APPC coin nedir? Temel analiz

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AppCoins olarak bilinen APPC coin, uygulama içi ödeme ekosistemini merkezi yapıdan uzaklaştırmayı ve mobil cihazlar için evrensel kripto para reklam protokolü oluşturmayı hedefleyen bir projedir.


APPC coin neyi hedefliyor?

 

appc-coin-koinmedya

 

APPC Coin Aptoide adı verilen bir proje ekip tarafından geliştirildi. Aptoide ise 2009 yılında Alvaro Pinto ve Paulo Trenentos tarafından geliştirildi ve piyasaya sürüldü. Peki Aptoide nedir? Aslında alternatif bir Android işletim sistemi diyebiliriz. Son verilere göre Aptoid mağazasında 800 bin den fazla uygulama bulunuyor. Kullanıcı sayısı ise 200 milyondan fazla.

 

Diğer kripto paralara ve tokenlere benzer şekilde, AppCoinin tokeni olan (APPC), kullanıcılara ve mobil uygulamalar ile bağlantılı, merkezi olmayan bir ödeme sistemi sunuyor.


 

APPC coin projesi hedefe ulaşabilir mi?

APPC aslında platform üzerinde uygulamalar geliştirmekle ilgilenmiyor, asıl odaklandığı konu uygulama içi satın alımlar için bir ödeme seçeneği olarak APPC tokeninin kullanılması. Başarı ve başarısızlığı kullanıcı deneyimini artırmak ve bunları ikna etmekten geçiyor.

AppCoins platformunu incelediğinizde, uygulamaların fiyatını şişiren üçüncü tarafları ve aracıları azaltmaya çalıştığını hemen görürsünüz.

APPC, uygulama reklamcılığını, uygulama içi satın alımları iyileştirmeyi ve mevcut olan yavaş ve verimsiz uygulama onay sürecini iyileştirmeyi amaçlıyor.

 

AppCoins APPC tokenleri, Ethereum networkünü kullanan ERC-20 tokenidir. Ekip, bu tokenleri, Basic Attention Token (BAT) tarafından kullanılan sisteme benzeyen, “Dikkat Başına Maliyet” olarak adlandırdıkları bir stratejiye göre dağıtmayı hedefliyor.

 

APPC coin fiyat ve grafikleri için linki tıklayınız

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
APPC coin nedir? Temel analiz
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.