Home Altcoin Altcoinler uçuşa geçti – Ethereum, Litecoin, Bitcon Cash,…

Altcoinler uçuşa geçti – Ethereum, Litecoin, Bitcon Cash,…

Altcoinler uçuşa geçti – Ethereum, Litecoin, Bitcon Cash,…

0
“sportsbet”

Altcoinler uçuşa geçti. Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash ve EOS’da ki kazanımlar çift hanelere ulaştı. Bitcoin artık bu rallide tek başına değil.


Altcoinler uçuşa geçti – Bundan sonra ne olacak

 

2 Nisan’da başlayan boğa sezonu ile beraber kripto para piyasaları çok farklı bir atmosfere bürünmüştü. Ancak her ne kadar Bitcoin fiyatını %100’ün üzerinde arttırmış olsa da, altcoinlerde ki kazanımların istenilen seviyelere ulaşamaması altcoin yatırımcılarını endişelendiriyordu. Nihayet artık bu sorun çözüldü. Çünkü Bitcion’e bugün gelen yükseliş dalgası altcoinleri de etkiledi ve altcoinlerin ciddi oranlarda değer kazanmasını sağladı.

Ethereum

En büyük 2. Market hacmine sahip kripto para olan Ethereum, son yükseliş dalgasıyla beraber roketleyerek %10’un üzerinde bir kazançla 192 dolar seviyelerine kadar çıktı.

Altcoinler uçuşa geçti

Bitcoin Cash

Özellikle Bitcoin SV ve Bitcoin ABC çatallanmasının ardından yandı, bitti, kül oldu denilen Bitcoin Cash, bugünkü yükseliş dalgasıyla adeta sörf yaptı ve %13’ün üzerinde kazanç sağlayarak 324 dolar direncin nihayet kırmayı başardı.

Altcoinler uçuşa geçti

Litecoin

Ethereum ile beraber 2019’un adeta yıldızı haline gelen Litecoin, son birkaç haftadır sessizliğe gömülmüştü. Ancak LTC bugün gelen yükseliş dalgasını en iyi kullanan altcoinlerden biri oldu ve yaklaşık %15 oranında değer kazanarak 87 dolara kadar çıkmayı başardı.

Altcoinler uçuşa geçti

Her ne kadar isimlerini zikredemesek de, TOP 100 de bulunan hemen hemen her altcoin bugünün bereketinden nasibini aldı ve yeşile büründü.

Bazı kimseler altcoinlerde ki bu yükselişin Bitcoin’in 6900 dolar seviyesinden geri çekilmesiyle meydana geldiğini düşünse de, işler kesinlikle bu kadar basit değil. Çünkü BTC’nin 7000 dolara dayandığı sabah saatlerinde pazar kapitalizasyonu 204 milyar dolar iken, an itibariyle hacim 208 milyar dolara dayanmış durumda. Yani dışarıdan piyasaya ciddi oranda bir sermaye girişi gerçekleşiyor.

İlgili haber: Bitcon 7000 dolara dayandı – Market hacmi 200 milyar doları aştı!

Altcoinlerin de yükseliş kervanına katılmasıyla beraber, kripto para ekosisteminde işler tam istenildiği şekilde ilerlemeye başladı. Bakalım bu optimum koşullar bizi hangi sürpriz rakamlara taşıyacak. Hep beraber bekleyip göreceğiz.

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0