1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. IUNGO Network Token (ING) Nedir?
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

IUNGO Network Token (ING) Nedir?

IUNGO Network Token (ING) Nedir?
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Blok zincir teknolojisi, tüm sektörleri olumlu yönde değiştirirken internetin şu anki haliyle kalması beklenemezdi.Kuşkusuz internet merkeziyetci olduğundan dolayı,anti demokratik yönetimlerde internet erişimi büyük bir sorun teşkil etmektedir.Ya Internet merkeziyetsizleşseydi,nasıl olurdu?

Peki IUNGO Network Nedir?

Iungo Network,küresel kablosuz internet sağlayıcısıdır.İnternet erişimi temel bir gereksinim olmakla birlikte genel bir alan adı sürümü bulunmamaktadır.”İnternet hakkı” veya “bağlanma özgürlüğü” 15 yaşında bir harekettir. Birkaç dev şirket, on yıldan uzun bir süredir stratosferik balonlar, nanosatellitler vb. Ile gezegeni kapsamaya yönelik planlarını bildiriyor. Fakat statüko pek değişmedi.

Çözüm Yolu?

Çözüm: sıcak noktalar topluluğu.Yeni taşıyıcı türleri ne olursa olsun (örneğin hava balonları) bu tür çözümler tekelci olarak kalacaktır. Böylece, WiFi, adil bir çözüm için tek geçerli teknoloji olmaya devam edecektir.
Airbnb veya Uber show gibi sözde P2P hizmetlerinin örnekleri olan yaklaşımları, birçok iş ve sosyal seviyede feci şekilde monopolisasyon ve çatışmalar pahasına fiyatları önemsiz bir şekilde düşürür. Ağ, amacına hizmet etmek için kimseye ait olmamalıdır.
Bir “kendi kendine çalışan muhasebe” için bir blok zincir kullanan ve giriş izni olmayan sıcak noktalar topluluğu çalıştıran açık kaynaklı bir yazılım uygulanabilir bir çözümdür. Bir ERC20 tokenı ana bilgisayarlar ve kullanıcılar arasında kapalı bir döngü oluşturacaktır.

Neden merkezsiz yönetim ?

Aksi halde çalışmazdı. Mersezsiz olmakla, ekonomik araç setini tamamen değiştirip diğer taraftan bağlanma özgürlüğü görevine yaklaştırıyor.
Ekip,dikey olarak entegre bir çözüm değil, akıllı bir katman yazılımı oluşturuyor. Son zamanlarda ortaya çıkmış olan kripto projelerinin çoğundan farklı olarak, IUNGO, blok köprü teknolojisi göğsünde doğal bir uygunluk oluşturuyor. Merkezi yönetim ya da tek üreticinin bağımlılığı konusunda bir nokta bulunmadığından, sistem “politik” olarak merkeziyetsiz olacaktır.
Tek bir IUNGO bağlantılı yönlendirici, teknik olarak topluluğun eksiksiz ve sağlıklı bir kümesini temsil ettiğinden, mimari olarak merkezden uzaklaşacaktır. Yine de “mantıksal” olarak ademi merkezileştirilmemiştir. Klon edilemez ve iyi bir sebeple – aksi takdirde, topluluğun kesimleri haksız rekabetle aşılabilir.

IUNGO Network IUNGO Network Token (ING) Nedir?

Neden ING Token?

Sistemin başlatılmasının finansman gerektirdiğinin açık bir nedeni olmasına rağmen, yerli simgesi şu amaçlara hizmet ediyor:
(1) ING açıkça iç ekonomiyi sınırlamakta ve onu sisteme yabancı olan ETH ve ilgi alanlarına sahip olanlardan korumaktadır. ING olmadan, normal nakit ile tekel oyun oynamak gibi olurdu – hangi paranın oyun kutusundan geldiğini ve hangisinin oyun kutusundan gelmediğini asla bilemezsiniz.
(2) Blok zincire evren geliştikçe ve yeni platformlara ve birden fazla çapraz bloklu nakliye aracına sahip olunduğundan, ayrılmış bir token potansiyel bir geçiş yapmak için daha kullanışlı bir araçtır.

ING token şu an Kucoin’de işlem görmektedir.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: