okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-1.26%
Bitcoin
68.560,13 USDT
eth
ETH
-0.95%
Ethereum
3.856,99 USDT
bch
BCH
-3.74%
Bitcoin Cash
471,35 USDT
xrp
XRP
-1%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
-1.98%
Litecoin
83,56 USDT
bnb
BNB
-0.19%
Binance Coin
602,70 USDT
sol
SOL
-0.39%
Solana
169,48 USDT
avax
AVAX
-2.86%
Avalanche
37,17 USDT
ada
ADA
-2.18%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-3.01%
Poladot
7,41 USDT
doge
DOGE
-1.26%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
6.27%
Shiba Inu
0,00 USDT

Coin Bureau analisti, 100x yapabilecek Ethereum bağlantılı coinleri açıkladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto kanalı Coin Bureau’dan Guy Turner, Ethereum katman-3 altcoinlerin “ciddi bir 100x yükselme potansiyeline” sahip olduğunu söylüyor. Analist bu coinlerden birkaçını seçerek, en iyilerini açıklıyor. Açıklamasının ayrıntılarına bakalım.

Coin Bureau analisti, 100x yapabilecek Ethereum bağlantılı coinleri açıkladı

Coin Bureau kanalının sunucusu Guy Turner, Ethereum (ETH) katman-3 ölçeklendirme çözümlerine ilişkin boğa görüşlerini ifade ediyor.

Turner, Coin Bureau YouTube kanalının 2,46 milyon abonesine yaptığı açıklamada, katman-3 projelerin (katman-2’lerin üzerine inşa edilen ölçeklendirme çözümleri) yerel tokenlerinin ileriye dönük büyük bir potansiyele sahip olduğunu söylüyor. Şöyle açıklıyor:

“Katman-3’ler aynı zamanda süper verimlidir. Bu da onları oyun, merkezsiz finans (DeFi) ve çok daha fazlası gibi şeyler için mükemmel kılıyor. Bu nedenle, katman-3 ağlar ve bunlar üzerinde başlatılan kriptolar ciddi bir 100 kat yükselme potansiyele sahiptir.”

İlgili – Ünlü analist, Bitcoin’de ‘aşırı boğa’ yükseliş işareti veren indikatörü açıkladı

Turner’ın en iyi katman-3 seçimleri arasında, Coinbase kripto borsası tarafından desteklenen bir Ethereum ölçeklendirme çözümü olan Base katman-2 projesi üzerine inşa edilen Degen Base (DEGEN) ve Xai (XAI) yer alıyor. Turner sözlerine şöyle devam ediyor:

“Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, yerel Degen coini başlangıçta bir meme coin olarak piyasaya sürüldü, ancak aynı zamanda Twitter’ın bir tür merkezsiz versiyonu olan Farcaster’daki kanalına katılımı ödüllendirmeyi amaçlıyor. O zamandan beri Degen, geliştiricilerin, içerik oluşturucuların ve meraklıların dikkatini çekti…

Bir diğer katman-3 ise Arbitrum üzerine inşa edilen oyun odaklı bir proje olan Xai’dir.”

DEGEN bu yazı hazırlanırken 0,0355 dolardan işlem görürken, XAI 1,02 dolardan işlem görüyor.

İlgili – Alman bankasından 2024 sonu için şoke edici Bitcoin tahmini

Analistin listesinde bir de Orbs (ORBS) var ve şöyle devam ediyor:

“Orbs, web3, DeFi, NFT’ler ve GameFi (oyun ve DeFi) gibi şeyleri desteklemek için EVM’yi (Ethereum Sanal Makinesi) ve EVM uyumlu olmayan akıllı sözleşmeleri geliştirmek için merkezsiz bir ağ olarak hizmet veren katman-1 ve katman-2’ler arasına sıkıştırılmış bir katman-3’tür.”

ORBS bu yazı hazırlanırken 0,0431 dolardan işlem görüyor.

İşte, analistin ilgili değerlendirilmeleri:

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.