BTC : 63110 ₺ ETH : 1595 ₺ XRP : 1.243 ₺ LTC : 290.9 ₺ USDT : 6.874 ₺ XLM : 0.4694 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Ripple SWIFT’i ekarte etmek için ard arda hamleler gerçekleştiriyor

Ripple SWIFT’i ekarte etmek için ard arda hamleler gerçekleştiriyor

Ripple SWIFT’i ekarte etmek için ard arda hamleler gerçekleştiriyor
0
huobi_koinmedya

Ripple SWIFT’i ekarte etmek için sürekli hamleler gerçekleştiriyor. Bu kez yeni hamlesi SWIFT müşteri olan Avusturya merkezli ödeme şirketi Transpaygo.


Ripple SWIFT’i ekarte etmek için hamle yapıyor

Beni az çok tanıyanlar bilir, madenciliği yapılmayan kripto paralara karşı mesafili değilim bilakis aşırı mesafeliyim. Ancak yiğiti öldür ama hakkını yeme diye güzel veciz bir söz vardır.

Bakınız: SWIFT, Ripple ekibiyle Paris etkinliğinde karşılaşmak istemiyor

koinmedya_brave

Her ne kadar madenciliği yapılmayan kripto paralara karşı mesafeli olsam da, kripto para projeleri içerisinde en doğru adımları Ripple şirketi atıyor. Zaten anlaşma yaptıkları firmaların listesine siz de bakarsanız ne demek istediğimi gayet iyi anlarsınız.

Bakınız: Ripple fiyat beklentisi: XRP 2019da 20x yapabilir

Ripple şirketi, XRP tokenini SWIFT’in şu anki pozisyonuna sokmakta kararlı görünüyor. Yakın zamanda, XRP dünyanın en büyük sınır ötesi para gönderim işlemlerinde kullanılan tokeni olabilir. Kararlı yürüyüşü ve her gün ağını genişletmesi bunun habercisi..

Bakınız: Ripple rekabeti Swift CEO’sunu koltuğundan etti

koinmedya_brave

Bu kez anlaşma yaptıkları firma Transpaygo. Avusturya merkezli bu şirket uluslararası para gönderim işlemlerinde uzmanlaşmış durumda. Bu ölçekte bir firma için daha yeni ve daha iyi çözümler araması zaten normal. Ripple işbirliği firmaya sınır ötesi işlemlerde elini daha güçlü yapacak. Görünen o ki, şirket aynı zamanda xRapid ile de ilgileniyor.

Bakınız: Ripple ile Swift arasındaki fark gelecekle bugün arasındaki fark gibi

Şirketin yakın gelecek için planı: Şirket hem Meksika hem de Filipinler’e Ripple teknolojisi sayesinde para gönderim işlemlerini hızlandırmak. Bunu yaparak, Viyanna merkezlibu girişim SWIFT tabanlı çözümlere karşı alternatif oluşturmak istiyor.

Bakınız: 2019 yıl sonu XRP fiyatını doğru tahmin et, 5000 XRPyi kap!

Ripple ile SWIFT’in son zamanlarda aralarında yaşanan var oluş savaşı gittikçe kızıştığına tanık oluyoruz.. Bir sonraki hamle hangi taraftan geleceği merak konusu..