AirDao AMB coin nedir? AMB/USD yorum ve geleceği

Bitcoin’de yükseliş yakın diyen analistin işaret ettiği BTC ralli sebebi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

AirDao AMB coin nedir? AMB coin yorumları nasıl? AMB coin geleceği ve fiyat tahminleri umut vadediyor mu? AMB coin ile ilgili gelişmeler bu yazımızda.

AirDAO AMB Coin Yorum

AirDAO, Ambrosus blockhchaini ve onun uygulamalar ağı üzerinde yer alan merkeziyetsiz otonom bir organizasyon. AMB coin ise AirDAO ekosistemini güçlendiren sistemin yerel tokenidir.

AMB/USD – 1 AMB coin kaç dolar?

AirDAO L1 blockchain ekosisteminin tamamını kapsayan ilk DAO olma özelliği ile entegre bir dijital ürünler ağı inşa ederek gereksiz karmaşıklıktan uzaklaşıp ortalama bir kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği  tek bir web ara yüzü ile Web 3’ün getirdiği avantajları sunmayı hedefliyor.

Böylelikle kullanıcılar topluluğun yönettiği bir ekosistem yoluyla rahatlıkla giriş yaparak merkeziyetsiz uygulamalardan yararlanıyor. Bütün bu işlemleri de AMB adında yönetim ve kullanışlılık içeren bir tokenle gerçekleştiriyorlar.

AMB Coin Nedir?

AMB token AirDAO ekosistemini güçlendiren sistemin yerel tokeni. ERC-20 uyumlu bir token ve ekosistemde çeşitli işlevler için kullanılıyor. Zincir üzeri işlemleri gerçekleştirmek için bir değişim aracı olarak ve aynı zamanda hizmet  tokeni olarak kullanılıyor.

AMB işlemlerin gerçekleştirilmesi, doğrulanması ve onaylanması ile sorumlu nodlarda stake ediliyor. Bu şekilde de AirDAO blockchaininin çalışması ve dengesi sağlanmış oluyor. Stake süreci AirDAO ‘nun ödül yapısının da temelini oluşturuyor. Burada tüm nodlar başarılı görevler için AMB ödülü alıyor.

AirDAO gelişmeye devam ettikçe AMB token DAO yönetiminde önemli bir role sahip olacak. Kullanıcılar  AMb tokenlerini oylamada güç elde etmek için veAMB olarak  kilitleyecekler. veAMB tokenler ile kullanıcılar DAO içindeki tekliflere oy verebilecekler ve çeyrek dönemler halinde ödenecek AirDAO gelirlerinden pay sahibi olacaklar.

AirDAO için blockchain sektörüne kullanıcı dostu, merkeziyetsiz uygulamalar getiren bir platform demek yanlış olmaz. Ambrosus blockchain ve AMB token tarafından desteklenen  hızlı, güvenli ve düşük maliyetli işlemler ile dikkat çekiyor AirDAO. Teknik bir bilgisi olmayan herkes tarafından rahatlıkla erişim sağlanabiliyor. AirDAO bu şekilde Defi ile sıradan kullanıcıları bir araya getiriyor.

AirDAO’nun sunduğu mali sistem merkezi otoriteler ve yönetimlerden bağımsız bir alternatif sistem. Blockchain teknolojisinin gücünü daha da yükselterek, merkeziyetsiz, şeffaf ve güvenli bir platform  ile bireylerin mali varlıklarının kontrolünü ellerinde tutmalarına imkan veriyor.

Defi ürünleri her ne kadar şeffaflık, erişilebilirlik ve güvenilirlik konusunda öne çıksalar da kullanım zorluğu ve karmaşıklığı, kitlelerin DeFi’yi benimsemesini engelliyor. AirDAO işte bu nedenle işleri kolaylaştırıp kitlelerin bu teknoloji ile yakından tanışmasını sağlamayı hedefliyor. Bu özelliği ile elbette kripto yatırımcılarının AirDAO  ilgisi artarak  devam ediyor.

İlk olarak 2017 de yılında ortaya çıkan Ambrosus ağı Mart 2022’ de kendi ekosistemi için potansiyel kullanım alanları bulmayı hedefledi. Ekip  Ambrosus katman 1 (L1) blockchaini ile AMB token kullanımını tetikleyecek yeni ürünler geliştirdi ve sonunda AirDAO ortaya çıktı.

AirDAO’nun resmi çıkışı 15 Eylül 2022 ve o günden bu yana Ambrosus Ağını yönetiyor ve yeni üyeler, yönetim ve ortaklar ile kullanıcı deneyimini öncelik haline getiren ürünler inşa etmek üzerine çalışıyor.

AirDAO AMB/USD fiyat grafik yorum

AirDao AMB coin nedir? AMB/USD yorum ve geleceği

AMB coin, Eylü ayında düşen direncini kırarak güzel bir itki dalgasına imza attı. Fiyat hemen üzerindeki direnç işlevi gören 200 günlük EMA’sını kendine destek edebilirse, AMB coinin hedefi 0.046 dolar civarında.

AirDAO AMB coin nasıl çalışır?

AirDAO topluluk yönetimi altında çalışıyor ve çok dallı yönetim yapısı ile katmanlı çoklu imza teknolojisi kullanarak Katman 1 topluluğu oluşturuyor. Kullanıcılar teklif oluşturup oy kullanabiliyorlar ve projenin vizyonu ile gelişimini doğrudan yönetebiliyorlar. Bu şekilde topluluğun gözü önünde işlemlerin gerçekleşmesi merkeziyetsiz karar alma sürecine de imkan veriyor. Topluluk yerel token AMB edinip AirDAO’nun geleceğini şekillendirmede yer alabiliyor.

Topluluk yönetimine ek olarak AirDAO Web 3.0 optimizesi için ürün inşa etmeye odaklanıyor ve bu konudaki ilk ürünleri de, Firepot Finance ile işbirliği ile kurdukları merkeziyetsiz bir kriptopara borsası olan FirepotSwap.

Kullanıcılar borsada AMB ve diğer tokenlerini kullanıp aynı zamanda likiditelerini stake edebiliyor ve ödül kazanabiliyor. FirepotSwap AirDAO ekosisteminin temel işlevi ve gelecekteki büyümesi için de bir araç.

AirDAO AMB Coin Ekosistemi

Hem yetkin  hem acemi kullanıcıların rahatlıkla erişiebileceği bir  ekosistem olan AirDAO çeşitli ürünleri de bünyesinde barındırıyor; AirDAO ağı, Dashboard, Nodlar ve Staking, Bridge ve Block Explorer gibi ürünler ile kusurusuz bir kullanıcı deneyimi oluşturmak için çalışıyor.

AirDAO ağı güvenli ve pahalı olmayan bir katman 1 blockchaini. Dashboard teknik bilgisi olmayan kullanıcılar için çok uygun. Staking platformu ise akıllı sözleşmeler ile nod işlemcilerini yetkilendiren bir staking hizmet modeli. Bridge ise kullanıcıların AMBlerini ERC-20 yada BEP-20 standardı altında çalışan tokenlere dönüştürmelerini sağlıyor. Block Explorer ile de AirDAO ekosisteminde dolaşmak çok kolay hale geliyor.

AMB coin geleceği ve fiyat tahmini

Analizler ABM fiyatının 2025 yılında en yüksek 0.015699 dolar olabileceğini gösteriyor. 2030 yılında ise 0.010645 dolar olması bekleniyor.

Yapay zekanın AMB coin gelecek ve fiyat tahmini:

Yıl En düşük En yüksek
2024 $ 0.007434 $ 0.009049
2025 $ 0.007710 $ 0.015699
2026 $ 0.007399 $ 0.009526
2027 $ 0.007224 $ 0.008467
2028 $ 0.001469 $ 0.008534
2029 $ 0.002486 $ 0.038382
2030 $ 0.001086 $ 0.010645

Not: Proje başarılı olursa Koinmedya olarak grafikte gösterdiğimiz üzere AMB coinin kısa zaman sonra büyük değer artışlarını görebileceğini düşünüyoruz.

Ortaklıkları

AirDAO’nun kripto sektöründe yer alan ortakları var. INC4, WhiteBit, Bambu Labs, DWF Labs, Trustee, Coin Net, MEXC Global, ve FirePot Finance. AirDAO ekosisteminin büyümesini ve gelişmesini desteklemek için uzmanlık ve kaynaklar bu ortaklar ile sağlanıyor.

AirDAO kullanmanın faydaları:

Hem yetkin hem de acemi kullanıcılar için kullanıcı dostu ara yüz

Topluluk tarafından yürütülen kullanıcı katılımlı karar verme süreci

Web 3’nin verimsiz olduğu durumları ortadan kaldırma

Merkeziyetsiz ve şeffaf karar alma sürecin

Tek sezgili ara yüz ile kolay erişim ve çeşitli özelliklerin kullanımı

AirDAO Risk durumu

Yeni bir platform olarak AirDAO kısa vadede kullanıcı çekme ve Pazar payı oluşturmada zorlanabilir.

Net olmayan ve değişen düzenlemeler platformun çalışmasını etkileyebilir

Kötü oyuncular platformun karar alma sürecini manipüle edebilir.

Anlaşmazlıkları çözmede veya uzlaşma aramada sınırlı seçenekler olabilir.

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
AirDao AMB coin nedir? AMB/USD yorum ve geleceği
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.