BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. İncelemeCoin
  3. Dragonchain (DRGN) coin nedir? Temel analiz (güncel)
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Dragonchain (DRGN) coin nedir? Temel analiz (güncel)

Dragonchain (DRGN) coin nedir? Temel analiz (güncel)
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

DragonChain (DRGN) coin projesi, son birkaç aydır dünyayı kasıp kavuruyor. Disney’in desteklediği bu blockchain girişiminin oldukça çok potansiyeli var. Proje “en güvenli, esnek ve işyeri tabanlI blokchain” olarak övgüyle bahsedildi. Ödevlerine çok iyi çalışmışlar.  Projenin başarılı olamayacağını düşünmek için hiçbir neden yok.


DragonChain (DRGN) coin felsefesi 

DragonChain-DRGN-coin

Blockchain teknolojisi söz konusu olduğunda keşfedilecek bir çok fırsat vardır. DragonChain kendini, kullanıcıların verilerini tam kontrol altına almalarını sağlayan bir çözüm olarak konumlandırıyor. Açıkça görülen nedenlerden dolayı, hassas ticari mantığı ve akıllı sözleşme işlevleri mülkiyetinde tutulacaktır. Platform, kurulu programlama dillerinin ilk günden itibaren uyumlu olduğu ölçekli ve sunucusuz çalışacak. Bu, projenin özellikleriyle ilgilenmek isteyen geliştiricilerin kesinlikle ilgisini çekecektir.

Her ne kadar proje kendini sihirli bir reklam platformu olarak tanıtsa da, nihai hedefleri çok daha derin. Mükemmel bir dünyada DragonChain, Ethereum‘la yarışacak. Gerçek ejderhalar tarafından desteklenen bir blokchain platformu olmasa da, sağladığı işlevsellik oldukça ses getirecek. Bu projenin 2014 yılından beri var olduğunu düşünürsek, şuana dek oldukça çok araştırmanın yapıldığını görüyoruz.

Proje, daha yenilikçi finansal ürünlerin bazılarıyla bağlantılı olarak kullanılabilir gibi görünüyor. Bu vadeli işlemler, tahviller ve faiz swapları gibi yeni uçtan uca finansal türevler inşa etmeyi içerir. Tüm teknoloji yerleştirildikten sonra, bunların herhangi birinin gerçekten mümkün olup olmadığını anında göreceğiz. Şu an geliştirilmekte olan akıllı sözleşme protokolleri ve API’leri ile projenin, potansiyelini daha sonra değil de er geç ulaşacaktır. Tüm teknoloji yerleştirildikten sonra, bunların herhangi birinin gerçekten mümkün olup olmadığını hemen göreceğiz. Şu an geliştirilmekte olan akıllı sözleşme protokolleri ve API’leri ile proje, gerçek potansiyeline er geç ulaşacaktır.

DRAGONCHAIN’IN GELECEĞI

Projenin yol haritasında hala tamamlanmayı bekleyen çok şey var. Diğer projelerin aksine, ekip eğitimine, akademik programların geliştirilmesine vb. odaklanmaktadır. Mart ayında, DragonChain’in ticari sürümünün AWS’de piyasaya çıkacağını göreceğiz ki bu ilginç bir stres testi olacaktır. Bu yılın sonlarına doğru ekip, iş referans algoritmasının dayanıklılığı test edecek, eklentilerini tanıtacak ve ticari Dragonchain Dashbord’unu ve pazarını başlatacak. Her şey plana göre giderse, bu özelliklerin Temmuz’a kadar erişilebilir olması gerekir.

Dragonchain fiyat ve grafikleri için burayı tıklayınız

proje web sayfası 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: