okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-2.25%
Bitcoin
67.872,23 USDT
eth
ETH
-1.63%
Ethereum
3.830,67 USDT
bch
BCH
-5.07%
Bitcoin Cash
464,82 USDT
xrp
XRP
-1.31%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
-2.9%
Litecoin
82,77 USDT
bnb
BNB
-0.71%
Binance Coin
599,57 USDT
sol
SOL
-1.51%
Solana
167,58 USDT
avax
AVAX
-3.27%
Avalanche
37,01 USDT
ada
ADA
-2.21%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-3.36%
Poladot
7,38 USDT
doge
DOGE
-3.49%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
1.08%
Shiba Inu
0,00 USDT

BitMEX kurucusu, yükseliş beklediği 3 kripto parayı açıkladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto türev borsası BitMEX’in kurucusu Arthur Hayes, yükseliş potansiyeli gördüğü 3 kripto paradan bahsediyor. Ünlü traderin açıklamasını ayrıntılarına bakalım.

BitMEX kurucusu, yükseliş beklediği 3 kripto parayı açıkladı

BitMEX’in kurucusu Arthur Hayes, mevcut boğa piyasası döngüsü sırasında üç kripto projesinde yükselişler beklediğini söyledi.

Hayes, Pomp Investments’ın kurucusu Anthony Pompliano ile yaptığı yeni bir röportajda, kullanıcıların gelecekteki getirileri tokenize etmesine ve satmasına olanak tanıyan merkezsiz finans (DeFi) projesi Pendle’ın (PENDLE), çok fazla yukarı yönlü potansiyele sahip olduğunu ifade ediyor. Hayes röportajda şöyle konuluyor:

“Bitcoin, Ethereum ya da diğer kriptoların borç almak ve vermek alanında kullanım çok önem arz ediyor. Ayrıca bunu artık görmeye başlıyoruz. Pendle buna öncülük ediyor. Belirli protokoller için puan vermek, sabit bir getiri ve alım satım getirilerini ayırma yeteneği ile bazı eğlenceli şeyler de sunuyor kullanıcılara.

Kaldıraçlı faiz oranı takasının kendi versiyonuyla çıkacaklar… Bence Pendle, bu faiz oranı olayını gerçekten ortadan kaldırabilir ve Bitcoin, Ethereum ve diğer shitcoin’ler için ekosistem genelinde yerel getiri eğrileri oluşturabilirse, ister merkezi ister merkezsiz olsun, tüm alandaki en büyük türev borsası haline gelebilir.”

Pendle, son 24 saatte %2,5 düşüşle yazının hazırlandığı sırada 2,52 dolardan işlem görüyor.

İlgili – Pendle coin nedir? PENDLE/USD yorum, geleceği ve haberler

Pendle coin nedir? PENDLE/USD yorum, geleceği ve haberler

Ünlü trader, yapay zeka (AI) şirketleri tarafından veri depolamak için bir araç olarak potansiyel kullanımı nedeniyle eşler arası dosya depolama ağı Filecoin’de (FIL) de yükselme potansiyeli olduğunu söylüyor. Şöyle devam ediyor sözlerine:

“Filecoin: Açıkçası yapay zeka olayı hala devam ediyor. Ve tüm bu yapay zeka şirketlerine olan ilgiyi görüyorsunuz… Bence bu yapay zeka balonuna daha yeni başlıyoruz… Açıkçası, yapay zeka eğitim modelleri çok yoğun veriye sahip. FIL coin de burada kullanım alanına sahip olabilir.”

Filecoin, son 24 saatte %7’den fazla düşüşle, 8,24 dolardan işlem görüyor.

Son olarak, Hayes’in listesinde Bitcoin (BTC) ordinalleri var. Bitcoin ordinalları, Bitcoin ağında NFT (non-fungible token) oluşturmanın yeni bir yoludur. Bunlar, dijital verileri (görüntüler, videolar gibi) tek bir satoshiye, yani bir Bitcoin’in en küçük birimine ekleyerek çalışır. Bu sayede, Bitcoin ağının kendisinde NFT benzeri varlıklar oluşturulabilir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
1
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.