BTC : 64492 ₺ ETH : 1503 ₺ XRP : 1.36 ₺ LTC : 304.6 ₺ USDT : 6.803 ₺ XLM : 0.4683 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Altcoin Ripple Xpring ile yeni yatırımlara devam ediyor

Ripple Xpring ile yeni yatırımlara devam ediyor

Ripple Xpring ile yeni yatırımlara devam ediyor
0
huobi_koinmedya

Ripple Xpring ile yeni akıllı kontrat platformuna yatırım yapmaya karar verdi. Peki bu gelişme   Ripple ve Xpring için ne ifade ediyor?


Ripple Xpring ile yatırıma devam

Ripple’ın yatırım şirketi ve teknik gelişim yardımcısı Xpring, Küçük kontrat platformu Flare Networks ile stratejik bir yatırım yaptı. 5 Kasım’da Flare Networks, şirketin kaynaklarını geliştirmek ve Ripple Xpring ile zenginleştirmek için yatırım kararı aldıklarını duyurdu.

BKNZ:Ripple’ın Xpring platformu nedir? XRP Xpring ile ne hedefliyor?

Flare Network 2 yılı aşkın bir süredir Ethereum sanal makinesini kamu ve özel ağlarıyla entegre ederek kaldıraçlı küçük kontratlar hazırlıyor. Flare yakında tokeninin whitepaperını da çıkarmak üzere. Tabi ki bu token de merkeziyetsiz olacak ve algoritmik hesapları olan bir stabil coin olarak piyasaya sürülecek. Flare açıklamasında şu hususlara yer verdi.

koinmedya_brave

‘Flare’in kendi tokeni kısmen XRP yakılmasıyla ortaya çıkacak algoritmik bir stabil coin. Kontrat ödemeleri de Flare ile entegre olan Xrp ile yapılabilecek.’

Xpring takımı ayrıca Flare’in küçük kontratlarının Ripple’ın adres ve şifreleme sistemlerini kullanarak yatırımcılara büyük kolaylıklar sağlayacağını dile getirdi. Bundan sonra kontrat düzenleme veya uygulama geliştirmede XRP Ledger daha verimli ve etkili şekilde kullanılabilecek.

BKNZ:Xpring XRP’ye Daha Fazla Toplumsal Kabul Sağlayabilir!

Ripple Xpring ile İsveç’e de el attı

Ekim ayında Xpring İsveç kripto para girişimi olan Towo Labs ile cüzdan donanım yatırımı konusunda da anlaşma yaptı. Xpring’den yapılan açıklamaya göre İsveçli girişim firmasının XRP Toolkit’in yeni versiyonunu geliştirmeyi planladığını açıkladı. Bu sayede tüm XRP Ledger işlemlerini destekleyen bir cüzdan oluşturulacağını ve kaliteli arayüz sayesinde küçük kontrat işlemlerinin daha sağlıklı yürütüleceği belirtildi.

Diğer Ripple haberleri için tıklayınız

koinmedya_brave

Kaynak

Etiketler: