BTC : 62680 ₺ ETH : 1559 ₺ XRP : 1.217 ₺ LTC : 284.8 ₺ USDT : 6.88 ₺ XLM : 0.4604 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. İşte 2019’da fiyatı 60 kat artan kripto para!

İşte 2019’da fiyatı 60 kat artan kripto para!

İşte 2019’da fiyatı 60 kat artan kripto para!
0
huobi_koinmedya

İşte fiyatı 60 kat artan kripto para! Bir kez daha kripto para piyasası olağanüstü bir fiyat artışına tanık oldu ve birçoğunuz yine bu fırsatı kaçırdınız.

Bu yıl fiyatı 60 kat artan kripto para hangisi?

Bu yıl kripto para piyasası devasa yükselişlere sahne oldu ve bazı kripto paralar inanılmaz performanslar sergiledi. Bu kripto paralardan biri de % 6000’e yakın bir artış kaydetti. İşte fiyatı 60 kat artan kripto para!

Egretia (EGT), sadece geçen hafta, % 150’nin üzerinde artış kaydetti ve 0,0078 dolardan 0,021 dolara kadar yükseldi. Aynı zamanda, işlem hacimi son 24 saat içinde 30 milyon doların üzerine fırladı ve sadece bir haftada beş katı yükseldi.

fiyatı 60 kat artan kripto para İşte 2019’da fiyatı 60 kat artan kripto para!

koinmedya_brave

Daha geriye gittiğimizde, EGT’nin bu yılın başından bu yana % 5.900′ün üzerinde değer kazandığı görülüyor. Ve bunun yanı sıra, son üç aydır çok iyi bir performans gösterdiği için, bu yükselişin kısa vadeli bir trend olmadığı anlaşılıyor.

Aynı dönemde, bu kripto paranın piyasa değeri 2019’un başında 1,2 milyon dolar iken son zamanlarda 86 milyon dolara kadar yükseldi.

bknz: Kısa vadede dikkat edilmesi gereken 3 altcoin: Litecoin Binance Coin ve LEO

(Piyasa değeri bakımından 86. sırada yer alan EGT, yazımız yayına hazırlanırken % 7 civarında değer kazanarak 0,018 dolardan işlem görüyor.)

koinmedya_brave

İşte fiyatı 60 kat artan kripto para!

Peki Egretia (EGT) neden yükseldi?

Bu kadar güçlü fiyat hareketlerinin ardında ne olabilir? Bu artış, büyük bir şirketle kurulan ortaklığa ya da gelişen ve büyüyen bir topluluğa sahip olmasına bağlı olabilir mi?

Aslına bakılırsa böyle bir durum sözkonusu değil. Konuyu araştırdık ancak kripto para birimindeki bu aşırı yükseliş momentumunu destekleyecek önemli bir haber bulamadık.

Üstelik, son zamanlardaki artış, basit bir pump ile de açıklanamaz çünkü kripto para birimi yaklaşık iki aydır neredeyse kesintisiz bir yükseliş yaşadı.

Ancak bu radikal fiyat artışı, kaçınılmaz bir düşüşten önce kazanım peşinde koşan yatırımcı sayısında görülen artışla birlikte yapılan spekülasyonların sonucunda gerçekleşmiş olabilir.

Her ne kadar Egretia (EGT) son birkaç ayda olağanüstü kazanımlar elde etmiş olsa da, bu, yakın zamanda diğer küçük paralarda da benzer kazançlar olabileceği anlamına gelmez.

bknz: Son bir haftada çılgınlar gibi yükseliş kaydeden 3 kripto para ile tanışın

Fakat gerçek şu ki, her zaman piyasada, beklentilere meydan okuyan ve astronomik kazanımlar elde etmeye devam eden kripto para birimleri olacak. Ve bu kripto paraların büyük bir çoğunluğu, her an çökebilecek vahşi spekülasyonlarla harekete geçirilecek.

Ayrıca bknz:

Ripple fiyatı ilk hedefine ulaştı – Peki ya bundan sonrası?

Analiz: Bir sonraki koşuda Ripple 100x yapabilir

Kaynak

 

Etiketler: