okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
0.29%
Bitcoin
68.596,34 USDT
eth
ETH
0.57%
Ethereum
3.866,73 USDT
bch
BCH
0.42%
Bitcoin Cash
472,39 USDT
xrp
XRP
0.34%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
0.72%
Litecoin
84,04 USDT
bnb
BNB
0.21%
Binance Coin
602,97 USDT
sol
SOL
2.24%
Solana
172,47 USDT
avax
AVAX
0.68%
Avalanche
37,27 USDT
ada
ADA
1.2%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
2.23%
Poladot
7,53 USDT
doge
DOGE
2.67%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
8.18%
Shiba Inu
0,00 USDT

Bitcoin fiyatı halving sonrası ne kadar yükselecek? Marathon Digital CEO’su açıkladı

Bitcoin parabolik ralliye
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin fiyatı yaklaşan halving yani yarılanma olayı sonrası ne kadar yükselecek? Marathon Digital CEO’su BTC fiyatı ve halving etkisi beklentilerini açıkladı. İşte, ayrıntılar.

Bitcoin fiyatı halving sonrası ne kadar yükselecek? Marathon Digital CEO’su açıkladı

Marathon Digital Holdings CEO’su Fred Thiel, yaklaşan Bitcoin (BTC) halving (yarılanma) etkinliğinin lider kripto paranın fiyatını nasıl etkileyeceğine dair düşüncelerini sunuyor.

Kripto madencilik firmasının CEO’su yeni bir Bloomberg röportajında, yaklaşan Bitcoin yarılanmasının lider kripto paranın fiyatı üzerinde “küçük bir etkisi” olabileceğini söylüyor. Yarılanmanın 19 Nisan’da gerçekleşmesi planlanıyor. Günde üretilen Bitcoin miktarını 900’den 450’ye düşürecek.

İlgili – Coin Bureau analisti, 100x yapabilecek Ethereum bağlantılı coinleri açıkladı

Thiel’e göre, ABD’de Ocak ayında onaylanan spot Bitcoin borsa yatırım fonları (ETF), lider kripto paranın yükseliş döngüsünün zamanlamasını kesintiye uğratmış olabilir. Şöyle diyor:

“Bence büyük bir başarı olan ETF onayı, sermayeyi piyasaya çekti ve potansiyel olarak, normalde halving olayından üç ile altı ay sonra görebileceğimiz fiyat artışını öne çekti. Sanırım şimdiden bunun bir kısmını görüyoruz.

 

Bu ETF’lerden 11’i onaylanmıştır. Bu 11 ETF’den dördü şimdiye kadar kayıtlara geçen en başarılı ETF oldu ve ETF’lerdeki toplam sermaye miktarı şimdiden altın ETF’lerinde yönetilen varlık miktarının %50’sini aşmıştır. Yani altınla geçen 20 yıla kıyasla üç ya da dört ay içinde yaşananlar oldukça şaşırtıcı.

 

Bu yüzden talebin bir kısmının öne çekildiğini düşünüyoruz. Yarılanma olayı Bitcoin arzını günde yaklaşık 450 azaltacak. Bitcoin’in yeni emisyonları, muhtemelen fiyat hareketleri üzerinde küçük bir etkiye sahip olacaktır.”

İlgili – Ünlü analist, Bitcoin’de ‘aşırı boğa’ yükseliş işareti veren indikatörü açıkladı

İşte, ilgili açıklamalar:

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.