Onyxcoin XCN nedir? XCN/USD yorum ve geleceği

Güncel Flow fiyat tahmini, Flow token geleceği ve beklentiler 2022-2025
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Onyxcoin XCN coin nedir? Daha önce Chain (XCN) adıyla bilinen XCN coin yorumları nasıl? XCN coin geleceği ve fiyat tahminleri umut vadediyor mu? XCN coin ile ilgili gelişmeler bu yazımızda.

Onyxcoin XCN yorum

 

XCN/USD – 1 XCN coin kaç dolar?

 

XCN/BTC – 1 XCN coin kaç Satoshi?

Onyxcoin (XCN) yorumları ve analistlerin fiyat tahminlerine geçmeden önce kısaca bu kripto para projesinin ne olduğuna bakalım.

Onyxcoin XCN nedir?

Onyxcoin (XCN) protokolü (önceki adıyla Chain), kuruluşlara sıfırdan güçlü finansal hizmetler oluşturma araçları sunan bir web3 blockchain platformu olarak tanımlanabilir.

2014 yılında kurulan Onyxcoin, akıllı sözleşmelerin hem ölçeklenebilir hem de kullanımı kolay bir şekilde kullanılmasını sağlar. Onyxcoin, farklı ağların bir araya gelip bilgi paylaşmasını kolaylaştıran yaratıcı, dağıtık, çoklu varlık içeren, şifreli bir kayıt defteri olarak görev yapar. En az yetki ilkesini kullanarak, Onyxcoin platformu kullanıcılara varlıklarını senkronize defterlerden ayrı tutma olanağı sunar.

Onyxcoin’ın white paper belgesine göre, küresel finansal sistem birçok dezavantaja sahip. Bunlar arasında zaman, maliyet, şeffaflık, güvenlik ve kesinlik bulunur. Varlık transferleri genellikle birçok aracı arasında gidip gelmeyi ve yinelenen kayıtların birleştirilmesini gerektirir. Tek bir paylaşılan kayıt, bu sorunların çoğunu çözebilir ve Onyx blockchain ağı, tüm bu sorunlara yönelik uygun bir çözüm sunmayı amaçlar.

Onyxcoin’ın başlıca hedefi, mevcut karşılıklı yükümlülüklerin, dolaylı sahipliklerin ve düzenli hesaplamaların bulunduğu merkezsiz webi düzeltmek.

 

Chain (XCN) ve Onyxcoin (XCN) aynı mı?

Onyxcoin (XCN) yorum: XCN coin nedir ve geleceği nasıl?

Chain (XCN) ve Onyxcoin (XCN) aynı kripto para birimi ve blockchain platformunu temsil ediyor. Mart 2023’te Chain projesi, Onyx Protocol adını aldı ve yerel kripto parası Onyxcoin olarak yeniden adlandırıldı. Bu yeniden markalaşma, projenin bir blockchain altyapı platformundan daha kapsamlı bir Web3 platformuna evrilmesini yansıtmak amacıyla yapıldı.

Onyx Protocol, Chain Protocol’ün sunduğu hizmetleri aynı şekilde sunmaya devam ediyor. Ancak aynı zamanda merkezi olmayan bir bulut ağı, NFT hizmeti ve blockchain geliştirmek için Sequence programlama dilini içeren yeni özellikler ve işlevselliğe de sahip.

Projenin yerel kripto paraso Onyxcoin (XCN), akıllı sözleşmelerin hem ölçeklenebilir hem de kolay kullanılabilir biçimde çalışmasına olanak tanır. Farklı ağların birlikte çalışması ve bilgi paylaşmasını kolaylaştıran dağıtık ve birden fazla varlık destekleyen kriptografik defter şeklinde çalışır.

Onyxcoin, aşağıdaki amaçlar için kullanılabilir:

  • Yönetim: Onyxcoin sahipleri, Onyx Protocol’ün geleceği hakkında kararlar vermek için oy kullanabilirler.
  • Kullanım: Onyxcoin, Onyx Protocol üzerinde gerçekleştirilen işlemlerde ödeme yöntemi olarak kullanılabilir.
  • İndirim: Onyxcoin sahipleri, Onyx Protocol’ün premium özelliklerinden ve hizmetlerinden indirimli olarak yararlanabilirler.

Onyxcoin XCN fiyat grafiği yorumu

Onyxcoin (XCN) fiyat grafiği bize son yıllarda XCN coinde yaşanan hareketleri gösteriyor. XCN fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) 2022 yılında görmüştü. Ardından yüzde 99’u aşan bir düşüş olduğunu görüyoruz.

  • Onyxcoin (XCN) fiyatı ATH zirvesi: 0.1841 dolar (27 Mayıs 2022)

Onyxcoin (XCN) fiyatı ATH zirvesinden sonra büyük bir düşüş yaşadı. Ağustos 2023’te 0.001 dolar seviyesinin de altına geriledi.

XCN Onyxcoin XCN nedir? XCN/USD yorum ve geleceği

Analizci’ye göre Onyxcoin XCN coin, 3-4. dalgasını yaptı ve kripto para 3-5. dalgası için yükselişe geçti. Kripto paranın 3-3 dlgası kadar yükselmesini bekliyoruz. Bu seviyeden itibaren 4. dalga için fiyatın tekrar aşağı yönlü düzeltme hareketine girmesini öngörüyoruz.

XCN Onyxcoin XCN nedir? XCN/USD yorum ve geleceği

27 kasım tarihli XCN grafiğine baktığımızda, XCN coin 3-5.dalgsında beklediğimizden de yükseğe çıkığını görüyoruz. Kripto para şu an 4. dalgasını yapıyor. Ardından 5. dalgası için tekrar yükselecek.

XCN Onyxcoin XCN nedir? XCN/USD yorum ve geleceği

3 Aralık tarihli XCN coin grafiğini incelediğimizde, var olan analizimizin geçerliliğini koruduğunu belirtiriz.

XCN coin en yüksek kaç doları gördü?

Onyxcoin (XCN) fiyatı en yüksek seviyesini 27 Mayıs 2022 tarihinde 0.1841 dolarda kaydetmişti.

Bkz – DXY ABD dolar endeksi yorum ve grafik: DXY nedir ve ne yapacak?

Onyxcoin (XCN) geleceği ve fiyat tahminleri 2024 – 2025 – 2030

Analizlerimize göre XCN coin fiyatı gelecek yıllarda aşağıdaki tabloda yer alan dip ve zirve seviyeleri görebilir. İşte, gelecek yılların XCN coin beklentileri ve fiyat tahminlerini gösteren tablo:

Yıl En düşük En yüksek
2024 $ 0.000768 $ 0.002030
2025 $ 0.001718 $ 0.006925
2026 $ 0.001911 $ 0.003168
2027 $ 0.002006 $ 0.004975
2028 $ 0.004331 $ 0.004892
2029 $ 0.004673 $ 0.008808
2030 $ 0.004977 $ 0.006299

Onyxcoin (XCN) geleceği ve fiyat tahmini 2024

2024 yılında, Onyxcoin ekosisteminin genişlemesi ve kripto para piyasasının büyümesi ile birlikte fiyatının daha da artması bekleniyor. Gov Capital’ın tahminine göre, XCN’nin fiyatı 2024 yılında ortalama 0.15 dolar olacak.

Onyxcoin (XCN) geleceği ve fiyat tahmini 2025

2025 yılında, Onyxcoin’in küresel pazarda daha fazla kabul görmesi ve yeni ortaklıklar kurması ile birlikte fiyatının daha da yükselmesi öngörülüyor. DigitalCoinPrice’ın tahminine göre, XCN’nin fiyatı 2025 yılında ortalama 0.30 dolar seviyesinde işlem görecek.

Onyxcoin (XCN) geleceği ve fiyat tahmini 2030

2030 yılında, Onyxcoin’in gizlilik ve anonimlik alanında önemli bir oyuncu haline gelmesi ve blockchain teknolojisinin daha yaygın olarak benimsenmesi ile birlikte fiyatının daha da artması tahmin ediliyor. WalletInvestor’ın tahminine göre, XCN’nin fiyatı 2030 yılında 2.00 dolar veya daha yüksek seviyede olacak.

Tabii ki, bunlar sadece tahminlerdir ve XCN coinin gerçek fiyatı, kripto para piyasasının genel görünümü ve Onyxcoin projesinin başarısı gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişebilir.

 

Onyxcoin (XCN)  fiyatını etkileyebilecek faktörler

XCN fiyatını etkileyebilecek faktörler şunlardır:

  • Kripto para piyasasının genel görünümü
  • Onyxcoin ekosisteminin genişlemesi
  • Onyxcoin’in küresel pazarda kabul görmesi
  • Onyxcoin’in yeni ortaklıklar kurması
  • Blockchain teknolojisinin daha yaygın olarak benimsenmesi

Onyxcoin, hala yeni ve gelişmekte olan bir proje. Bu nedenle, fiyatının gelecekte nasıl değişeceği belirsiz. Ancak, projenin başarılı olması durumunda, XCN’nin önemli bir değer kazanması bekleniyor.

Onyxcoin XCN coin haberleri

Onyx Protocol artık Binance Web3 Wallet’ta! Artık ERC20 ve BEP20 XCN tokenleri sorunsuz yatırılabilir. XCN, Binance Web3 Wallet’ta resmi olarak destekleniyor.

 

 

1 XCN coin kaç TL? Canlı XCN/TRY fiyatı

3
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
1
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Onyxcoin XCN nedir? XCN/USD yorum ve geleceği
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.