BTC : 63120 ₺ ETH : 1575 ₺ XRP : 1.228 ₺ LTC : 290.5 ₺ USDT : 6.894 ₺ XLM : 0.4677 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoinAltcoin Haberleri
  3. Ripple XRP durmak yok yola devam!

Ripple XRP durmak yok yola devam!

Ripple XRP durmak yok yola devam!
0
huobi_koinmedya

Ripple XRP durmak bilmiyor. Piyasanın kötü gidişinin tersine hareket eden XRP her zamanki aykırılığını bozmadı ve piyasa düşerken yükselmeye devam ediyor. XRP  daha ne kadar yukarılara gidebilir?


Ripple XRP durmak bilmiyor!

Ripple XRP yine yaptı yapacağını ve aykırılığını ortaya koydu. Piyasa düşüyor XRP yükselmeye devam ediyor. XRP listedeki 3. sırasını bozmadan bu ana kadar gelmeyi başardı. Uzun süredir belirgin bir performans göstermeyen XRP, son bir kaç haftadır piyasa düşmesine rağmen yükseliş trendinde.

Ripple XRP durmak bilmeden dünya çapında ortaklıklar kurmaya devam ediyordu. Banklarla yaptığı ortaklıklar ve dünya çapında hızlı ve güvenli para transferleri ile kullanımını oldukça yaygınlaştırdı XRP.

Bknz:XRP düşmeye devam eder mi? İşte 16 Ekim XRP teknik analizi

koinmedya_brave

XRP topluluğu da en sadık ve en büyük topluluklardan birisi kripto dünyasında. XRP hareketlerini yakından takip ediyorlar ve güçlü bir destek veriyorlar. Singapur’da Kasımın ilk haftasında gerçekleşecek olan Swell etkinliği nedeniyle XRP taraftarları fiyatın daha da artacağını düşünüyor.

XRP fiyatı 0,37 dolara gider mi?

Kripto trader @CryptoMichNL XRP fiyatı için oldukça olumlu. Son haftalarda fiyatın gösterdiği performans nedeniyle trader XRP’nin daha da yukarılara çıkacağını umuyor. Ancak bir şartı var o da 0,27 dolara inmemesi.

Yazımızı hazırlarken XRP  0.2969 dolardan işlem görüyor. Fiyat artışı 2,70 oranında gerçekleşti.

koinmedya_brave

Ripple XRP durmak Ripple XRP durmak yok yola devam!

XRP bazı uzmanlara göre 2017 performansını gösteriyor

Yaklaşmakta olan Swell etkinliği XRP taraftarlarını oldukça umutlandırmış görünüyor. Hepsi fiyatın daha da artacağını düşünüyor. Şu anda gidişat bunu gösteriyor. Bakalım nereye kadar gidecek?  Aşağıdaki twitter paylaşımında XRP taraftarı Galaxy Swell etkinliğinin öncesinde fiyat karşılaştırması yapıyor. 2017 deki etkinlik öncesi fiyat %+115 artıyor,2018 yılında ise %+220 artıyor. Ancak etkinlik sonrası  2017 yılında  % -43,  2018 yılında %-51 azalıyor. Bakalım bu yıl ne kadar bir artış ya da azalış gösterecek.

Kaynak

Etiketler: