Loading...
btc
BTC
0.06%
Bitcoin
65.973,86 USDT
eth
ETH
-1.08%
Ethereum
3.444,83 USDT
bch
BCH
0.3%
Bitcoin Cash
367,53 USDT
xrp
XRP
0.68%
Ripple
0,60 USDT
ltc
LTC
-0.35%
Litecoin
72,66 USDT
bnb
BNB
0.31%
Binance Coin
583,72 USDT
sol
SOL
0.4%
Solana
173,73 USDT
avax
AVAX
-2.64%
Avalanche
29,04 USDT
ada
ADA
0%
Cardano
0,41 USDT
dot
DOT
0.23%
Poladot
5,93 USDT
doge
DOGE
0.56%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
0.18%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Coin
  3. SingularDTV (SNGLS) coin nedir? Temel analiz

SingularDTV (SNGLS) coin nedir? Temel analiz

SingularDTV Nedir
SingularDTV (SNGLS) Nedir kapsamlı analiz
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

SingularDTV İşte uzun süredir radarımızda olan kripto para dünyasındaki bazı ilginç projelerden biridir. SingularDTV (SNGLS) projesi, eğlence endüstrisini bir bütün olarak altını üstüne getirmek için tasarlanmıştır.


SingularDTV (SNGLS) temel felsefesi?

singulardtv-coin-nedir

 

Kısaca  SingularDTV neye odaklanıyor?  Proje sadece bir blok zincir projesi değildir.Kendilerini merkezi olmayan bir eğlence endüstrisi yaratmaya odaklanan bir blockchain eğlence stüdyosu diye konumlandırıyorlar.Telif hakları, proje finansmanı ve P2P dağıtımına odaklandığından SingularDTV (SNGLS) için kesinlikle çok fazla potansiyele sahip olduğunu söyleyebiliriz. Sanatçıları ve yapımcıları, geliştirmeden dağıtıma kadar yönetmek, onları güçlendirmek kolay bir iş değil, ancak ekip şu ana kadar zaten büyük ilerleme kaydetti.

SingularDTV (SNGLS) Hedefi

Proje çok ilginç görünse de, en büyük handikap şu ki, bu girişimin herkes tarafından fark edilmesi gerekiyor. Bir yasal alandan merkezsiz bir mübadeleye, ekipman kiralamadan yetenek yönetimine kadar değişen toplam onbir farklı modül bulunmaktadır. Bu eğlence odaklı şirket eğlencenin her yönüyle baş etmek istiyor ancak bunu yapmak hiç kolay olmayacak. Ancak tüm bu modüller ile proje ekibi kesinlikle doğru yolda.

Dahası, proje için ilk merkezi olmayan uygulama zaten başlatıldı. Tokit olarak bilinen uygulama,yapımcıların ve sanatçılarının kendi tokenize ekosistemlerini oluşturmalarına izin veriyor. Sanatçı-fan açısından bakıldığında, bu özel araç,sanatçılar ile fanlarının doğrudan etkileşimde bulunmalarına yardımcı olacaktır. Yeni ve köklü sanatçılara yardımcı olmak ilginç bir seçenektir çünkü süreçteki toplam gelirlerini de artırabileceklerdir.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=TQJeAE0KTnY&feature=emb_logo

Projenin yasal havuzu, Tokit’te oluşturulan projeler için akıllı sözleşmeler kullanıyor. Kodeks, Tokenize ekosistemler geliştirmek ve önümüzdeki yıllarda yeni akıllı sözleşme yetenekleri ile Tokit’i güncellemek için bir araştırma ve tasarım laboratuarıdır. Belki de en büyük özellik, sanatçıların Tokit‘teki tokenize ekosistemleri aracılığıyla para toplama olanağı tanıyacak Launch Pad‘dir. Projenin işlevselliğinin çoğunlukla Tokit‘in başarısına bağlı olduğu açıktır; bunun için çok fazla kullanım durumu vardır.

SingularDTV Token (SNGLS)

Her blok zincir projesinde olduğu gibi, projenin kendi tokenı SNGLS olarak bilinir. Tüm yeni “sanatçı ekosistemleri” kendi tokenlarına sahip olduğundan, birçok kişi geleceğin SNGLS için neyi temsil ettiğini merak etmektedir. Tokenlariın kendileri, mülkiyet, faydalılık, gelir / ödüller ve değiştirilebilirliği temsil etmektedir. SingularDTV’nin üzerine inşa edilen her uygulama, mevcut ve gelecekteki token sahipleri için iyi bir haber olan SNGLS’ye de daha fazla değer katacaktır. Bu t ekosistemin özelliklerinin piyasaya yapacağı etkiyi görmek ilginç olacak.

SingularDTV Geleceği Var mı?

SingularDTV‘nin projelerinin gerçekleşmesi ile birlikte önümüzdeki yıllarda bu projeyi ilgi odağı haline getireceği açık. Şimdilik, odaklandıkları nokta daha fazla sanatçı çekmeyi, SingularX olarak bilinen merkezi olmayan ticaret platformunu biraz daha geliştirmeyi ve akıllı sözleşme işlevselliğini yükseltmeyi hedefliyorlar. Ayrıca, ekip P2P ekipman ve mürettebat kiralama için Kiralama servisini başlatacak. Yaklaşmakta olan diğer platformlar arasında Ethereumve ERC20 Token’lerı için bir bordro uygulaması olan Paycheck ve sanatçıların muhasebesini yapmalarını sağlayan Blockeeper uygulaması yer alıyor. EtherVision‘ın piyasaya sürülmesi de bu yıl gerçekleşebilir; ancak bu, bu yıl ki beta testinin nasıl performans gösterdiğine bağlı olacaktır.

SingularDTV nedir? Sorusunu biraz daha derinlemesine araştırmanızda fayda olacağını düşünüyoruz. web sayfası

 

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.