe ilerleme kaydedilmekle birlikte, bu konuyu ele alan uygun bir global çözüm bulunmamaktadır. Proje, blok zincir tabanlı dinamik ve çok boyutlu tanımlama özelliğine sahip bir doğrulama aracına odaklanmaktadır. Yalnızca devlet makamları tarafından yetkilendirilen kişisel olarak tanımlanabilir bilgilere dayanır.

Nasıl Çalışır?

Hükümetlerin tanımlama bilgilerini ve blokaj teknolojisi teknolojisini güçlendirmek, değişime açık kayıtlar sağlayacak ve bu da tarafların hepsine faydalı olacaktır. Ek olarak, grup, veriler gerçek zamanlı olarak toplandığından bu yolla daha güvenilir sonuçlar vermeyi amaçlıyor.

Blok zincirini kullanmak bu girişimin genel maliyetini düşürmeyi mümkün kılar. Mevcut veri kaynaklarının tam kullanımı ve yinelenen çalışmaların kanıtı ile proje gelecekte maliyetleri büyük oranda düşürmeyi ummaktadır. Bu blok tabanlı yaklaşım sonunda tüketiciye de fayda sağlayacaktır. Herhangi bir ek yazılım yada herhangi bir bilgi yüklemeye gerek kalmadan, her şeyi daha aerodinamik görünecek ve hissedecektir.

Şimdiye kadar proje,birçok şirketin ve servis sağlayıcının ilgi odağı oldu. Çin’de 20’den fazla telif hakkı elde edildi ve 15 patenti kabul edildi. Dahası, birinci nesil kimlik doğrulama çözümü, iki pilot ilde mobil sigorta için faal olarak kullanılmaktadır. 210 milyon insanın kişisel kimlik bilgileri şu an itibariyle projeye gerçek zamanlı olarak bağlı. Bütün bunlar, projenin oldukça cazip olduğunu ve sadece gelecekte daha sık kullanılacağını göstermektedir.

TKY Token

Blockchain platformlarını göz önünde bulundurduğumuzda genellikle kendi yerli tokenlarına sahip olduklarını görürüz. THEKEY söz konusu olduğunda, bu tokenın kısaltması TKY’dir ve doğal blok zincirindeki akıllı sözleşmeleri yerine getirmek için kullanılır.

Güvenlik kontrolleri, erişim izinleri, tıbbi tedavi vb için kimlik onayı gerekli olduğu için, TKY tokenın önemli bir faydası olacağı beklenmektedir.Işlerin TKY için olumlu olup olmayacağını yalnızca zaman gösterecektir, ancak bu ekosistem için geçerli bir simge gibi görünüyor.

THEKEY (TKY) nedir sorusunun yanıtını vermeye çalıştık. Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: