BTC : 64595 ₺ ETH : 1691 ₺ XRP : 1.405 ₺ LTC : 310 ₺ USDT : 6.835 ₺ XLM : 0.5474 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoinRipple haberleri
  3. Ripple kripto para borsası satın aldı

Ripple kripto para borsası satın aldı

Ripple kripto para borsası satın aldı
0
huobi_koinmedya

Ripple, Avrupa kıtasındaki varlığını yeni bağlantılar kurarak her geçen gün daha fazla genişletiyor. Bu amaçla Ripple kripto para borsası Algrim’i bünyesine kattı.


Ripple kripto para borsası satın aldı

Algrim kripto para ticaretini daha çok İzlanda’da gerçekleştiren bir şirket.  Şirketin blog sayfasında yer alan bir duyuruya göre bu satış işlemi ile birlikte Algrim, isteğe bağlı likidite ürünü geliştirme çalışmalarına destek verecek.  Bilindiği üzere Ripple, XRP tokenini sınır ötesi üretim ödemeleri için kullanıyordu.

Ripple İzlanda’daki varlığını kullanarak bu ülkede bir mühendislik merkezi kurmayı hedefliyor. Böylelikle hem İzlanda’da hem de Avrupa ülkelerindeki yatırımları ve projeleri için gerekli olan teknik ve mühendislik ihtiyaçlarını da karşılamış olacak.

Ripple’ın mühendislik faaliyetleri sorumlusu Christopher Kanaan, Algrim borsasının Ripple bünyesine dahil olması ile ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:

koinmedya_brave

“ Ticaret ve Borsalarda engin bir tecrübeye sahip olan Algrim şirketi mühendislerinin ekibimize katılması bizim için müthiş bir haber oldu. Tecrübeli bir ekip ile çalışacak olmamız isteğe bağlı likidite ürünü geliştirme çalışmalarımıza pozitif bir katkı sağlayacaktır.”

Kanaan, Ripple’ın küresel piyasalar için uzman kripto ekibi yetiştirme taahhüdü her geçen gerçeğe dönüştüğünü söyledi. Kanaan’a göre mühendislik alanında söz sahibi bir şirket olan Algrim borsasının Ripple kadrosuna dahil olması bunu en güzel örneğini oluşturuyor.

Algrim CEO’su Dadi Armannsson ise, Ripple ve Algrim’in kripto paraları ve blockchain teknolojisini benimseyen iki büyük şirket olduğunu hatırlattı. Ayrıca, Ripple bünyesinde faaliyet göstermelerini sağlayan en büyük etkenin iki şirket arasındaki doku ve vizyon uyumundan kaynaklandığını ifade etti.

Ripple büyümeye devam ediyor

Kıtalar arası yayılma politikasını sene başından beri uygulamaya koyan Ripple yönetimi, hatırlayacağınız üzere sınır ötesi ödemelerde XRP tabanlı XRapid’i kullanması için MoneyGram ile bir ortaklık anlaşması imzalamıştı.

Geçen hafta ise Logos’u satın alarak piyasaya genişleme faaliyetlerine kaldığı yerden devam ettiği izlenimini verdi. Ayrıca, Xpring ekibine 8 tane daha üst düzey mühendis transferi yaptı. Bu mühendisler XRP tokeni kullanan merkezsiz finans (DeFi) ürünlerinin geliştirilmesine yardımcı olacaklar.

koinmedya_brave

Ripple kripto para borsası satın alarak sezonun en bomba transferini gerçekleştirmiş oldu. Ancak, bunca gelişmeye rağmen XRP fiyatlarının hala arzu edilen seviyelerde olmaması yatırımcıyı hayal kırıklığına uğratmaya devam ediyor. Bununla birlikte, bazı şirketlerin ve üst düzey kurumların şirket hakkında açtıkları davaların hala devam etmesi de Ripple için endişe veren olaylardan birkaç tanesi.

2019 yıl sonu Ethereum ve Ripple fiyat tahmini yazısını okumak için tıklayınız!

Kaynak

Etiketler: