Loading...
btc
BTC
0.23%
Bitcoin
64.292,71 USDT
eth
ETH
-0.76%
Ethereum
3.491,74 USDT
bch
BCH
1.19%
Bitcoin Cash
387,50 USDT
xrp
XRP
-0.65%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
0.23%
Litecoin
74,34 USDT
bnb
BNB
0.07%
Binance Coin
586,52 USDT
sol
SOL
-0.19%
Solana
134,35 USDT
avax
AVAX
-6.35%
Avalanche
25,74 USDT
ada
ADA
0.25%
Cardano
0,38 USDT
dot
DOT
2.15%
Poladot
5,73 USDT
doge
DOGE
0.17%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
1.02%
Shiba Inu
0,00 USDT

Egretia coin nedir? EGT/USD yorum, geleceği ve haberler

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Egretia EGT coin nedir? EGT coin yorumları nasıl? Egretia coin geleceği ve fiyat tahminleri umut vadediyor mu? EGT coin ile ilgili gelişmeler bu yazımızda.

Egretia EGT coin yorumları

 

Egretia EGT coin nedir?

Egretia (EGT token) nedir? Egretia projesi oyun sektöründe yaşanan problemleri gidermek ve dahası bu alanda gelişim kaydetmek amacıyla ortaya çıkmış.

Kategoriler: Platform, Oyun

Egretia, dünyanın ilk HTML5 Blockchain Motoru ve platformudur.

Vizyonu: “Blockchain Dünyasına 200.000 Geliştirici ve 1 Milyar HTML5 Cihazı Getirmek”.

HTML5 teknolojisi; internet, mobil oyunlar, videolar, reklamlar ve diğer pek çok endüstriyi kapsıyor ve bu sektörde dünya genelinde yüz milyarlarca dolar para dönüyor.

Nedir bu çözümler?

Dijital Varlık Değişim Platformu: Oyuncular Egretia’da dijital varlıklarla alışveriş yapabilecekleri oyunlar geliştirebilir.

Reklam Platformu: Blockchain tabanlı oyunlarda, akıllı sözleşmelerde ve elektronik ödemelerde reklam yönetim sistemleri oluşturulabilir.

Oyun Platformu: Oyuncular platformda oyun oynayabilir ve kazanılan elektronik ödüllerin dağıtımında proof-of-game mekanizması kullanılır.

Egretia Nursery: Egretia üzerinde oyunlar geliştirmek için takımlar desteklenecek ve oyuncularla geliştirme ekibi arasında köprü oluşturulacak.

Depolama Platformu: Blockchain teknolojisi kullanılarak, oyunda geçen tüm veriler tamamen dağınık bir şekilde depolanacak.

Oyun Geliştirme Platformu: Blockchain üzerine HTML5 oyun geliştirme yazılımı.

Egretia’nın Özellikleri:

  • EOS ve Bitshare gibi DPOS (Delegated Proof of Stake) konsensüsü
  • TPS (saniyede gerçekleşen işlem) 2000; DPOS ile bu daha da artırılabilir.
  • Egretia blockchain’inde blok oluşturma süresi, blok hacmi, blok sayısı, işlem ücretleri gibi özellikler kolaylıkla değiştirilebilir.
  • Birçok dili destekliyor: Javascript, Typescript, HTML, CSS, Node.JS, Go, C++, C#.

EGT Token Ekip

Geliştirme ekibi, oyun tasarımı ve geliştirme alanında oldukça deneyimli 4 ana üyeden oluşuyor.

Egretia’nın kurucusu Peter Huang, uygulama ve oyun geliştirme alanında 18 yıldan fazla deneyime sahip. Vaktiyle Adobe Flash platformunda teknik müdür olarak çalışmış.

Kıdemli bir geliştirme müdürü olan Egretia’nın kurucu ortağı Dirk Meyer, 20 yıllık proje yönetimi tecrübesine sahip biri ve Adobe’nin iş ve pazar geliştirme stratejilerine önemli ölçüde katkıda bulunuyor.

Yin Ma; Intel/AMD, Microsoft, Absoft, Qualcomm gibi büyük şirketlerle çalışan ve 20 yıllık tecrübeye sahip önemli bir geliştirici.

Dünyanın en büyük oyun geliştirme şirketlerinden biri olan Electronic Arts’ta yönetici olan, aynı zamanda D20Studios’un kurucusu Ross Przybylski, 10 yıllık oyun geliştirme dâhil olmak üzere 15 yıldan fazla yazılım geliştirme tecrübesine sahip.

Danışmanlar da oldukça tanıdık:

CyberMiles’tan Dr. Lucas Lu, Litecoin için ilk ASIC cihazını geliştiren Frank Lee, iVision’dan Hongfei Tian ve Wing Hang kurucusu Yong Yao.

Egretia projesi Bit Angel, Viking Capital ve UltronFund gibi tanınmış kurumlardan yatırım almış.

Şu an geliştirdikleri 3 oyun var:

Egretia Egretia coin nedir? EGT/USD yorum, geleceği ve haberler

EGT Token Partner ve yatırımcılar:

EGT token

Egretia EGT coin yorum ve grafiği

EGT coin 8,000,000,000 EGT arzına sahip. CoinMarketCap ve diğer kripto para veri sağlayıcılarında listelenmediği için daha fazla coin verisi ve bilgisine ulaşamıyoruz.

Egretia coin nedir? EGT/USD yorum, geleceği ve haberlerEGT coin fiyatı ve grafiği Kaynak: OKX

Şu an OKX borsasında fiyat bilgisi olsa da bu borsada alım ve satımlar için desteklenmiyor. 2024 yılı için ölü bir coin gözüyle bakılabilir. KoinMedya olarak böyle bir uyarıda bulunalım. Bu açıdan bu coinler ilgili çok fazla söze gerek yok.

Egretia EGT coin geleceği

Egretia EGT coin, HTML5 oyunlarını blok zincirine taşımak için geliştirilen bir projedir. Ancak, son zamanlarda proje hakkında pek fazla güncelleme veya haber yoktur. Egretia’nın resmi web sitesi ve sosyal medya hesapları uzun süredir güncellenmemiştir.

Ayrıca, Egretia EGT coin, CoinMarketCap, LiveCoinWatch, Coinbase ve Binance gibi büyük kripto para borsalarında işlem görmüyor. Bu durum, Egretia EGT coin’in artık aktif olmadığı veya geliştiricilerin projeyi terk ettiği anlamına gelebilir. Bu nedenle, Egretia EGT coine yatırım yapmadan önce, projenin mevcut durumu ve geleceği hakkında daha fazla araştırma yapmanızı öneririz.

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.