XPLAY NEDIR ?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto ve eğlence endüstrisi arasında ilginç bir bağlantı var. Şimdiye kadar,çeşitli şirketler tarafından 

bu alanda birkaç melez proje araştırıldı, ancak önemli bir proje otrtaya çıkmadı. XPlay, nispeten yeni şifreleme özelliği ile bu durumu değişebilir. Blockchain’e ve yapay zekaya odaklı bu proje başarıyla tamamlanırsa eğlence sektörünün geleceğini değiştireceğini düşünüyoruz.

XPLAY’IN FARKI NEDIR?

Kağıt üzerinde XPlay, küresel uç noktada eğlence teknolojisi olmak üzere tasarlanmıştır. Kulağa oldukça kafa karıştırıcı gelse de, konseptin büyük bir avantajı var. Eğlence endüstrisine blok zincir teknolojisi getirerek böylelikle heyecan verici yeni fırsatlar ortaya çıkacaktır. Şuan, proje oyun içeriğine odaklı olarak hem Çin hemde APAC bölgesi üzerine odaklanmaktadır. Proje, her içerik türüne ilişkin dijital bilgi üretecek ve bir blokchain üzerinde onu paylaşacaktır.

NASIL ÇALIŞIR?

Proje hırslı bir ekibe sahiptir, ancak bu vizyonu gerçekleştirmek için çok çaba gerektirecektir.Proje kendini, yetişkin eğlencelerini serbest bırakan, tavsiye sistemli ticaret yapmaya açık kendine özgü bir kullanıcı odaklı ekosistem olarak konumlandırıyor. B2C eğlencesinin yanı sıra etkileşimli canlı yayın akışını sırasında da destekler. Kullanıcılar içerik yaratıcılarıyla anlamlı bir şekilde etkileşime teşvik edilir. Hem kullanıcılar hem de içerik için bir sıralama sistemi vardır. Ayrıca genel olarak platforma dayalı etkinlik için parasal kazançlar da olacaktır.

Ayrıca proje, çeşitli eğlence projelerini genişletmek için yapay zekaya dayalı çeviri hizmetleri de kullanacak. İlk olarak yetişkinlere ve oyun içeriğine odaklı olmasına rağmen, platformun yasal olduğundan dolayı baş edemeyeceği hiçbir içerik türü yoktur.

NASIL BIR GELECEK BEKLIYOR?

Malesef, bu projeyi gelecekte neler beklediğini bilmek zordur. Şirketin ICO‘dan birkaç milyon dolar elde etmesinden sonra geliştiricileri nispeten sessiz kaldı. Şu an itibariyle gerçek bir yol haritası mevcut değil ve yatırımcılarla olan iletişimin bu aşamada optimalden az olduğu görülüyor. Hiç kimse bu ekibin hırsından şüphe duymamasına rağmen iletişim eksikliği ve belirgin bir vizyon, sahnelerin arkasında neler olduğunu tahmin etmeyi zorlaştırıyor. Tek bildiğimiz, ICO’nun birkaç ay önce sonuçlandırmasından bu yana tüm işletme modelleri değişti.

kaynak:themerkle

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
XPLAY NEDIR ?
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.