ICONOMI Token Nedir? Yatırım Yapmaya Değer Mi?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Blok zincir teknolojisi, kripto para birimleri ve dijital varlıkların hepsi bir çok şirket için büyük ilgi görüyor. Bu girişimlerden biri ICONOMI ve “dağınık ekonomiyi birleştirmeyi” hedefliyor. Ayrıca, buyeni Dijital Varlıklar Yönetim Platformu, acemi yatırımcılar, tecrübeli tüccarlar ve blok zincir uzmanları için de ilgi çekici bir teknik servistir.


NEDEN ORTAYA ÇIKTI?

Günümüzde, tüm dünyadaki tüketiciler her türlü dijital varlıklara ilgi duyuyor. Buna kripto para birimleri de dahildir.ICONOMI, tüketiciler ve dağıtılan ekonomi arasındaki boşluğu kapatmak için dijital bir varlık yönetimi platformu sunmaktadır. Ancak proje bir dijital varlıklar için bir pazardan daha fazlasıdır, çünkü kullanıcıların, yeni teknolojileri ve varlıklari öğrenebilecekleri bir yer olabilir.

NASIL ÇALIŞIR?

ICONOMI token , ağırlıklı olarak Dijital Varlık Dizileri’ne dayanan bir projedir. Bu tür diziler bugün piyasadaki çeşitli dijital varlık kombinasyonlarını içerir. Desteklenen herhangi bir sayıda varlıkla, kullanıcılar adına oldukça fazla özelleştirme yapmalarına izin verilir. Bazı insanlar aşırı oynak olmasını isterken, bazıları fiyat istikrarı ile kazanç ve kayıpları azaltmayı tercih etmektedir. ICONOMI bu seçeneklerin tümünü desteklemekte ve ilişkili tüm varlıkları satın almayı kolaylaştırmaktadır.

Ayrıca proje altyapısı sözleşme kilitlenmelerini kullanmaz ve geri çekilmelerin art arda gerçekleşmesini önlemez. Likidite, herhangi bir dijital varlık yönetimi platformunun kritik bir özelliğidir ve ICONOMI, pürüzsüz bir hizmet sunmak istemektedir. En üst düzeyde şeffaflık ve hiçbir gizli maliyet içermeyen mevcut platformuyla bu platformda kullanıcıların hoşlanacakları çok şey var.

ICONOMI ekosisteminin kullanıcıları Blockchain Index DAA’ya da erişebilirler. Bu pasif olarak yönetilen dijital varlık dizisi, birkaç tıklama ile elde edilebilir ve kullanıcıların riski yaymasına yardımcı olur. Sektörün % 78’ini piyasa değeri ile temsil eden bu para birimleri ile amaç, kullanıcıları her şeyden önce “daha güvenli” dijital varlıklarla muhatap bırakmaktır. DAA yöneticileri,kâr elde edenlerin stratejilerini, yatırımcılara keşfetmesi için toplulukla paylaşabilirler. İyi bir performans sergileyerek bir DAA yöneticisi sağlam bir üne sahip olabilir ve buna göre yeni yatırımcıları çekebilir.

ICN TOKEN

ICN tokenı, yatırımcılar için oldukça az olan ilginç bir fırsat sunmaktadır. Bu tokena sahip olan herkes, projenin yönetimindeki varlıklarıyla bağlantılı olarak satın alımlardan otomatik olarak faydalanacaktır. Bu, zamanla zengin bir servet oluşturmak anlamına gelmekle beraber aynı zamanda ICN’nin esas olarak kriptokrasi dünyasında nadir bulunan uzun vadeli yatırımcılar için tasarlandığı anlamına geliyor. ICN, DAA’lar ile de kullanılabilir, ancak bu özellikler henüz kesinleşmemiş durumdadır.

YOL HARITASI

Yakın gelecekte bir banka kartı ve bireysel dijital varlıkların doğrudan alımlarının başlatılması yol haritalarında var,eğer bunu gerçekleştirebilirlerse ciddi bir yükseliş meydana gelir. Ayrıca, şirket hesaplarına destek ve daha gelişmiş işlevler de dahil olmak üzere DAA yöneticilerini etkileyen bazı değişiklikler göreceğiz. ICN tokenı da platform ücretleri ödemek için bir yol olacak ve Büyük Dört denetim 2018 yılının bir noktasında da gerçekleşecek.


0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
ICONOMI Token Nedir? Yatırım Yapmaya Değer Mi?
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.