Loading...
btc
BTC
-0.41%
Bitcoin
63.167,54 USDT
eth
ETH
-0.63%
Ethereum
3.082,42 USDT
bch
BCH
-3.72%
Bitcoin Cash
489,36 USDT
xrp
XRP
-0.48%
Ripple
0,50 USDT
ltc
LTC
0.22%
Litecoin
78,26 USDT
bnb
BNB
-0.55%
Binance Coin
549,68 USDT
sol
SOL
-1.67%
Solana
136,21 USDT
avax
AVAX
-0.08%
Avalanche
35,13 USDT
ada
ADA
0.8%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-0.16%
Poladot
6,70 USDT
doge
DOGE
-2.85%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
-0.88%
Shiba Inu
0,00 USDT

THEKEY (TKY) Nedir? Geleceği Var mı?

THEKEY (TKY) nedir
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

THEKEY (TKY) nedir sorunun cevabını vermeye çalışacağız. Dijital kimlik hizmetleri sağlamaya odaklı giderek artansayıdaki blok zincir projeleri gördük. THEKEY, kimlik doğrulama araçlarının merkezi olmayan bir ekosistemi oluşturmak isteyen böyle bir projedir. Görünüşe göre bu girişim şimdiden Çin hükümetinin de dikkatini çekti.


THEKEY (TKY) Nedir ve Nasıl Çalışır?

THEKEY,çevrimiçi kimlik yönetimi sorununa değerli bir çözüm sunar. Şu an itibariyle, konuştuğumuz gibi blok zincir sektöründe ilerleme kaydedilmekle birlikte, bu konuyu ele alan uygun bir global çözüm bulunmamaktadır. Proje, blok zincir tabanlı dinamik ve çok boyutlu tanımlama özelliğine sahip bir doğrulama aracına odaklanmaktadır. Yalnızca devlet makamları tarafından yetkilendirilen kişisel olarak tanımlanabilir bilgilere dayanır.

Nasıl Çalışır?

Hükümetlerin tanımlama bilgilerini ve blokaj teknolojisi teknolojisini güçlendirmek, değişime açık kayıtlar sağlayacak ve bu da tarafların hepsine faydalı olacaktır. Ek olarak, grup, veriler gerçek zamanlı olarak toplandığından bu yolla daha güvenilir sonuçlar vermeyi amaçlıyor.

Blok zincirini kullanmak bu girişimin genel maliyetini düşürmeyi mümkün kılar. Mevcut veri kaynaklarının tam kullanımı ve yinelenen çalışmaların kanıtı ile proje gelecekte maliyetleri büyük oranda düşürmeyi ummaktadır. Bu blok tabanlı yaklaşım sonunda tüketiciye de fayda sağlayacaktır. Herhangi bir ek yazılım yada herhangi bir bilgi yüklemeye gerek kalmadan, her şeyi daha aerodinamik görünecek ve hissedecektir.

Şimdiye kadar proje,birçok şirketin ve servis sağlayıcının ilgi odağı oldu. Çin’de 20’den fazla telif hakkı elde edildi ve 15 patenti kabul edildi. Dahası, birinci nesil kimlik doğrulama çözümü, iki pilot ilde mobil sigorta için faal olarak kullanılmaktadır. 210 milyon insanın kişisel kimlik bilgileri şu an itibariyle projeye gerçek zamanlı olarak bağlı. Bütün bunlar, projenin oldukça cazip olduğunu ve sadece gelecekte daha sık kullanılacağını göstermektedir.

TKY Token

Blockchain platformlarını göz önünde bulundurduğumuzda genellikle kendi yerli tokenlarına sahip olduklarını görürüz. THEKEY söz konusu olduğunda, bu tokenın kısaltması TKY’dir ve doğal blok zincirindeki akıllı sözleşmeleri yerine getirmek için kullanılır.

Güvenlik kontrolleri, erişim izinleri, tıbbi tedavi vb için kimlik onayı gerekli olduğu için, TKY tokenın önemli bir faydası olacağı beklenmektedir.Işlerin TKY için olumlu olup olmayacağını yalnızca zaman gösterecektir, ancak bu ekosistem için geçerli bir simge gibi görünüyor.

THEKEY (TKY) nedir sorusunun yanıtını vermeye çalıştık. Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.