fbpx
  1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Ripple teknik analizi: Kritik destekten güç alan XRP fiyatı yükselir mi?

Ripple teknik analizi: Kritik destekten güç alan XRP fiyatı yükselir mi?

Ripple teknik analizi: Kritik destekten güç alan XRP fiyatı yükselir mi?
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ripple (XRP) fiyatı, son günlerde genel kripto piyasasında olduğu gibi ayıların kontrolünde işlem gördü. Şimdi önemli bir destek seviyesi düşüşü birkaç defa durdurdu. Sonuç olarak önümüzdeki hafta için pozitif bir görünüm ortaya koyuyor.


Ripple teknik analizi: XRP fiyatı ne olur?

Ripple fiyat analizi bugün iyimser bir görüntü ortaya koyuyor. Çünkü daha düşük seviyeleri test etme girişimi ret aldı. Bu da yakında bir trend değişimi olabileceğinin işareti. XRP/USD paritesine boğa momentumunun dönmesi ile yakın vadede 1 dolar seviyesinin kırılması beklenebilir.

Ripple 0.90 dolar desteğinden güç aldı

Son günlerde XRP/USD paritesi 0.8948 dolar – 0.9815 dolar aralığında işlem gördü. Bu da çok yüksek bir volatiliteye işaret ediyor. Son 24 saatte işlem hacmi yüzde 7.76 oranında yükselerek toplam 3.342 milyar dolar oldu. Ripple’ın toplam piyasa değeri ise 45.13 milyar dolar. Piyasada ise 6. sırada yer alıyor.

XRP/USD paritesi 4 saat grafiğine baktığımızda Ripple fiyat hareketlerinin bu sabah güç kazandığını görüyoruz. Bu da önümüzdeki oturumlarda daha fazla yükseliş olabileceğine işaret ediyor.

İlgili – En güncel Ripple fiyat tahminleri 2021-2025

Ripple teknik analizi: XRP fiyatı ne olur?

XRP/USD 4 saat grafiği Kaynak: TradingView

Genel kripto para piyasası son haftalarda güçlü bir ayı momentumu ile işlem gördü. 7 Eylül’deki ilk aşağı yönlü salınımda XRP fiyatı yaklaşık 1.05 dolar civarında destek bulmuştu.

XRP/USD paritesi birkaç gün bu desteğin üzerinde konsolide oldu. Ancak sonuçta 20 Eylül’de yeni bir düşüş dalgası geldi. Bu sefer kripto para 0.85 dolarda destek buldu. Ardından 0.90 doların üzerinde de bir süre konsolide oldu.

Haftanın geri kalanında destek birkaç defa test edildi. En sonuncusu dün yaşandı. Bu sefer daha fazla düşüşün önü hızla kesilirken, yaşanan gelişmeler ayıların tükendiğinin işareti. Genel olarak ise Ripple fiyat hareketleri haftanın geri kalanında yükselişe işaret ediyor.

Kaynak

XRP düşüşü bitti mi?

XRP’nin kendi iç dinamiği ve fiyat performansı düşüşün bitmiş olabileceğini gösteriyor. Veya düzeltme bitmediyse bile sona yaklaşmak üzere. Ancak XRP fiyatı da her coin gibi BTC fiyatına doğrudan bağlı. Bitcoin’in ani hareketleri tüm kripto evrenini derinden etkiliyor.

Ripple XRP ile ilgili sık sorulan sorular


2021 Ripple yorum

2021 Ripple yorumları son derece olumlu. Yaklaşık 3 yıllık konsolidasyon sürecinden sonra, bir kaç kez Ripple önemli yükselişlere imza attı.
Nitekim XRP grafiği uzun vadeli sert döngülerin grafiğidir. Sonu gelmeyecekmiş gibi süren düşüş döngülerinden sonra durmayacakmış gibi gelen yükselişler olur. Güncel Ripple yorumları için Tıklayın.

Ripple fiyatını yakından takip edenler de bileceklerdir ki XRP, son zamanlarda en çok 1 dolar ve civarında hareket eden bir varlık. Bu yüzden kalıcı yükselişten bahsedebilmemiz için fiyatın bu seviyenin üzerinde kalması gerekiyor. Bu seviye üzerinde konsolide olacak fiyat, daha yukarılara tırmanmak için de kendine yol bulmuş olacak.


Ripple yükselir mi?

Ripple 2017 boğa koşusunun en çok kazandıran kripto paraları arasında yer alıyordu. Kripto devriminin kabul görmesinde kritik role sahip. 2021’de beklenen bir sonraki çılgın altcoin sezonunda, hiç kuşkusuz gözler XRP’de olacak. Ripple 2021’de kaç olur? Tıklayın.


Ripple kaç dolar?

Canlı XRP fiyatı için tıklayınız.


Ripple 2 dolar olur mu?

Ripple fiyatı Mayıs ayı içinde 2 dolara yaklaştı. Boğaların gelişi ile 2 dolar hedefi son derece düşük bir hedef olarak kalabilir. Asıl sorulması gereken soru: XRP 10 dolar olur mu? Detaylı XRP fiyat tahminleri için tıklayın.

Güncel XRP fiyatı için tıklayınız

İlgili: Uzmanların Ripple beklentileri: Kısa, orta, uzun vadeli olarak XRP ne olur?

 

Canlı Ripple grafiği – XRP dolar ve Türk Lirası

 
Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: