1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Mithril Nedir ve Neden Birden Fiyatı Arttı?

Mithril Nedir ve Neden Birden Fiyatı Arttı?

Mithril Nedir ve Neden Birden Fiyatı Arttı?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Yüzüklerin Efendisi’nden metalden bahsetmiyorum, ben Mithril’den bahsediyorum, sosyal madencilik kripto parası. Coinmarketcap.com’un ilk 100’ü içinde yer alan Mithril, kripto para piyasasının ana gövdesi etrafında görülen fiyat dalgalanmasına rağmen bu ay düzenli olarak yükseldi.

Çarşamba günü (28/03/2018) Mithril,% 47 artış gösterdi ve bu da token başına 0,43 dolar civarındaydı. Mithril, geliştiricileri tarafından yeni bir kavram olan “sosyal madencilik” ile ortaya çıkarılıyor. Aslında bu proje geçen gün fiyatı birden artınca dikkatimi çekti. Bizi ödüllendiren Sosyal Medya, bizim için daha iyi, değil mi?

Teknik kağıdığında:

Mithril, tüm içerik yaratıcılarını Social Mining olarak adlandırdıkları bir süreçle ödüllendiren Ethereum Blockchain üzerinde dağıtılmış bir sosyal medya platformudur. Tüm katılımcılar için işlemlerin güvenli ve güvenli olmasını sağlamak için blockchain teknolojisini kullanır. Yani taraflar arasındaki işlemleri verimli, güvenilir ve değişmez bir şekilde kaydedebilen bir teknoloji.

Mithril (MITH) şu an için Lit üzerinde bir uygulama tokenıdır, tıpkı Snapchat gibi bir uygulama, ama her şeyden biraz MITH alırsınız. Anlık mesajlaşma, hikaye haberleri ve yeni arkadaşların keşfi gibi özellikler içerir.  Ayrıca bir cüzdan inşa edecekler, buna Mithril Vault diyorlar ve BTC ve ETH için MITH’i depolamanıza, kullanmanıza ve değiştirmenize izin verecekler. Lit, kullanıcıların kişisel içeriğinden daha kolay para kazanmalarına yardımcı olmak için büyük sosyal ağlara sorunsuz bir şekilde entegre olacaktır.

Kullanıcılar ağ üzerinde değerli içerik ürettikçe, Sosyal Madencilik aracılığıyla MITH kazanacaklar. Madencilik ödülleri, ağa katkıda bulunanlar olarak etkileriyle ve başarılarıyla doğrudan bağlantılı olacak. Platforma getirdikleri daha fazla ağ değeri, daha fazla MİT kazanciı demektir. Tüm madencilik işlemleri ve ödülleri ilk olarak Ethereum Ağı üzerinden yapılacaktır. ”

https://koinmedya.com/wp-content/uploads/2018/03/lit.png
lit app

Son olarak, ekosistemde Mithril tokenları, premium içerik kanalları, flört servisi, canlı yayın uygulamaları ve perakende satış mağazalarında Tayvan ve Hong Kong’da başlayacak olan Mithril Merchant Network gibi hizmetlerle harcayabileceğiz.

Bu iddialı bir proje ve kullanıcılarını ödüllendiren başka bir proje ile birlikte başarılı olmak istiyor. Proje, 17 Medya’nın arkasındaki ekip tarafından, Pantera Capital, Sora Ventures, QTUM Vakfı, AMIS ve Blockstate’den danışmanlar tarafından finanse ediliyor.

Mithril (MITH) bir ERC-20

Esasen, kullanıcılar sosyal medya aracılığıyla içerik oluşturdukça, katkılarından dolayı ödüllendirilecekler, daha fazla katkı daha fazla kazanç olacaktır. Toplamda 350 milyon Mithril’in dolaşıma girecek. Bu, her yıl 350 milyonun koin miktarı madencilik yoluyla yarıya inecek, daha fazla keon kalmayacak. Tüm kripto para birimleri katkıda bulunan kullanıcılara dağıtılmış olacak, bu aşamada her tokenın değeri değişmiş olacak. Bunun geleceğe yönelik bir plan olduğu göz önünde bulundurulursa, tokenların değerinin şu anki $ 0.43 olan fiyatlarından çok daha büyük olacağını düşünüyorum.

https://koinmedya.com/wp-content/uploads/2018/03/mith.png
mith token

Bunun yanı sıra Mithril, kullanıcıların jetonlarını harcamalarına izin veren bir tüccar ağı oluşturuyor. Tokenlar, Ethereum ERC-20’ye dayalı olacak ve bu yüzden benzer bir format alacaktır ve böylece arkadaşlık, premium içerik kanalları, canlı yayın ve Mithril Merchant Network’ün bir parçası olan perakendeciler için harcanması kolay olacaktır. Ayrıca Mithril, Bitcoin ve Ethereum için doğrudan değiştirilebilecektir.

Mithril, an itibariyle içerik kontrolü yönünde ilerliyor, açık bir şekilde, birlikte çalışan ve ilginç içerikler yaratabilen bir grup insan ağını oluşturmayı istiyor. Altyapı çalışmaları arasında Mithril sosyal ağında “Lit” uygulaması bulunmaktadır. Bu, kendi tüccarlarının ağının gelişimi ile birleştiğinde, gelecekte Mithril’in oldukça belirgin hale gelebileceği anlamına geliyor. Sanırım şu anda genç bir nesle ulaşmayı hedefliyor ve anladığım kadarıyla ekip, Mithril’i yörüngeye sokmak için genç nesli kullanmak istiyor.

Kaynak:Steemit ve cryptodaily’den derlenmiştir.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.