fbpx
BTC : 512003 ₺ ETH : 34700 ₺ XRP : 8.615 ₺ LTC : 1500.2 ₺ USDT : 13.775 ₺ XLM : 2.708 ₺
  1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Güncel Ripple teknik analizi: Ripple yatırımcıları bu seviyelere dikkat!

Güncel Ripple teknik analizi: Ripple yatırımcıları bu seviyelere dikkat!

Güncel Ripple teknik analizi: Ripple yatırımcıları bu seviyelere dikkat!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ripple (XRP), değer kaybetmeye devam ediyor. Kontrol ayılarda ve satış baskısı devam ederse daha sert bir düşüş ile karşı karşıya kalabiliriz. Detaylar haberimizde.

Ripple teknik analizi: XRP fiyatı ne olur?

Ripple, yatırımcıların coşkusunu harekete geçirmediği için daha düşük seviyeler belirlemeye devam ediyor. XRP, kritik bir savunma hattının altına düşerse daha keskin bir düşüş görebiliriz.

XRP fiyatı, önemli bir destek görevi gören 0,72 doların altına gerilerse günlük grafikte oluşan simetrik üçgende görülen 0,38 dolarlık seviyeye büyük bir düşüş yaşanabilir. XRP fiyatı için 0,72 doların altında bir kırılmanın ardından ilk savunma hattı 0,68 dolardan %78,6 Fibonacci düzeltme seviyesinde. Ardından ise geçtiğimiz yıl temmuz ayında gördüğü en düşük seviye olan 0,63 dolarda.

İlgili: Ünlü analistin 2022 Ripple tahmini çok konuşulacak!

Güncel Ripple - XRP coin teknik analizi, destek ve dirençleri

Satış baskısı artmaya devam ederse, XRP fiyatı, 0,58 dolara oradan da 0,52 dolar seviyesine geri çekilebilir. Ripple, ayılar karamsar hedefe ulaşmaya çalışmadan önce %127,2 Fibonacci düzeltme seviyesinde 0,48 dolardan güvenilir destek bulabilir.

Ripple Güncel Ripple teknik analizi: Ripple yatırımcıları bu seviyelere dikkat!

Tersi durumda, boğalar düşük performans dönemini tersine çevirmeyi başarırsa Ripple %61,8 Fibonacci düzeltme seviyesinde 0,75 dolarda dirençle karşılaşacak. Bir sonraki dirençler, 21 günlük Basit Hareketli Ortalama’da (SMA) 0,78 dolardan, ardından 50 günlük SMA’da 0,83 dolardan ortaya çıkabilir.  Daha büyük beklentiler, simetrik üçgen modelinin üst sınırını 0,90 dolardan hedefleyecektir.

Ripple (XRP), yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,74 dolardan işlem görüyor. Kripto para son 24 saat içerisinde %2,20 değer kaybetti. Altcoin, 35 milyar dolarlık piyasa değeri ile ekosistemin en değerli 8’inci varlığı durumunda.

Günlük Ripple fiyat hareketleri

Ripple Güncel Ripple teknik analizi: Ripple yatırımcıları bu seviyelere dikkat!

Önemli seviyeler

Direnç noktaları: 0,75 dolar, 0,78 dolar ve 0,83 dolar

Destek noktaları: 0,68 dolar ve 0,63 dolar

Kaynak

 

Ripple XRP ile ilgili sık sorulan sorular


2021 Ripple yorum

2022 Ripple yorumları son derece olumlu. Yaklaşık 3 yıllık konsolidasyon sürecinden sonra, bir kaç kez Ripple önemli yükselişlere imza attı.
Nitekim XRP grafiği uzun vadeli sert döngülerin grafiğidir. Sonu gelmeyecekmiş gibi süren düşüş döngülerinden sonra durmayacakmış gibi gelen yükselişler olur. Güncel Ripple yorumları için Tıklayın.

 


Ripple yükselir mi?

Ripple 2017 boğa koşusunun en çok kazandıran kripto paraları arasında yer alıyordu. Kripto devriminin kabul görmesinde kritik role sahip. 2021’de beklenen bir sonraki çılgın altcoin sezonunda, hiç kuşkusuz gözler XRP’de olacak. Ripple 2021 ve 2022’de kaç dolar olur? Tıklayın.


Ripple kaç dolar?

Canlı XRP fiyatı için tıklayınız.


Ripple 2 dolar olur mu?

Ripple fiyatı Mayıs ayı içinde 2 dolara yaklaştı. Bu nedenle 2022’de oğaların gelişi ile 2 dolar hedefi son derece düşük bir hedef olarak kalabilir. Asıl sorulması gereken soru: XRP 10 dolar olur mu? Detaylı XRP fiyat tahminleri için tıklayın.

 

 

 

 

Canlı Ripple grafiği – XRP dolar ve Türk Lirası

 

 

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: