Loading...
btc
BTC
0.18%
Bitcoin
57.994,44 USDT
eth
ETH
0.05%
Ethereum
3.135,47 USDT
bch
BCH
1.66%
Bitcoin Cash
374,82 USDT
xrp
XRP
7.37%
Ripple
0,51 USDT
ltc
LTC
1.62%
Litecoin
70,37 USDT
bnb
BNB
0.32%
Binance Coin
535,49 USDT
sol
SOL
-0.41%
Solana
138,89 USDT
avax
AVAX
-0.11%
Avalanche
25,93 USDT
ada
ADA
1.01%
Cardano
0,42 USDT
dot
DOT
1.91%
Poladot
6,22 USDT
doge
DOGE
1.2%
Doge Coin
0,11 USDT
shib
SHIB
1.96%
Shiba Inu
0,00 USDT
 1. Haberler
 2. Kripto Para Haberleri
 3. Polymath POLY coin nedir? POLY/USD yorum ve geleceği

Polymath POLY coin nedir? POLY/USD yorum ve geleceği

Polymath rehberi: POLY token nedir, geleceği var mı?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Polymath POLY coin nedir? POLY coin yorumları nasıl? POLY coin geleceği ve fiyat tahminleri umut vadediyor mu? POLY coin ile ilgili gelişmeler bu yazımızda.

Polymath POLY coin yorum

 

POLY/USD- 1 POLY coin kaç dolar?

Poly coin yorumlarına gemeden önce projeyi tanıyalım.

Polymath POLY coin nedir? 

Polymath coin, tahvil tokenleri yayınlamak ve bunlara yatırım yapmak için küresel bir platform olarak tasarlanmış Polymath’ın yerel kripto para birimidir. Polymath’ın blockchain tahvil tokenleri standardı, gerekli düzenleyici gereksinimleri akıllı sözleşmelere entegre etmeyi ve düzenlemelere uymayı amaçlar.
Polymath rehberi: POLY token nedir, geleceği var mı?

 

Polymath POLY coin nasıl çalışır?

Hepimizin bildiği gibi 2013’ten beri, ICO’lar dünya çapında bağış toplamanın çok popüler bir yöntemi haline gelmiştir. Sadece iki yıl içinde, çeşitli girişimciler ve işletme sahipleri için toplam 3 milyar ABD dolar topladılar.
Bu proje ise tahvil tokenleri oluşturma ve satma yasal sürecini basitleştirir. Yeni bir token standardı (ST20) oluşturur ve yetkili yatırımcıları ve Ethereum cüzdan adreslerini beyaz listeye alarak uyumluluğu zorlar. POLY tokeni, ihraççılar, yatırımcılar, hizmet sağlayıcılar ve geliştiriciler arasındaki alışverişi kolaylaştıran platformdaki ödemeler için kullanılır. 

Polymath (POLY), blockchainde dijital menkul kıymetler oluşturmayı, ihraç etmeyi ve yönetmeyi kolaylaştıran bir platformdur. Polymath, tokenleştirilebilecek varlıkları şu şekilde listeler:

 • Geleneksel likit varlıklar: halka açık hisse senedi, tahviller, borç
 • Geleneksel olarak likit olmayan varlıklar: Gayrimenkul, sanat eserleri, fikri mülkiyet, sentetik varlıklar, diğer maddi ve maddi olmayan varlıklar. 

Platformun açıklamalarına göre, tahvil tokenleri, eski aracıları ortadan kaldırarak, oylama veya temettü gibi yerleşik kurumsal eylemler yoluyla daha verimli kaynak yaratmaya ve daha verimli işlemler oluşturmaya katkıda bulunur. Dijital menkul kıymetlerin 7/24 pazar erişimi sunduğu ve kullanıcıların fiyat avantajlarını kaçırmadan işlem yapmalarına olanak sağladığı da belirtiliyor.

İlgili – Bitcoin (BTC/USD) Yorum: Fiyat, Grafik ve Geleceği

 

POLY/USD fiyat grafiği yorumu

POLY coini daha iyi anlamak için bir de grafiği ve fiyat verilerine bakalım. POLY coin şimdiye kadarki en yüksek seviyesini 2018 yılında yaşanan ralli sırasında kaydetmişti. Ancak o tarihten bu yana, coinin değeri yüzde 90’dan fazla değer kaybetti. Tüm zamanların en düşük seviyesini ise 2020 yılında görmüştü.  Mart 2024 itibariyle fiyatın hala ATH’nin yüzde 93 gerisinde olduğunu görüyoruz.

POLY coin fiyatında şimdiye kadar görülen en yüksek ve en düşük seviyeler şöyle:

 • Tüm zamanların zirvesi: 1.66 dolar (19 Şubat 2018)
 • Tüm zamanların en düşük seviyesi: 0.01075 dolar (13 Mart 2020)

poly coin Polymath POLY coin nedir? POLY/USD yorum ve geleceği

POLY coine Elliot Dalga analizi ile baktığımızda ABC düzeltmesi olduğunu görüyoruz. Ancak C dalgasından sonra yeni bir yükseliş var. Bundan sonra atacak adımlar bu yeni yükselme girişiminin ne olduğunu gösterecek.

İlgili – DXY ABD dolar endeksi yorum ve grafik: DXY nedir ve ne yapacak?

 

Polymath POLY coin geleceği ve fiyat tahminleri 2024, 2025 – 2033

POLY coin fiyatı 2025 yılında en yüksek 0.35 doları görebilir. 2030 fiyat tahmini ise 1 dolara doğru yükselişe işaret ediyor.

İşte, POLY coin gelecek beklentileri ve fiyat tahminleri:

Yıl Minimum fiyat Ortalama fiyat Maksimum fiyat
2024 $0.13 $0.30 $0.31
2025 $0.31 $0.35 $0.37
2026 $0.42 $0.48 $0.52
2027 $0.55 $0.62 $0.65
2028 $0.55 $0.62 $0.65
2029 $0.68 $0.76 $0.77
2030 $0.96 $1.05 $1.07
2031 $1.39 $1.47 $1.50
2032 $1.96 $2.04 $2.05
2033 $2.67 $2.74 $2.77

Bu platform hala yeni aşamalarında olmasına rağmen, küresel ve  geleneksel menkul kıymetlere dayalı varlıkları blockchain sektörüyle birleştirebilecek son derece umut verici bir kripto çözümü sunmayı vaat ediyor.

 

Polymath POLY coin geleceği ve fiyat tahmini 2024

Analizler, Polymath POLY coinin fiyatının 2024 yılında 0.45 dolar ile 0.76 dolar arasında olabileceğini gösteriyor. Bu, fiyatta ortalama %200’lük bir artış anlamına geliyor.

Polymath POLY coin geleceği ve fiyat tahmini 2025

2025 yılında, Polymath POLY’nin güvenlik tokenleri alanındaki büyümesinin devam etmesi bekleniyor. Böylece coinin fiyatı da artırabilir. Polymath POLY coinin 2025 yılında 0.74 dolar ile 1.98 dolar arasında olması bekleniyor.

Polymath POLY coin geleceği ve fiyat tahmini 2030

Polymath POLY coinin 2030 yılında 1.32 dolar ile 8.23 dolar bölgesine ulaşacağı tahmin ediliyor. Bu da önümüzdeki yıllarda fiyatın ortalama %1000’lük bir artış yapacağı anlamına geliyor.

Bu tahminler, Polymath POLY’nin güvenlik tokenleri alanındaki büyüme potansiyeline dayanıyor. Ancak, bu tahminlerin kesin olmadığını ve kripto para piyasasının volatilitesi nedeniyle değişebileceğini belirtmek önemlidir. Yatırım kararları vermeden önce kendi araştırmanızı yapmak ve farklı kaynaklardan bilgi almak önemlidir.

Polymath coin nasıl satın alınır? 

Polymath coin, listelendiği kripto borsalarından satın alınabilir. Ancak borsanın “güvenilir” olduğundan emin olmak gerekir.

 Kurucusu hakkında 

Polymath coin 2017 yılında ticaret endüstrisinde tanıtıldı. Bu, Chris Housser ve Trever Koverko’nun buluşudur. Polymath, tahvil tokenleri platformu polymath’ın organizasyonudur. Ethereum Blockchain normları olarak inşa edilir.

2019 yılında kurucular, tahvil tokenleri için Polymesh adını verdikleri yeni bir platform sunmayı planladıklarını açıkladılar.

Kurucu ayrıca yeni Polymesh koinin mevcut Polymath arayüzüne izin vermeyeceğini iddia ediyordu. Ancak, nihayetinde Polymath platformunun herhangi bir varlığı etkinleştirebileceğine karar verdiler.

Bunun yanı sıra, traderler herhangi bir alternatif para kullanmadan Poly tokenlerini hodl edebilirler. Polymath kripto, blockchain tabanlı bir güvenlik platformu aracılığıyla paranızı büyütmek için büyük bir şans sunan harika bir ağ veya platformdur. Aynı zamanda dijital güvenlik sistemini büyük ölçüde güçlendirir.

Bu konuda koininizin sürekli güvenliğini sağlayan Poly Crypto Security Network’ten de bahsedebiliriz. Bu nedenle Polymath token fiyatı yükseliyor ve birçok kişi bu sektöre yatırım yapıyor.

Polymath token nedir sorusunun en basit cevabı; kullanıcılarına aşağıdaki olanakları sağlayan blockchain tabanlı yepyeni bir menkul değerler tokenı/para birimi platformudur.

 • Potansiyel yatırımcılar arısında ICO katılımını arttırmak için daha kolay bağlantı sağlaması
 • Blockchain’de finansal hizmetlerin başlatılması                   

Polymath token kullanımı sayesinde, blockchain yasaya uygun olarak halka arza açılabilir. Kullanıcılara, menkul kıymetler teklifine yönelik sorunsuz bir alım satım fırsatı sağlayan merkezsiz bir protokolün yanı sıra, yatırımcıların ve kurumların kimliklerini, ikametlerini ve akreditasyon durumlarını STO’lara katılmadan önce kimlik doğrulaması gerektiren bir gizlilik modülü sağlar.

Ayrıca, bu platform yasal olarak aday gösterilmiş temsilcilerin tamamen yasal bir şekilde ihraççılar adına yeni teklifler sunmasına izin verir.

Polymathtoken , yayıncıları Tahvil Teklifi parametrelerini güvenli koda dönüştürmek isteyen geliştiricilerle de otomatik olarak eşleşir. Böylece ERC20 uyumlu tokenların kolay oluşturulmasına izin verir.

Son olarak, Polymath token sistemi aynı zamanda belirli kullanıcıların ihtiyaçlarına göre değiştirilip düzenlenebilme kapasitesine de sahiptir. Temel parametreleri, katılımcıların, varlıkların ve piyasaların ihtiyaçlarına göre ayarlanabilir.

Polymath token ve kapsamı

 • Proje, aktif topluluk üyelerinin yanı sıra iyi bir çevrimiçi varlığa da sahiptir.

 • ICO’ların tamamen yasal bir şekilde başlatılmasına izin verir.
 • Yalnızca doğrulanmış üyelerin satın alabileceği bir yerel para birimi kullanarak yönetilir.
 • Şu anda dünyadaki tek ST (Securities Token) borsalarından biridir.

POLY token nasıl çalışır?

Polymath ekosistemi, tüm dahili işlemlerini yönetmek için bir yerel tokeni (POLY) kullanır. İhraççılar, yatırımcılar ve geliştiriciler parayı sadece sisteme değil, aynı zamanda ST’lerini platformda kullanmak ve geliştirmek için de kullanırlar.

Güncel Polymath rehberi: POLY token nedir, geleceği var mı?

Ploymath Platformuna Genel Bakış

Başlangıç ​​olarak, ihraççıların menkul kıymet tokenlerını oluşturmak ve vermek için POLY token olarak küçük bir ücret ödemeleri gerekmektedir. Yatırımcılar, KYC / AML doğrulamasını tamamlamak ve Polymath ağı ile (satın alma / satma / ticaret ST’leri) etkileşimde bulunmak için küçük bir işlem ücreti ödemek zorundadırlar.

Platform, teşvik odaklı bir model kullandığından, bu platformu başlangıç ​​teklif sözleşmelerini oluşturmak veya incelemek için kullanan tüm geliştiriciler, katılımcıları için küçük bir gelir akışı elde edeceklerdir.

Bu noktada, ihraççıların, uygunluk süreci boyunca teklif ve teklifleri yerleştirmek için delegelerden faydalanabileceğini belirtmek de önemlidir. Ek olarak, Polymath’ı kullanmak için, sağlanan Ethereum adreslerinin tamamı, kayıt işlemi sırasında KYC dokümanlarını doldururken yatırımcılar tarafından sağlananlarla eşleşmelidir.

Güncel Polymath rehberi: POLY token nedir, geleceği var mı?

Polymath Hakkında

Bu projenin tanıtılmasından bu yana, Polymath dünyanın her yerindeki finans çevrelerinde büyük ilgi görmüştür. Menkul kıymetler alanını blockchain ile birleştirmek isteyen tek platformlardan biri olduğu için, önünde iyi bir gelecek var gibi görünüyor.

Projeye Silikon Vadisi tabanlı bir kripto girişimcisi olan Trevor Koverko başkanlık ediyor. Western Ontario Üniversitesi mezunu ve ShapeShift.io, Luminex ve Royalty Exchange gibi çeşitli kuruluşlarda görev aldı. Diğer dikkate değer referanslar ise; Dijital Varlıklar Uluslararası CEO’su, EProf Eğitim A.Ş. CEO’su Skyline Capital Management Başkanı.

Poly token, tahvil tokenlerinde çığır açabilir

Ethereum tabanlı tahvil token şirketi Polymath, tamamen sınıfının en iyisi token verme platformuna ve Polymesh Blockchain girişimlerine odaklanmak için iki ürün girişimini durdurdu.

Bu haberi duyuran blog yayınına göre, bu ikisinin şirkette “Blockchain’e tahvil getirmeye yönelik ekosistem yaklaşımının” yerleşmesine yardımcı olacaktır. Açıklamada ayrıca ortakları ile tahvil tokenlerinin daha kolay kullanımı için araçlar geliştirmeye devam edecekleri ve aynı zamanda Ethereum’daki gelişmeleri de terk etmedikleri belirtildi. İki ürünü durdurmakla birlikte takımlarındaki 10 kişinin de görevlerine son verildi.

Bu adımın şirketi koruma amaçlı bir önlem olmadığını vurgulayan Polymath CEO’su Kevin North, yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Şirket sağlıklıdır ve vizyonumuza odaklanmak istiyoruz. Polymath’in vizyonu tahvilleri blockchaine getiren lider teknoloji olmaktır. Bunu da bütün tahvil tokenlerinin bulunabileceği beyaz etiketli tokenizasyon platformu ve güvenlik amaçlı blockchain sağlayarak yapıyoruz.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.