BTC : 62649 ₺ ETH : 1571 ₺ XRP : 1.219 ₺ LTC : 287.6 ₺ USDT : 6.892 ₺ XLM : 0.4602 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Ripple partneri xRapid ile ilgili gelecek planlarını açıkladı

Ripple partneri xRapid ile ilgili gelecek planlarını açıkladı

Ripple partneri xRapid ile ilgili gelecek planlarını açıkladı
0
huobi_koinmedya

Catalyst Corporate Federal Kredi Birliği XRP destekli xRapid’i kullanmak için Ripple ile işbirliği içinde. Ripple partneri xRapid için gelecek planlarını açıkladı.

Ripple partneri xRapid ile Meksika ödemelerine hız kazandıracak

CEO Kathy Garner, ABD genelinde 1.400’den fazla üye ve müşteri kredisi sendikasına hizmet veren firmanın, Meksika’ya ödemeleri artırmak için sınır ötesi ödeme çözümünü kullanmayı planladığını söyledi.

American Express ve Santander, ABD İngiltere arasında RippleNet Kullanacak, XRP oyuna sonradan dahil olacak

 “Catalyst Corporate’in 2018’deki en büyük çabalarından biri, ödemeler için lider blockchain sağlayıcı kuruluş Ripple ile stratejik bir ortaklık oluşturmak oldu. Amacımız Ripple’ın blockchain çözümü ile uluslararası ödemeleri Meksika’ya göndermek. ‘Currentz’ olarak bilinen bu kooperatif düzenleme ile güvenli sınır ötesi para transferleri birkaç dakika içinde tamamlanabilir. ”

Ripple partneri, Catalyst’in,  COO’su Brad Ganey, xRapid’in şirketlere geleneksel wire servislerini kaldırmak için uygun maliyetli bir yol sağladığını söylüyor. İlgili: Ripple Sıcak Haber: xCurrent Kullanan Bankalar xRapid’e Geçmek İstiyor

koinmedya_brave

 “Geleneksel uluslararası wire deneyimi, bugünün beklentilerini fiyat, hız ve kullanım kolaylığı açısından karşılamıyor. Blockchain teknolojisi ve özellikle de Ripple’nin xRapid ürünü, bu zorlukların üçünü de aynı anda çözmektedir.

 Catalyst Corporate, bağlı şirketlerimizin teknoloji platformları aracılığıyla, 1400+ üye sendikalarımız adına anında sınır ötesi para transferi yapmak için XRP dijital varlığından yararlanacaktır. Bir üretim sözleşmesi imzaladık ve şu anda planımızı oluşturuyoruz. ”

Firma henüz bir lansman tarihi açıklamadı. İlgili:  Bearableguy123 teorisi: “XRP, xRapid’in Lansmanından Sonra $589 Olacak!

Bu arada Peter Brandt, XRP ile ilgili görüşlerini twitter aracılığıyla paylaştı. Emekli emtia yatırımcısı, dijital varlığın dolandığını söyledi

Dolanma, ufukta büyük bir hareket olduğunu gösteren teknik bir işarettir. Ancak, bu hareket her iki yönde de olabilir.

koinmedya_brave

Brandt, geçen yılki Bitcoin ve kripto kazasını olaydan önce duyurmuştu.

Bu da airdrop kazası; Yanlışlıkla dağıtılan 5 milyon dolarlık kripto para

Kaynak