1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Nucleus Vision (NCASH Coin) nedir?

Nucleus Vision (NCASH Coin) nedir?

Nucleus Vision (NCASH Coin) nedir?
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Nucleus Vision (NCASH coin) , tescilli blok zinciri ve gerçek zamanlı sensör teknolojisi ile perakendecilere ve diğer “tuğla-harç” işletmelerine daha önce erişilemeyen verileri yakalayan ve sağlayan  uçtan uca bir teknoloji çözümüdür.


Nucleus Vision (NCASH coin) Nasıl Çalışır?

ncash-coin-nedir-koinmedya

 

Nucleus Vision (NCSH coin) token, kullanıcıları benzersiz şekilde tanıyabilen ve çevresi içinde sıcaklık, basınç, hareket, hızlanma ve sesi algılayan tescilli bir sensör teknolojisi yaratmıştır. Bu sensör, herhangi bir müşteriyi Bluetooth, Wi-Fi veya GPS protokolleri olmadan fiziksel bir mağazada tanımlayabilir ve tamamen sorunsuz ve dokunmasızdir. IoT sensör teknolojisi cep telefonlarını dükkan önlerini veya bir sensörün kurulduğu herhangi bir yerden geçerken algılayabiliyor; böylece kullanıcılarımız, ziyaretçi telefonlarını ve mobil kimlik bilgilerini gizli olarak tespit edebiliyorlar.

Bu sensör, kullanıcı yetkili verileri bir istihbarat platformuna iletir. Mevcut avatarında bu istihbarat motoru, kullanıcılara tuğla-harç perakende satış yerlerinde kullanışlı ve ilgili ürün önerilerini sunar.

Nucleus Vision (NCASH coin) Hangi Sektörlere Odaklanacak?

Evlat edinme stratejisinin ilk odak noktası perakende sektörü etrafında dönüyor. Bununla birlikte, Nucleus Vision platformunun çeşitli pazarlarda uygulamaları var. Nucleus Vision (NCSH coin), büyümenin ikinci aşamasında, akıllı IOT sensörlerini konut, ticari ve endüstriyel güvenlik sistemlerine dağıtacak. Üçüncü evrede, dünyayı birbirine bağlı IoT cihazlarının bir ekosistemi içerisine bağlamaya odaklanıyor. Nucleus Vision’ın teknoloji ekibi, zaten Nucleus Vision Home, Nucleus Vision Cars, Nucleus Vision Health, Nucleus Vision Agriculture, Nucleus Vision City ve Nucleus Vision Air’in çerçevelerini bir araya getirmeye başlamıştır. Nucleus Vision platformunun, akıllı topluluklar / akıllı şehirler, tarım, ulaşım, sağlık hizmetleri ve ev izleme için büyük uygulamalar olduğunu düşünüyoruz.

Nucleus Vision (NCASH coin) Projenin Canlı ve Işlevsel Bir Ürünü Var Mı?

Proje son üç yılda sensörlerine ve mimarisine güç veren temel teknolojiyi geliştirdi. Nucleus Vision IoT sensör teknolojisi zaten 10 mağazada yaşıyor ve perakendecilerden ve müşterilerden mükemmel yanıt alıyor. Hindistan’daki Gini & Jony gibi uluslararası perakende markaları, müşterilerine cep telefonlarında kişiselleştirilmiş teklifler sunmak için zaten Nucleus Vision (NCASH coin) kullanıyor. Son iki yılda Nucleus Vision, geçerli düzenleyici ve gizlilik çerçevelerini teknolojimize uygulamak için hem ulusal hem de uluslararası düzenleyici makamlarla birlikte çalışmıştır.

 

Nucleus Vision (NCASH coin) Projenin Çeşitli Teknoloji Bileşenleri Nelerdir?

Proje bir arada yeni nesil platformumuzu güçlendiren çeşitli teknoloji katmanlarından oluşur. Projenin teknolojisi, dört ana bileşenin bir fonksiyonudur: ION Sensörü, Orbit Blockchain, Neuron Intelligence ve nCash kripto para birimi tokenlarıdır.

ION Sensörü Nedir?

Projenin tescilli sensör ağı, ION Ağı, sensör yakınındaki sıcaklık, basınç, hareket, ivme ve sesi benzersiz bir şekilde tanımlayabilir ve algılayabilir. ION sensörleri, perakendecilerin tuğla-harç müşterileri için yeni veriler toplamasına olanak tanır. ION Network sensörleri, telekomünikasyon endüstrisinin veri ve gizlilik gereksinimlerini takip eden ve platformunun tak-çalıştır durumda kalmasını sağlamak için telekomünikasyon standartlarına göre geliştirilmiştir.

Orbit Blok Zinciri Nedir?

Projenin blok köprü platformu Orbit, müşteri kimliklerinin, müşteri verilerinin ve nCash tokenlarının ilgili tüm taraflar ve sistemler arasında doğru ve güvenli bir şekilde aktığı temeltir.Projenin Blok zinciri, Uluslararası Sadakat Programının da temelidir ve tüm paydaşlar için bilgi akışını ve ödüllerini kesinlikle şeffaf hale getirir, nerede olursa olsun dünya genelinde.

Neuron Nedir?

Projenin Neuron istihbarat platformu, derin öğrenme, blok zincir ve IoT’nin gücünden yararlanan son teknoloji ürünü bir analiz motorudur. Neuron platformu, perakendecilerin müşterilerin en çok rağbet gördüğü zamanın ve fırsatın avantajlarından faydalanmasını sağlar. Neuron, perakendecileri ve müşterileri perakendecinin müşteri hizmetleri rejimine bir zevk ve şaşkınlık getirmek için tam da doğru zamanı bağlar.

Etiketler: